Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do zaproponowania by wprowadzić odświeżanie tematów, dlaczego? Zdarzało i nadal zdarza się że jest ważny temat , wtedy ludzie się wypowiadają, ktoś inny zgłosi gracza, ktoś się przedstawi a jeszcze inni da inny temat no i później w aktywnym temacie jest cisza przez kilka dni, tygodnie bądź miesiące. Moją propozycją jest by dać właśnie taką funkcję moderatorowi, opiekunowi serwerów no i oczywiście administracji by nie zamieszczać "up" "@refresh " czy "odświeżam". Myślę że pasowało by tam gdzie jest "modernizacja tematu "

Co Wy na to? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ja mam i zieloni też mają , modkowie powinni wiedzieć jaki temat odświeżać  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tak nie działa opcja ''podbij temat'' ? :)

 

Jak dla mnie taką opcję powinien mieć każdy użytkownik, który doda post do tematu, oczywiście żeby tego nie nadużywali, to jakieś ograniczenie do jednego użycia na dzień na przykład. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to tylko moderatorzy, opiekunowie i czerwoni powinni mieć taka funkcję bo inaczej chaos zapanuje. To będzie na zasadzie, że każdy będzie chciał żeby ten temat był podbity i będą się ścigać i będzie jubel. Jak chcą żeby temat był odświeżony piszą do osób uprawnionych i podbijają temat :) Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam tak samo jak @CZK chyba ze mozna dodac jeszcze do tego adminow zeby oni tez mogli odswieżyc temat :) Ale to juz zadecyduje o tym sila wyzsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą żeby temat był odświeżony piszą do osób uprawnionych i podbijają temat :) Takie moje zdanie.

No przecież o tym napisałem i do tego zmierzam...

 

Ja uwazam tak samo jak @CZK chyba ze mozna dodac jeszcze do tego adminow zeby oni tez mogli odswieżyc temat :) Ale to juz zadecyduje o tym sila wyzsza :)

To samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zwiekszyc liczbe tematow w "nowych postach" do 15 az tyle tematow nie produkujemy wiec idealnie by starczylo. Po zatym nie wiem kto modernizuje najwaznieszymi tematami na samej poczatku dzialow. Najwazniejsze tematy tam mozna umieszczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym właśnie za tym co pisze @MIRAS
Gdy każdy by mógł to by tutaj chaos był bo np luzie co składają podanie na adma co parę godzin by podbijali tematy, i by była jedna wielka walka. Ale + za pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest ustawione na 15 postów w "nowe posty".

 

Aktualnie z tego co pamiętam jest tak, że autor/administratorzy/modkowie mogą odswieżyć jakiś temat poprzez "Podbij temat"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...