Skocz do zawartości
OWSIANY  pszenny

Prośba o Administratora 2#

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OWSIANY  pszenny

Staż w cs'a: 2 lata

Ile dziennie grasz na serwerze: około 3-4 h      http://www.gametracker.com/player/OWSIANY%20%20pszenny/31.186.83.207:27015/

Gdzie mialeś/aś admina: Nigdzie 

Gdzie masz admina: Nie mam

Dlaczego właśnie Ja : Ponieważ jestem prawie caly czas na serwie , mam Mikrofon , jesli zobaczylem odpala pisalem na U@ ,  zgralem sie ze wszystkimi na serwie , nie nawidze odpalow.

Kontakt: mail: Pszenny128@GMAIL.COM , Facebook: https://www.facebook.com/mateusz.owsiany.180 , Telefon  i oczywiscie  forum .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywny na serwerze , troszkę mniej na forum ale coś już załapał co i gdzie. Nagrac demo juz potrafi i wykazywał chęc pomagania zgłaszając czy na forum czy na u@. 

Wiec jestem za Okresem próbnym ( 1 miesiąc) czemu tak ? bo nigdzie nie miałeś admina.. dostaniesz poczytasz sobie co i jak.. ogarniaj amxmodmenu i spróbuj. ( ja postaram się cię pilnować jak będę i w razie co pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za okresem probnym . Na serwie aktywny na forum jest od niedawna z nami , posty nabil na szybko , botow zglasza z kultura roznie bywa u niego . Na okres probny mozna mu dac tylko dobrze by bylo jakby ktos mial oko na niego jak dostanie adma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK, zawsze zgłasza odpałów n U@, pomaga uspokoić ludzi jak ich ponoszą emocje. Na forum od niedawna fakt, ale na serwerze jest bardzo aktywny. W razie problemów z chęcią pomogę mimo również krótkiego stażu w adminowaniu :) Regulamin już ma ogarnięty bo wczoraj rozmawialiśmy w trakcie gry na ten temat :) "Synku" ogarnij sobie jeszcze  amxmodmenu i będzie gitara :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem na TAK 

Ogarnięty, często na serwie siedzi, od nie dawna na forum jest ale widać że coraz częściej uczęszcza w forum,  zgłasza odpałów na U@

trzeba dać mu szanse, wakacje są i tych odpałów pojawia się coraz więcej, więc będzie miał szanse się wykazać, no i oczywiście ma dobry kontakt z graczami, kulturalny, nie przeklina, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem. Może niech się wykaże. Zgłasza czitów (może ja o tym nic nie wiem). Gra dość długo czasami mam wrażenie ze sam jest odpal ale to już czas pokaże. Dla mnie bez większej różnicy jak się sprawdzi niech czyści bo tego syfu jest czasem sporo, a ja mało grywam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.