Skocz do zawartości
Kejti

Jak trafiliście na batonowy server

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie kto w jaki sposób się tutaj znalazł :)

Ja swoją przygodę tutaj rozpoczęłam w lipcu 2009 roku. Do gry na betonowym serverze zaprosił mnie Apokalipto (znajomy z innej gry)

I tak pamiętam w pierwszy dzień mojej gry na tym serverze grał ze mną jakiś "Baton" :D i "Czekolada- znam go z lana":D albo na odwrót :D Ogólnie atmosfera mi się tutaj spodobała, dlatego postanowiłam zostać na stałe i uprzykrzyć wam życie :P :P :P

Opowiadajcie swoje historyjki jak to potknęliście się i wpadliście na Batona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu zagralem pierwszy raz jak div dal mi ip ;d jeszcze na dark cs nie pamietam ile to lat temu ale chyba cos ok 2 :d a skad div mial ip to juz do niego :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem całkiem przypadkowo. Rok temu, w maju, kiedy zaczynałem grę w CS, moim pierwszym serwerem była Rzeźnia Jarosław. Później, gdy serwer padł na jeden dzień musiałem znaleźć jakiś inny. Wszedłem na gametracker i wyświetliłem wszystkie serwery, które mają aktualnie mapę de_dust2 (bo tylko tą znałem :) ). Wybrałem pierwszy lepszy i trafiło na Batona. Później wróciłem na Rzeźnię, ale gdy została całkowicie zamknięta w połowie czerwca 2009, zajrzałem tu z powrotem, no i zostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem adresik od Złotego i tak gram do dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'edit

hyh, znalazłem swoje wypociny ^^

Swoją przygodę z Batonem zacząłem jakieś 2-3 lata temu..

Trafiłem na ten serwer/serwery całkiem przypadkiem (szukałem mapy dd2):D

Serwer BaToN'a przez cały czas był praktycznie pełny , a że byłem rządny krwi ^^ zacząłem grać na serwerze Pershinga..

I tak minęły 2 miesiące spędzone na serwerach.. :) (Leniwiec i te jego śpiewy.. piwo )

Tak jak batonik pisał w tym oto temacie http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=21&t=3231

Firma hostująca zrobiła "psikusa".. wpieniony

Nie miałem w ogóle z nikim kontaktu..

Więc dałem się na spokój..

Krótka przerwa (około 3-4m-cy)

Włączam Steam i oświeciło mnie :D

Przypomniałem sobie o BaToN'ie.

Szybko, klik, klik, pach(enter)..

Wujek google podał mi adres do forum (dark-cs.pl)

Od razu zarejestrowałem się na forum, wziąłem IP i zacząłem grać na serwerze Dark-Cs.pl [TP] ;> (przypominają się mile spędzone godziny)

Po jakimś czasie starałem się o admina.

Dostałem posadę, lecz długo się nie bawiłem..

Przyczyną było rozpad Dark-Cs.pl :<

I z powrotem przerwa ( około 4 m-cy)

Jeszcze raz, pomoc wujka google'a..

To samo hasło "BaToN POLAND Server"

Wyświetliło mi się IP z gametrackera..

Kopiuj, wklej i jazda :konik:

Następnie rejestracja na forum, przez dłuższy czas siedziałem cicho (czyt. nie udzielałem się)

Jednak trzeba było się przełamać..

Poznać nowych "wyjadaczy", jak i przypomnieć o swoim istnieniu starym "wyjadaczom". (nie będę wymieniał, nie wystarczyło by mi czasu.. )

Dość długo grałem na serwerze, jednak denerwowało mnie długie czekania na wolnego slota (nawet 30min)

No ale cóż, "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!"

Długie godziny spędzone na serwerze jak i propozycja kazanka z posadą admina na #1.

Krótko myśląc, zgodziłem się.

Złożyłem podanie, ku mojemu zdziwieniu było sporo głosów na "tak"

Dalej jako w roli admina nabrałem większych chęci do gry..

Szkoda, że niektórzy "starsi" gracze, nie zostali z nami.

I jak na razie jestem do tej pory! :konik:

Za literówki przepraszam..

haha.. jaka wena po piwo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był taki temat ale jakoś znaleźć nie mogę :>

Ja to przez semiego pro (może ktoś jeszcze pamięta kosmitę :D) bo jego ultra super adminostwo spowodowało że musiał sobie załatwić "adwokata" na forum (bo zle adminowal :D) którym byłem ja kłóciłem się z dimensionem (jeszcze pamiętam :D) i mu wybroniłem admina a forum było dosyć eleganckie to tam pozostałem... ale grać zacząłem później bo adminowałem na dwóch serverach wtedy ale one padły więc semi mnie zaprosił to wbiłem pamiętam na początku jak jechałem większość z digla to wszyscy od cziterów zaczeli wyzywać wtedy przemo mnie poparł ahhhh... pamięta się to i wciąż nikt nie nagrał moich czitów a szkoda bo one są takie widoczne (lubię patrzeć w ściane :D) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasek, był taki temat, założony chyba przez Dżizasa i były w nim chyba 3 konkretne historie. Też nie mogę go znaleźć, prawdopodobnie został usunięty. To ja już w wielkim skrócie napiszę jak się tutaj znalazłem. Przygotowywałem się do kampanii wrześniowej, jeszcze na studiach w Warszawie, dawno temu, chyba wakacje 2008 no i stwierdziłem, że trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie na ściemę. Ściągnąłem CS'a i znalazłem w wyszukiwarce serwer Baton'a. Było jeszcze parę innych i już nie pamiętam czemu wybrałem ten, ale tak się stało i zostałem do teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no justa weszła na forum na moim kompie, no i wlazłem wtedy. A, że wtedy Rocky i BoSiDo robili faze to było fajnie:) Za Dark-Cs jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies 2 lata temu chcialem z kumplem pograc, on mial steam ja jeszcze nie i po wpisaniu w google "cs serwery s/ns" wyskoczyl gdzies tam baton. od tego czasu sie duuuuzo zmienilo tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gralem najpierw na serverze SLU ~> szacunek ludzi ulicy, ale były problemy z serverem i go zamknęli i kuzyn mi podal dwa servery (LESIO) i dzieki niemu tu sie dostalem i spodobało mi sie tu bardzo, i zostalem na dłuzej jak widac. Choć z początku nie miałem ochoty przez ta rezerwacje slotow, bo musialem czekac xd :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm... ja BoSiDo:) Dolaczylem do tego grona okolo 2 lat temu jak dobrze pamietam... Wtedy sciaglem sobie cs'a (nie wiem z jakiego powodu)

wchodze w niego i wyszukuje mapki de_dust2(jak dobrze pamietam, ta mape znalem na wylot:P) Wtedy pokazal mi sie server Dark-Cs[TP] z ta oto wlasnie mapa. Nie wiem co mnie tknelo ale wbiłem sie tam :killer: ... tam wtedy poznalem milo kobitke Justynke(znacie ja zapewne:P Fistaszek Puszysty xD) gral tam tagze Noris(mial wtedy admina z Justynka) i pewien gracz o nicku Seq (a ze tez godol jak jo bo mieszko na Czornym Slasku jak Jo:P) to go odrazu polubilem tak zaczela sie moja skromna przygoda. Po paru tygodniach staralem sie o admina (pamietam to jak by to bylo wczoraj :cry: ) Pamietam jeszcze ze gral tez na [tp] Rocky ,Kuteq, Dark Warior i paru innych co juz nie graja:( (sorka jak kogos pominołem, ale poprostu nie da sie was wszystich zapamietac:P)

Acha bylbym zapomnial gral z nami Woong i jego sliczna zonka Mordka:P Rambo, Heroes, Blizna, Maxior, Dobry, Dimenson, Diesel, mCC, SemiPro(Botek xD) Święty, Wanna;], skurczybyk(pamietam jak on z justynbka mnie wyciagli na pierwsza moja nocke cs'owa;] woren, Magii, JaLz i slynny Bolek xD

to chyba tyle o starych dobrych czasach:P jedni zostali drudzy odeszli a jeszcze inni przyszli:)

POZDRo:P Wasz Ślązok xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaaa xdd noo jaa Gralem kiedys ze Slynnym ApokalipTo [ Kazdy zna krzykacza xd ] na jakims serwerze nie pamietam jakim taam jakos nam sie nawinelo z l@lunia i Wariatem [ nie wiem jak masz tam dokladnie ;d ] no i tam sobie gralem gralem padl serwer .... _____ i nagle :D chyba lala napisala do ApokalipTo zeby wbil na serwer czy cos takiego no i ten wbil i do mnie zebym tez gral no to dal ip i gralem sobie gralem i gram sobie gram dalej i chyba bd gral xD bo jakos nie chce mi sie szukac innego serwera aaa na forum trafilem 1 raz chyba jak sie obrazilem na kazanka [ ? chyba xd ] i pisalem na niego skarge ;D ! to pamietaam najbardziej bo dostalem kicka albo bana na Train xD ! nie zapomne Ci tego xd ! ffa !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weszlam w steam wzielam serwery - internet i widze d2 leci no to ide postrzelac i jakos juz tak tu zostalam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół roku temu na zainteresowałem się modem BF2 i akurat ten mi wyskoczył. A teraz jak mam steam to siedzę ile ping pozwala na cs a najczęściej na tym serwie, bo jest zarąbista atmosfera :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie pamietam ale chyba tez z wyszukiwarki mi wyskoczyl wowczas jeszcze dark-cs i tak juz zostalo jest super atmosfera i boscy ludzie

pozdro&szacun

SeRvUs

:homeedition:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkowicie przypadkiem

szukalem serverow z malym pingiem xD

trafilem na batona aka snickersa i spodobalo mi sie od pierwszego wejscia x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tutaj trafilam przez mojego Brata... bo on Gral na tym serwie i tez zaczelam :p hehe:d noo i mi sie spodobalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ten serwer od kumpla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem pierwszy serwer batona stawiany na swoim zaj*bistym kompie z łączem neo 1 mb i pingami 500. Były problemy z serwerem to mu pomogłem i jakoś później się rozwinęło. Przebrnąłem z nim przez dark-cs (oj ciężke czasy). Teraz widzę, że ekipa z batona i dark-cs nieźle bawi się na home-edition. :homeedition: pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kiedyś, kiedyś a później miałem bardzo długą przerwę...i jakoś z kilka miechów temu postanowiłem wznowić przygodę z CSem i zainstalowałem sobie CSa i Steama...tak więc pierwszym serwerem na jaki wszedłem całkiem przypadkowo był właśnie Baton 1...:) i tak wiec dodałem sobie do ulubionych i tak jakoś mi się spodobało, że praktycznie tylko tutaj grywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy zawołali mnie na ventrillo dokładnie słowami:

"netskill wbijaj do nas po friends to se morale podniesiesz" to był dokłądnie baton#2 i tak oto właśnie tu się znalazłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dział offtop to offtopne sobie i takiemu panu już powinniśmy podziękować.

Ps. Szkoda że kenek nie chce się wypowiedzieć jak wbił na server...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o tym serwerze powiedzial ziomek z klasy (Alladyn)

Wpisalem w guglach baton poland serwer i wzialem sobie IP

no i mi sie spodobalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...