Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym poruszyć tz. rozgrzewke gdzie zawsze po zmianie mapy latamy z kosami. Dziś kilkukrotnie pytałem się graczy czy im odpowiada ciagle latanie z kosami po zmianie mapy, mogę z czystym sumieniem odpowiedzieć ze wszyscy mówili ze powinniśmy to zmienic bo poprostu robi sie to nudzące.Ta rozgrzewka nic nie daje osobiście.

Więc chciałbym żebyśmy zlikwidowali tz kosy i przeszli na normalną runde 1 na podstawówki.

Proszę sie wypowidzieć szanowni admini co do tego postu. POZD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozgrzewka była jest i będzie , dzięki rozgrzewce gracze mogą dołączyc do swoich teamófffffff po zmianie mapy i wtedy zacząć normalnie z całym teameeeem  rundę podstawową "pistoletową" 
Są misje z nożami wiec przydatne . 
Pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na noże jest dobra i dobrze że jest bo na #2 chwilę nie było i tak kijowo trochę było bo odrazu trzeba było się strzelać :D Dobra sprawa rozgrzewka zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hah dobre :D na jednym serwerze chcą na drugim nie :D no cóż ja jestem za tym żeby zostawić :D fajnie lecieć z maczetą jak przez dżungle i ścinać łepki xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok skoro zostaje to zostaje, co do misji ze sa z kosami to da sie bez rozgrzewki ) , ale ja nie pisałem tego z moich pobudek osobistych tylko napisałem tego posta ponieważ nie znalazłem osoby co gra u nas na serwie która opowiedziała sie zeby rozgrzewka została , można wejsc na serwer i zobaczyć drodzy panowie. POZDR 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszę w tym temacie.
Jak gracie na 4# to już pewnie wiecie że rozgrzewka się zmeiniła i lata się po mapie z "wiertarka" :)
Dużo ludzi mówi aby co jakiś czas zmieniać te bronie i tak będzie. 
Nie będzie podawane konkretnie kiedy będą się zmieniały bronie, będzie to robione co tydzień dwa tygodnie.

By ♔batonik,

Nie lepiej zrobic losowe bronie xd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@batonik a wyobrażasz sobie rozgrzewkę gdzie ty masz kose a przeciwnik M4 ?? :D 

Edit

@batonik nie wiem czy przy obecnej rozgrzewce można dać zakres :D ale jeżeli można to fakt było by najlepiej :D pokombinuje w weekend :D 

By ♔batonik,

Kose mozna wykluczyc i dac tylko zakres broni jakie moga byc wylosowane :D czyli za kazdym deadem dostsjesz inna bron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi