Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany i Panie W niedalekiej przyszłości zamierzam gdzieś się wybrać z osobą płci przeciwnej na jakieś wakacje oczyfiścieeee w grę wchodzi POLSKA i zastanawiam się czy nad cudowne morze czy nasze piękne góry , a mianowicie chodzi mi czy znacie jakieś ładne miejsca coś co można zwiedzić dobrze zjeść, wypocząć, piwka się napić jak jakieś znacie lub byliście i jest warte polecenia to piszcie :D 
Pozdro ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz ciepłe klimaty to polecam nad morze. Byłem w Władysławowie i często tam jeżdżę, różne imprezy, mało do zwiedzania, kabarety, w miarę jedzenie :D

Góry nie polecam w ten okres, ze względu na pogodę. Jak już to jesień/wiosna to wtedy jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, pomimo wielkiej sympatii do naszego pięknego kraju, polecam jednak wyjazd za granicę :p Na własnym przykładzie powiem, że naprawdę można się zamknąć w śmiesznych kosztach, a przy okazji zobaczyć naprawdę śliczne miejsca. Moim top1 jest Malta. Przelot dla dwóch osób w dwie strony to koszt w granicach 600 zł, a można i taniej jak znajdziesz fajną okazję, ja na miejscu za nocleg za dobę płaciłem 9 euro, czyli jak za darmo praktycznie, a kraj jest naprawdę prześliczny. Myślę że dla dwóch osób za tydzień, zamknąłbyś się z kosztami w granicach 3000 zł, a może i mniej, czyli prawdopodobnie wyjdzie niewiele więcej niż na przykład nad naszym Polskim morzem, a jednak temperatury + możliwość pozwiedzania czy poimprezowania niewspółmiernie większa :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@nook Jednak zostaje Polska, myślałem nad Chorwacją lub Czarnogórą ale..
Chodzi mi też czy są jakieś fajne deptaki itd
 @@Pełnoprawny ObywatelJakiś deptak/centrum ładne tam jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor to jest miasto handlu że tak powiem. Masz główną ulice, jak i Aleję Gwiazd a po bokach uliczki z pierdołami ;D

Jeżeli Cię interesuje to google i mapy/grafika :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Pełnoprawny Obywatel ówno zlalazłem ..
Właśnie kminiłem pojechać Gdanśk ,Sopot, Władysławowo  ,Hel 
a w góry to Zakopane ale muszę sie zastanowic i myślę popytam może ktoś coś fajnego zna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bij nad Zalew, na Marine i nie kombinuj. Sinic już nie ma to i do wody wejdziesz, jakie dupy smażą tyłki na trawniku zawsze piątek/ świątek czy nie dziela to i się napatrzysz. Masz zajebistą zjeżdżalnie, ale to trzeba uważać, żeby na pedofila nie wyjść.  Możesz się zawsze napić 0,5l wody za 5zł i popatrzeć jak kaleki na nartach wodnych się przewracają. Co tu chcieć więcej. 

 

No i najważniejsze, jak masz jakiś transport, to trochę cywilizację odwiedzisz bo to tylko 30km a gaz tani  trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w tym roku po raz kolejny jadę nad morze, oczywiście z moim Mężczyzną :D Miejscowość Ustronie Morskie , między Kołobrzegiem a Mielnem. Znam je jak własną kieszeń ponieważ jeżdżę tam praktycznie co roku. Spokojne małe miasteczko, gdzie można odpocząć , dobrze zjeść i napić się piwka :D Plaża fajna, woda czysta, kwatery niedrogie. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor, w Chorwacji byłem w zeszłym roku i w tym i też bardzo polecam :p Tylko nic z żadnymi biurami podróży, broń Boże. Wszystko trzeba samemu ogarnąć i wtedy koszty spadają minimum o 20%. 3 tygodnie temu byłem własnie na Solcie, niewielkiej wyspie niedaleko Splitu, wraz z grupą około 20 znajomych wynajęliśmy wielki dom z basenem z super widokiem itp. za 500 zł od łebka za tydzień :) . Całość około 2000 zł licząc przejazdy wynajętymi busami + winiety i paliwo + żarcie we własnym zakresie. A jak się upierasz na Polskę, to polecam Solinę , naprawdę śliczna miejscowość, polecam każdemu. Jedyne z czym możesz mieć problem, to rezerwacja jakiegoś noclegu w okresie wakacyjnym :) Ale jakbyś się zdecydował to mogę Ci polecić parę fajnych knajpek w okolicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Gajesia a jakieś atrakcje cos ciekawego jesT?
@@nook a nad Soliną też byłem i również polecam 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor wesołe miasteczko, aqua park, kino, czesto sa koncerty i kabarety. W okolicy wiele fajnych miejsc do zwiedzania, Kolobrzeg, ogrody tylko nie pamietam miejsvowosci, latarnie morskie , z ktorych mozna zjechac na linie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor ja bym ci polecił Bieszczady można tam pochodzić po górach pozwiedzać , zjeść dobrze i miło spędzić czas :D Ja jak tam byłem tydzien czasu to nic nie pamiętam hahahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor ja bym ci polecił Bieszczady można tam pochodzić po górach pozwiedzać , zjeść dobrze i miło spędzić czas :D Ja jak tam byłem tydzien czasu to nic nie pamiętam hahahaha :D

Ty gdzie tylko byś pojechał to  miło spędzasz czas %%% :)   Ale góry ok! :)  Roztocze tamte okolice też fajnie jeśli takie coś bliżej Cię interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Zankor Za blisko :P Myślę coś nad Sopotem- Ustka 


@@>SiWy< w Polańczyku byłem:p i też było %% to podstawa :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor to gdzie Ty chcesz jechać jak Ty już wszędzie byłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wybrałem Ustke, jak myslicie dobry wybór?:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor pewnie, że tak. Bardzo fajna miejscowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ocenisz czy dobry jak wrócisz i się nam pochwalisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Ustki nie polecam bylem i trafilem na tydzien pieknie zjeban..... pogody a i wiecie co znam z Ustki piekne Biedronki maja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sopot bardzo ładanie mili ludzie i wogule ok

Dobry Hotel Villa Baltica ale to droższe jest tez niedaleko 

Hotel Chiński ale tam nie byłem wiec niewiem jest widok 

na plaże (dziewczynny lubią plaże i zachód słońca ) 

Niedaleko masz Bar  Przystań dobre jedzenie miła atmosfera

napic sie piwa tez morzna z beczki lub normalne

Ogólnie w te wakacje chce tam znowu jechac

Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomogłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...