Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taką propozycję aby wprowadzić spadochron, bo bez niego trochę lipa, nie raz chciałem zeskoczyć na szybko i się zabiłem... Bo zapomniałem, że nie ma spadochronu... wg. mnie jest dobrą opcją, pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co się orientuje to spadochron można kopić czy jakoś tak wpisać nie jestem pewien czy oby dokładnie tak jak napisałem  buy_parachute ale za pewne Pełnoprawny Obywatel i d!vide ( Gracz z naszego forum) jak napiszesz na pw do nich to ci napiszą dokładnie jak kupić bo wiem że się da :) Pozdro .

Edit sory nie działa ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie bardzo dobry pomysł MatseyW i go popieram a dlatego  jak znajdą sie osoby mówiące ze im podoba pomysł to niech szczerze odpowiedza ile jest zapytan o spadochron dzieciaków i zawsze odpowiadamy ze nie ma i słyszymy jak u was nie ma?? na innych serwerach jest,

Dawać pod T spadochron zawsze to pozytyw i cos nowego co przyciagnie gracza i pomoże w grze temu co z nami jest pozdr

DUZE :                 TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko zapominacie o 1 ale jak że ważnej kwestii. Pod klawiszem "e" macie lecznie innych ludków xD.na 99% komenda buy parachute mozna zakupic aczkolwiek jak jestes adminem na servie to ta opcja jest zbędna w końcu masz super skok wiec spadochron nigdy nie byl potrzebny mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko zapominacie o 1 ale jak że ważnej kwestii. Pod klawiszem "e" macie lecznie innych ludków xD.na 99% komenda buy parachute mozna zakupic aczkolwiek jak jestes adminem na servie to ta opcja jest zbędna w końcu masz super skok wiec spadochron nigdy nie byl potrzebny mnie

Fakt, to może pod T?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisze w tym temacie żeby nie robić kolejnego.
Dodałem nowe misje tj. @Sevral zrobił na 3# ale wiadomo bez hostów i trochę zaniżyłem chociażby ilość podłożen paki i rozbrajanie aby każdy mógł szybciej je przejść sami zobaczycie na serwerze. Również z czasem dodam pare nowych skinów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dal mnie na #3 nie jest potrzebny spadochron. Dobrze się gra tak i to jest już takie przyzwyczajenie więc raczej zmieniać nie warto bynajmniej wypowiadam się co do #3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie na #3 jest to niepotrzebne wszyscy są już przyzwyczajeni do grania bez spadochronu a jak ktoś się zabije to jest z czego się pośmiać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi