Skocz do zawartości
arsenalhenry

3 liga Polski (RTS Widzew Łódź)

Rekomendowane odpowiedzi

Kibicuje ktoś Widzewowi?

 

Właśnie jakiś czas temu odbyła się piękna prezentacja klubu w sezonie 2016/2017. Wystąpił prezes Łódzkiego klubu -

Zrobiliśmy w minionym sezonie awans do trzeciej ligi. Był to pierwszy krok w kierunku odbudowy klubu. Miejmy nadzieję, że teraz ta drużyna będzie jeszcze lepsza. - źródło - https://www.facebook.com/LVbetPL

 

Główną wiadomością było to że już niedługo zostanie otwarty nowy stadion dla Widzewa w Łodzi (dopiero w listopadzie) oraz baza treningowa niedaleko od stadionu.

 

Taki stały rozwój jest możliwy też dzięki sponsorom. W tym roku będą nowi - firma Viessmann + bukmacher http://lvbet.pl/

 

Tak właśnie będzie wyglądał stadion:

I9hesbD5.jpg

co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny stadion, osobiście nie kibicuję temu klubowi, ale życzę powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stadion całkiem całkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadion fajny ale jak zwykle bedzie problem z frekfencja 1/3 zapełniona ,ale moze w Łodzi bedzie inaczej czas pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadion jak na razie całkiem nieźle się buduje, to fakt. I sama jestem ciekawa czy uda im się do listopada skończyć. Jak jechałam koło niego jakieś 2tyg temu to widziałam już ściany. A to dobry znak.

A co do klubu, może jak zepną pośladki to wrócą do tego co było kiedyś. A śpiewanie "Widzew Królem jest" nabierze prawdziwego znaczenia. Kiedyś bardzo kibicowałam tej drużynie, a jak to mówią stara miłość nie rdzewieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadion ładnie się prezentuje :) Zobaczymy jak drużyna będzie się prezentować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda ostatnich derbów :/ a stadion petarda ;) kilka lat i ekstraklasa bedzie wraz z Elaną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...