Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ~ Devil GuN ~ azil1971

Staż w cs'a: 6 lat

Ile dziennie grasz na serwerze (link):

http://www.gametracker.com/player/~%20Devil%20GuN%20~%20azil1971/31.186.83.188:27081/

Na serwerze jestem po 3-4 godzinki :)

Gdzie miałeś/aś admina: Na serwerach only dd2 . Miałem również własny serwer i kilkakrotnie byłem opiekunem serwerów :)

Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie, ponieważ grałem w privy Metin2, ale od jakiegoś czasu powróciłem do zawodowego pykania w Counter-Strike .ninja

Dlaczego właśnie ja: Ponieważ na serwerze jest kilku cziterów, gdy administracji nie ma i nie każdemu chce się zgłaszać takich delikwentów na forum, a mnie można zastać praktycznie o każdej porze. Jestem miłą osobą chętną do pomocy. Jak wyżej napisałem posiadam duże doświadczenie :)

Bardzo proszę o przymknięcie oka na to, iż brakuje Mi jednego posta, ale ostatnio jestem aktywną osobą na forum .zawstydzony Prosiłbym o dogadanie kwesti " składki" na priv z właścicielem serwera, bądź opiekunem.

Wypowiadać się mordeczki, bo to wy decydujecie jakiego chcecie Administratora ;)

Kontakt: roolzyn35@buziaczek.pl | Skype podany na moim profilu, również mogę podać gg na priv :)

@AssassinJay , ani razu nie odzywałem się przez mikrofon na Batonie. Nigdy nic nie mówiłem, jeżeli masz wątpliwość co do mojego wieku możemy iść na skype;)

Propozycje będe pisał co kilka dni, aby Batonik nie miał za dużo roboty :D Co do zgłaszania demek to poszły jak na razie dwa i czekam na kolejnych ewenementów:)

Wymagania są następujące

-składka,

-10h na serwerze (aktualnie mam prawie 30h)

-10 postów na forum(nadrobiłem posty i teraz próbuję być aktywny :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda miałem mało styczności z Tobą na serwerze, lecz co do forum i statystyk. Troszkę krótko jesteś z nami, Mało u cb zgłoszeń( pozgłaszaj do puki temat jest otwarty) co za tym idzie ciężko mi wyłapać czy dobrze ocenisz odpała ( pomimo że przedstawiasz się jako osoba mająca sporą wiedzę w adminowaniu) Osobiście sceptycznie jestem nastawiony do osób w twoim wieku - mam nadzieję ze się mylę i jesteś ogarnięty.

Tak wiec w tym przypadku jako mało znaczący głoś Jestem za okresem próbnym. (1 miesiąc)

Niech się inny wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziomuś to nie o to chodzi ze brakuje ci jednego posta i mamy przymykać oczy chodzi zebyś był z nami na forum wykazywał się dawał jakies pomysły , poprostu został z nami i dbał o serwery tak jak kolega na górze napisała nagraj kilka demek z cziterami, napisz sensowne posty,zostań z nami na dłuzej.

Obenie na NIE ale jak zobacze ze sie starasz to zmienie zdanie Pozdr 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja jestem na NIE, nie spełniasz wymagań, ale to już podarujemy.. Co do podania to na csgo modzie jest trochę adminów więc niema potrzeby dawać od tak adminów, pozgłaszaj trochę graczy na forum, udzielaj się no i oczywiście dobij godzinki na serwerze bo masz tyko około 20H (1219 min) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiek ------

znajomość regulaminu ?

zgłaszanie czitów ?

godziny na serwerze -----

od kiedy na forum  -----

Jak widać więcej minusów, Jestem na NIE

Z tego co piszesz jak na swój wiek masz duże doświadczenie i wiedze, więc to udowodnij

Pokaż że się nadajesz, zgłaszaj graczy ....

Bądź aktywny na forum i serwerze.....

Skoro byleś  administratorem i opiekunem kilku serwerów, to składaj propozycje  np co poprawić, co można ulepszyć :)

Będziesz miał moje poparcie  gdy  udowodnisz czynami to wszystko o czym pisałeś  w podaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek 16? Ty błagam Cie. Raz Cie usłyszałem na mikro i stwierdzam 13

Posiadałeś swój serwer? Podaj kilka pluginów.

Na pewno nie grasz 3-4h dziennie bo narazie widziałem Cie chyba 2 razy

Tak czy inaczej: Jestem na Ogromne NIE

Pozdrawiam Dawid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie dziwna sytuacja bo gracz czesto dosc zglaszany,ale pomijac ten fakt,zglasza kultura na przyzwoitym poziomie,nie znam aktywnosci na forum wiec jesli jego "czystosc w grze " jest ok to owszem jestem na tak bo widac ze mu zalezy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się jeszcze wstrzymał co do twojej osoby, nie szczególnie widzę żebyś zgłaszał odpałów, demek też nie za dużo, co do tego czy masz czity nie zauważyłem jednak jestem na NIE  

Edit

Możemy dać koledze szanse, zgłasza czity, aktywność jest, pomysłowy i kara botów, ZA okresem próbnym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zastrzezen nie widze mi ladnie zglasza odpalow.a co do nego gry i zglaszaniu ze gra njeczysto-》sam obserwowalem jego i z palca oskarzenia poki co.na forum aktywniejszy badz bardziej

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście nie zmieniłem zdania:) tak jak mówiłem wcześniej swoje CV wywindowałeś na   wysoki poziom natomiast  jak dla mnie nie wiele pokazujesz w praktyce:) no i twój wiek :) ale muszę przyznać że się starasz, i masz wiedze  :)

wiek -

Propozycje udoskonalenia serwera -  fakt składasz propozycje,  ale  nie przechodzą :)

zgłaszanie + okej   chyba widziałem jakieś zgłoszenia:)

Aktywność +

Podsumowanie:

Mamy dużo adminów na  tym serwerze myślę, że to jeszcze nie twój czas:)

Edit :

dobra Okres Próbny, zobaczymy jak się będziesz spisywał :P choć nadal mam wątpliwości ;0
:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.