Skocz do zawartości
Dragmor

Szybki kontakt/forum

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, wpadłem na pomysł żeby dodać temat i podpiąć go pod forum, gdzieś w bardzo widocznym punkcie. pod shut?

 

w temacie znajdowały by się nicki adminów i szybki kontakt z nimi np. linki do profilów steam. Dużo roboty by z tym nie było a napewno by pomogło troszkę w przypadku gdy admina nie ma na forum i nie koniecznie gra w cs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pomyślimy o tym jak tylko zrobimy porządek z adminami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo taki specjalny shoutbox na wezwanie. Bo na zwykłym gdy jest duży ruch to mogą admini nie zauważyć. A tak to wystarczy napisać "Admin na taki i taki serwer" i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak by to wyglądało :)

Kiedyś był temat podobny http://home-edition.eu/topic/10072-czcionka-dla-admina/

Można dać na serwerach /admini będzie aktualna lista adminów

 

 

kiedyś proponowałem coś takiego ale nie będzie 

 

 

Witam! Chciałbym zaproponować aby powstał na Shoutbox'ie dodatkowy panel dla adminów i administracji, dlaczego? Już wyjaśniam:

  • to byłaby lepsza komunikacja np. między tematem a zapytaniem na czacie, czyli nie zakładasz tematu z pytaniem a pytasz się a ktoś (doświadczony) odpowie - szybko i prościej;
  • dla nowych, początkujących forumowiczów, którzy pierwszy raz zostali adminem czy moderatorem i nie wiedzą co i jak (przypominam że były takie sytuację);
  • lepsza komunikacja z adminami, którzy pełnią funkcję na danym serwerze
  • pogawędki  :D

 

Co Wy na to? 

Edytowane przez Pełnoprawny Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak by to wyglądało :)

Kiedyś był temat podobny http://home-edition.eu/topic/10072-czcionka-dla-admina/

Można dać na serwerach /admini będzie aktualna lista adminów

Widziałem już takie komendy na serwerach, i za bardzo się nie spisały bo jak był czit to sobie wpisywał /admini i jak był to offał a potem jak adm poszedł to jechał po całości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pomyślimy o tym jak tylko zrobimy porządek z adminami :)

oby to się stało jak najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem temat, ponieważ bardziej pasuje tutaj. Opracujemy jakieś rozwiązanie. Być może będzie jakiś formularz, który będzie wysyłał do adminów powiadomienie, że jest cziter i na którym serwerze. 

 

Sevral lepiej nie podawaj numeru telefonu publicznie :) Jak będą Ciebie w nocy nękać, to szybko kartę połamiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale szybki kontakt hmm, mamy go oczywiście na forum , steam oczywiście jak go ktos posiada widnieje pod avatarem, tak samo jak wejdziemy na profil admina kto jak ktos podał GG oczywiście jak ktos posiada to jest napisane również e-mail 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry może coś Góra z tym zrobi :) kiedyś już chyba był temat żeby zrobić osobny czat dla adminów z tego co kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki kontakt z adminami powraca. Pomysł fajny,  tylko co jak nikt nie odpowie na "wezwanie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też dodać komende na serwery /wezwij albo /czit i wybiera się nick i typ czita, admini dostają informację i mogą szybko wbić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajną sprawą byłby jakiś automat\bot powiadający na forum który by wysyłał krótkie wiadomości na tel coś ala starodawny pager ;p

 

Zrobić 4 przyciski na forum serwer 1, 2, 3, 4 i po kliknięciu któregoś admini z klikniętego przycisku dostawali by wiadomość sms. Zrobić to by się dało bo takie rzeczy są dostępne tylko pytanie teraz o koszta takiej rzeczy ;)

 

Druga opcja to napisanie prostej apki na androida która będzie odbierała wiadomości :)

 

 

Można też dodać komende na serwery /wezwij albo /czit i wybiera się nick i typ czita, admini dostają informację i mogą szybko wbić 

 
 
Gdzie admini dostają info jeżeli ich nie ma na forum i w grze? ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga opcja to napisanie prostej apki na androida która będzie odbierała wiadomości

 

Właśnie o czymś takim myślałem. Spokojnie, powolutku, będziemy wprowadzać usprawnienia i na forum i na serwerach, ale nie wszystko na raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...