Skocz do zawartości
Piko1910

[Rozpatrzone] Obraza ludzi z Serwera #4 [Zielok]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Zielok
Serwer: #3
Data: 30.09
Adres ip (amx_ip): Nei zapisałem (Przepraszam ;p)

Demo/screeny: Świadek: AdrianosxKox
Opis sytuacji: Obraza Ludzi z #4 Strasznie mi sie nie podoba Zachowanie Gracza Zielok Który Gra na #3  Hasła latały takie : Ci z #4 To Chamy,Prostaki,Złodzieje,Nie Wychowani ITD A ja taki jestem że nie dam swoich Ruszyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód typu ssy/demo wymagane, Świadkowie mogą być przychylni jednej z stron. Zamykać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo osób znam by kłamać :) Staram się tutaj o posade Junior Admina Więc nie ma Sensu Kłamać !


Gdybym wiedział że będzie obrażać Ludzi z #4 to bym go nagrał ale nie mialem jak bo gadał przez MIkrofon :) Ssy ? Po co SS mikrofonu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są argumenty. koniec spamu. Prosze moda/opiekuna o nakladanie kar za spam i nabijanie postów, chyba że pojawi się dowód. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spam ? Drogi Kolego Jaki spam ? Mówie Prawde . Kara  za bycie uprzejmym i składanie podań ? Smieszne to troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak kolejne mam zgłoszenie ( w tym tygodniu chyba czwarte) ze tak sie dzieje nie wiem w czym jest problem przecież gramy do jednej bramki, osobiscie nie podoba

 

mi sie zachowanie pewnych osób..........ale nie ważne, mam jedynie nadzieje ze zaprzestaniecie tych praktych bo chodzi o wspólne dobro serwerów, dla mnie nie ma i

 

nigdy

 

nie było podziałów na graczy z róznych serwerów. 

 

Pewnie bym to olał ale to kolejne zgłoszenie graczy z #4 co nasłuchał sie jacy my jestesmy zli.

 

 

Więc proszę ogarnijcie sie i zaprzestancie swoich głupich docinek na #4 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak doszło do takiej sytuacji to myślę, że zielok rzucił to żartem i pewnie nie tyle obrażał co po prostu zażartował... Nie zawsze jak ktoś nazywa innych od botów to znaczy, że myśli tak na poważnie. Osoby z #3 potwierdzą, że zielok jak ktoś go zabije to ten coś żartem rzuca. Dlatego myślę, że trochę dystansu do własnej osoby by się przydalo...

PS:Nie jest to nabijanie posta tylko spojrzenie na sprawę trochę z innego kąta i mam nadzieje, że tak to zostanie potraktowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@d!vide

Wiesz co nie wydaje mi sie zeby to był żart :) ponieważ nic do niego nie mówiłem . A on że ja Chujowo Gram ITD . Nie lubie takich Ludzi . Ja rozumiem jak ktos jest wkurzony Ale to tylko Gra Virtualna :) Ja też nieraz rzucam Kurwami ITD ale nie obrażam innych chyba że ktoś obraża mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba bylo być na serwerze . Nie jestem Graczem Typu : On mnie zabił i musi mieć bana .  Więc prosze o wyrozumiałość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świadkiem byłem przy tym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli  Zielok to pisał to znajdź hltv z tej mapy i nam to pokaż.

Hltv możesz szukać tutaj : http://505062.hltv2.pukawka.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem powiedzialem ze na #4 brak kultury chamstwo i zero grania grupowego jest na porzadku dziennym dlatego nie odwiedzam tego serwera,bylem tam kilka razy i ciagle ktos sie chamsko zachowywal pod kazdym wzgledem wiec mam prawo do swojej opini a ze poczules sie urazony to juz trudno slow swoich nie kierowalem do danej osoby tylko do ogolu zaistnialej sytuacji z jaka sie spotkalem.pozatym o tym mowilem juz wiele razy i nie tylko grajac na #3 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bienio ale mi nie działają Demka nie otwarzają mi się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabaret normalnie . . . z tego co rozumiem to @Zielok nikogo personalnie nie obraził tylko powiedział co sądzi o innym serwerze używając mało wyszukanych słów ?? jednak nie przeklinał ?? hmmmm @Zielok nu nu nie dobry ty więcej się tak nie zachowuj ! ! ! temat do zamkniędokklad

dokladnie tak jak mowisz nikogo celowo i centralnie nie obrazilem ( bo po co ) wyrazilem swoja opinie co do zaistnialych sytuacji jakie spotkalem grajac na tym serwerze ( byli wtedy admini ) nie spodobal mi sie wiec tam nie gram,proste a tu sie ktos obraza jakbym niewiem co zrobil,ok wiecej nie bede sie wypowiadal.szkoda tylko ze autor nie podal calej tresci rozmowy tylko moja strone ale to juz bez znaczenia.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...