Skocz do zawartości
Zoom

Problem z pingiem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.
Od kilku dni mam problem z pingiem...

Podczas gry skacze on od 20-100 przez co scina mi all, a zwłaszcza przy strzelaniu itp
Próbowałem zrestartować router, wyłączyć antywirusa, wpisywałem jakieś komendy od Owsianego i nadal nic
Ktoś może ma jakiś pomysł bo nie wiem czym to może być spowodowane
Dodam jeszcze ze problemy zaczeły się mniej więcej 7-10 dni temu

raczej nie jest to wina internetu bo normalnie szybko wszystko śmiga czy to filmiki na yt w HD czy ściaganie czegoś.

Tak to wygląda podczas gry:
1.http://www93.zippyshare.com/v/Zg4xIBb2/file.html
2.http://www106.zippyshare.com/v/LRHPMxRR/file.html



edit.
Zamknijcie temat :p

Wielkie dzięki Dragmor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem dema, Wyglądają dobrze, czyli raczej to nie wina internetu tylko komputera, interesuje mnie loss i choke jakie masz :)

 

edit.

 

Po rozmowie na pw, wykluczam problemy z komputerem a wiec zostaje nam 

 

Wyłącz router z prądu na 5 sekund i włącz go z powrotem, jak się komputer połączy to włącz CS i sprawdź jak działa.

Jeżeli nic się nie zmieni to masz  5 możliwości:

 

1. router zepsuty (trzeba kupić nowy)

 

2. oprócz Ciebie ktoś jest podłączony do wifi i ściąga jakieś pliki bądź ogląda filmy przez internet

 

3. router stoi kolo wody np flakon na kwiaty

 

4. W przypadku gdy mieszkasz w bloku, (czyt. jest wiele sieci wi fi) twój router ma ustawiony kanał dostępowy bardzo obciążony przez inne sieci. Zmień kanał udostępniania wifi w ustawieniach routera. 

 

5. Firma od której masz internet ma jakieś problemy i trzeba dzwonić do tej firmy żeby to naprawili, zanim zadzwonisz upewnij się czy to nie jest wina routera czyli od 1 do 4 punktu :)

 

Ode mnie z domu więcej nie mogę Ci pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...