Skocz do zawartości
UNi

Pudzianowski w MMA

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak sparingpartner to jest inna klasa niż zakontraktowany przeciwnik. "Chodzący worek treningowy". Nie umniejszając ich umiejętnościom, ale walczyć co tydzień-dwa z nimi, a z takimi przeciwnikami jak walczył Pudzian to jest ogromna różnica. Pudzian stanie się gwiazdą gotowania, śpiewania czy tańcu, a potem pewnie jeszcze na lodzie. Powoli tracę do niego szacunek, bo pozwala stać się marionetką szołbiznesu w Polsce. Tyle gada, że bierze wszystko na 100%. To po co traci czas na taki bezsens, w którym występował ?? Biegać, poprawiać kondycję, technikę walki, zamiast ćwiczyć głos czy uczyć się choreografii do tańca. Niech się zdecyduje czy jest sportowcem czy pupilem szołbiznesu. Jeśli to drugie to wcale nie musi robić wokół siebie zamieszania z MMA, bo jest wystarczająco dobrze znany w Polsce, żeby dorobić sobie na wygłupach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale moim zdaniem skoro tyle tańczy to jakąś kondycje powinien mieć to samo jak w strongmenach był bo ja jakoś tak nie wierze że żeby zostać strongmenem wystarczy mieć mięśnie ale bez żadnej wytrzymałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak sparingpartner to jest inna klasa niż zakontraktowany przeciwnik. "Chodzący worek treningowy". Nie umniejszając ich umiejętnościom, ale walczyć co tydzień-dwa z nimi, a z takimi przeciwnikami jak walczył Pudzian to jest ogromna różnica. Pudzian stanie się gwiazdą gotowania, śpiewania czy tańcu, a potem pewnie jeszcze na lodzie. Powoli tracę do niego szacunek, bo pozwala stać się marionetką szołbiznesu w Polsce.

pudzian przestał uprawiać sport i kaska sie skończyła i poszedł to do showbiznesu gdzie jest duzo lepsza kasa i tam został i chyba nie widzi że stał sie ta marionetka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mc1 o co mi tu chodzi? Miałem na myśli, ze chce cos osiągnąc dobrze ze sie stara a nie z dupy wzięte nic nie robienie. Chodzi mi o jego zapał, bo trenuje chce sie pokazac i ze ma w sobie jakaś ikre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że od po walce z tym chinolkiem zdał sobie sprawę, że to za krótki okres na walkę z Sylvia ale już miał zakontraktowaną walkę i było po jabłkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak Tony napisal

az zal bylo ogladac ta walke z Sylvia ... smiech mnie ogarnal jak na koniec juz sam wzial sie polozyl na deskach, w glowie pewnie "pier***e to, chcesz to bij" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ale kolo ma mocna motywacje jeszcze jak byl strong manem mowil ze go boli juz wszystko i bez lekow przeciw bolacych by dlugo nie pozyl i to byl dla mnie szok gdy sie dowiedzialem PUDZIAN W MMA! lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...