Skocz do zawartości
JaNcZo_wiN

Wywiad z Zoom !!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem wam przedstawić wywiad z jednym z najlepszych graczy na H-E


 


@Zoom


 


Witaj na początek przedstaw się nam :)


 


Hej jestem Tomek mam lat 19.Mieszkam w Suchej Beskidzkiej w województwie Małopolskim.Interesuje się sportem szczególnie piłką nożną.Grałem w klubie przez 3 lata ale zrezygnowałem z powodów zdrowotnych.Oprócz tego lubię tego słuchać muzyki nie mam jakiegoś określonego gatunku muzycznego słucham tego co wpadnie w ucho.


 


Kiedy zaczęła się twoja przygoda z Cs?.


 


 Z tego co pamiętam na cs'a namówił mnie mój kolega Olaf.Pierwszy raz styczność z csem miałem w 2014 r czyli około 2 lata wiem, wiem może to wydawać się dziwne ale wcześniej jakoś nie miałem ochoty by zacząc grać w nią, pykałem w inne gierki.


 


Jaką masz ulubioną broń lub mapę?


 


Ulubiona broń? Myśle że AK-47.Mapa? chyba nie mam takiej, owszem lubię kilka z nich ale takiej szczególnej raczej nie mam.


 


Uczysz się, chodzisz do szkoły?


 


Chodzę do Technikum Budowlanego.


 


Jakie masz plany po skończeniu szkoły??


 


O studiach nie myślałem więc raczej postaram się znależć pracę.


 


Jak się znalazłeś na serwerach BatoN Poland??


 


Grając przez jakiś czas na poprzednim serwerze stwierdziłem że poszukam czegoś nowego.Szukając jakiegoś serwera gdzie są spoko ludzie jak i administracja, gdzie po prostu będzie mi dobrze i znalazłem naszego Batona.Szybko zaklimatyzowałem się tutaj.Poznałem spoko osoby m.in Thief którego trzymałem się na początku, pózniej Ciebie i tak do końca życia zapamiętam to demko które nagrałeś na mnie z podejrzeniem o wh xD haha.Jeżeli chodzi o rejestracje na forum to mam tak że jeżeli gdzieś zaczynam grać to również automatycznie rejestruje się na danym forum by być na bierząco jak i również poznać bliżej osoby z którymi będę spędzał czas na nim.


 


Te demko "taka praca" :P co to wywiadu.......Bogaty Prezes Banku czy czołowy gracz CS?


 


Hmm.Ciężkie pytanie.Myślę że wolałbym być czołowym graczem w Counter strike.


 


Masz jakiegoś ulubionego gracza?? Drużynę, np moim ulubionym był Dennis "walle" Wallenberg i team Pentagram.


 


Tak jak pisałem wcześniej moja kariera z Counter strike zaczeła się dopiero w 2014r dlatego wcześniej nie miałem jakiegoś ulubionego Gracza czy ulubionej drużyny jednak, że teraz jak chyba większość Polaków interesujących się Cs kibicuje Virtus.pro a ulubionym graczem jest Niko.


 


Z kim masz dobry kontakt na H-E??


 


Tak jest sporo takich osób jedną z nich jesteś oczywiście Ty.Są również Kenshi,Overek,Siwy,Owsiany i wielu innych.


 


Byłeś normalnym graczem, teraz jesteś adminem na #4 serwerze opisz swoją karierę na H-E.


 


Swoją karierę na batonie zacząłem na początku Lipca tego roku.Spodobało mi się tutaj więc postanowiłem że spędzę trochę czasu na serwerze jak i na forum.Po około miesiącu starań postanowiłem pod namową paru osób m.in. Twoją że złoże podanie i zobaczymy co z tego wyjdzie.Szczerzę? nie spodziewałem się że tyle osób będzie za tym abym otrzymał posadę admina.Mam nadzieję że wywiązuje się dobrze z moich obowiązków.


 


Wolisz wzorować się na kimś czy iść własna ścieżką?


 


Wolę iść własną :)


 


Może opowiesz jakąś ciekawą/śmieszną historie ze swojego życia?


 


Jest ich parę, kiedyś opowiem.


 


Mamy nie pewny stan na świecie co zrobisz gdy zacznie się wojna?


 


Nie zastanawialem sie nad tym.Mam nadzieje ze jeszcze dlugo bedzie panowal pokój.


 


Jakie filmy lubisz oglądaci ktory wart jest według Ciebie uwagi?


 


Lubie ogladac horrory zwłaszcza 30 dni mroku lub Piła.Polecam film:Byliśmy żołnierzami jest to mój ulubiony film z Mel Gibsonem.


 


Masz możliwość cofnięcia czasu co byś zmienił w swoim życiu?


 


Myślę że nie skorzystałbym z tego i zostawił wszystko tak jak się potoczyło.


 


Masz jakieś zwierzątka?


 


Aktualnie mam kota Mańka i psa Maxa.Wcześniej miałem jeszcze 3 koty i 1 żółwia.


 


Uprawiasz jakiś sport?


 


Ze względu na moje zdrowie-Nie


 


Masz już swoją wybrankę serca??


 


Aktualnie nie :)


 


Na koniec powiedz nam coś pozytywnego jak twój cały wywiad i pozdrów kogo chcesz :)


 


Cieszę się że mogę być tutaj z wami. Pozdrawiam wszystkie Kobitki, Facetów i Owsianego.


 


 


 


 


 


Ps . Wielkie podzienkowania dla @KeNsHi za pomoc przy powstawaniu tego wywiadu.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

David bo ja zawsze w kanalizacji chciałem pracować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i owsianego :D  3. plec ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała literóweczka chyba Ci się wkradła mianowicie "studniach" w 5 pytaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...