Skocz do zawartości
  1. Nai.

    Nai.

  2. Pełnoprawny Obywatel

    Pełnoprawny Obywatel

  3. Sylwunia17

    Sylwunia17

  4. Zielok

    Zielok

  5. MatseyW

    MatseyW

  6. Honor

    Honor

  7. JaNcZo_wiN

    JaNcZo_wiN

  8. Stracony

    Stracony

  9. Zoom

    Zoom

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez >>FighterTRN<<
      Chciałbym życzyć wesołych, radosnych i spokojnych świąt, wszystkim Graczom, Administratorom, Moderatorom oraz Adminom. Wymarzonych prezentów, spokoju itp :) A dodatkowo chciałbym życzyć Graczom lepszej celności, Administracji mniej problemow z serwerem, Moderatorom mniej spamu :D Adminom mniej odpałów. 
      Ogólnie WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! :D  .choinka  .choinka  .choinka
    • Przez Me_Gusta
      witam.
      z braku czasu i chwilowych chęci chciałbym przeprowadzić konkurs w zamian za klucz CS-Go plus coś extra.
      Potrzebuję postawić stronę baru "heineken" która miałaby przyciągnąć publikę.
      Mam kilka prostych wymagać co miało by znajdować się na tejże stronce

      -Stronka ma dotyczyć baru gdzie co piątek jest bilard, Polskie piwko i muzyka
      -W soboty organizowane są imprezy z Polskim DJ-em do godz 3:00
      -Najważniejszym punktem jest umieszczenie playlisty ( coś jak top 20 ) z głosami publiki (po zalogowaniu) "like" np
      -Możliwość dodawania własnych propozycji muzycznych - po zalogowaniu
      -Ewentualnie jakieś "radio" odtwarzacz muzyki ( po kliknięciu)
      -więcej info na priv
       
      Na szybko ogarnełem takie  coś
      Podsumowując.
      Potrzebuje gotowy szablon plus skrypt do ogarnięcia. Niczym poza wytycznymi nie musicie się martwić.
      Proponuje zapoznać się z ofertami www.hostinger.pl i chwilą własnych chęci.
      Konkurs rozstrzygnie się powiedzmy za 2 tygodnie, bo w sumie nie wymagam wiele tj 28-02-2015 sobota.
      Najlepszy projekt wygrywa.

      Pozdrawiam
    • Przez Złoty
      Jeszcze raz dziekuje wszystkim, ktorzy wzieli udzial w naszym konkursie. Zabawa byla przednia! Szkoda tylko, ze pare osob tak wczesnie sie poddalo i przestalo wysylac swoje typy. W kazdym razie pora podac wyniki. 
       
      Pierwsze miejsce zdobyl:
      @majlo
       
      Na drugim miejscu:
      @Złoty (czyli ja :) )
       
      Trzecie miejsce:
      @Kozio
       
      Gratulacje!
       
      Po nagrody prosze zglosic sie do mnie (gry i pilka) oraz do batonika (podkladka). Swoje nagrody przeznaczam na kolejny konkurs.
      W tym temacie umieszczam trzy paczki z plikami do pobrania. Pierwsza zawiera wyniki konkursu, dwie pozostale wszystkie przeslane formularze. Na ewentualne uwagi czekam 48h, po uplywie tego czasu uznam, ze nie popelnilem w kalkulacjach zadnych bledow i rozpoczniemy z batonikiem wysylac nagrody. 
       
      mundialzHE-WYNIKI.zip
       
      mundialzHE-formularzeFG.zip
       
      mundialzHE-formularzeFP.zip
×
×
  • Dodaj nową pozycję...