Skocz do zawartości
OWSIANY  pszenny

Wznowienie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OWSIANY pszenny
Staż w cs'a: 3 lata albo wiecej nie pamietam
Ile dziennie grasz na serwerze (link):   http://www.gametracker.com/player/OWSIANY%20pszenny/31.186.83.188:27155/
Gdzie miałeś/aś admina: na 2#
Gdzie masz admina: Właśnie mam zawieszonego 
Dlaczego właśnie ja: Juz bylem adminem chce wrócić.
Kontakt: fb/telefon/forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko

Owsiak wiem ze grasz dużo na 4, wiem że umiesz rozpoznać czitera itd, nie ma co dalej o tym pisać

bo miałeś admina i wiesz z czym to sie je.

Ale powiem to w jak wygląda, początkowo myślałem ze bedziesz pomagał itd bo miałeś admina na 2,

ale nie wiem czemu, przeklinasz to po 1, obrazasz to 2 i wogóle młody cwaniakujesz jak byś był 

właścicielem tego serwera to troche irytujące, co do ostatniej akcji parę dni wcześniej, 

zwracam ci uwagę na y@@ ze dostaniesz bana za zachowanie a ty co?

Niech sobie banuje wisi mi to czy cos w tym stylu, pozniej napisałeś banuj.

To nie jest w porządku.

Tak to nie powinno wyglądać Mateusz, choć grasz dużo to ja jestem na nie

pokaż, że umiesz się zachować bez cwaniakowania i się zmien to bedę na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja znam go bardzo dobrze . Ja jestem na tak ponieważ nigdy jeszcze się nie spotkałem żeby tak się zachował . Miał admina to skarg takich na niego nie było dał by mu szansę i niech się wykaże . Każdy może mieć zły dzień a to jak już kiedyś pisałem ,że cs to jest tylko GRA pamiętajcie bo nie które osoby myślą że cs to drugie życie 

Jeszcze raz pisze dajcie mu szanse ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja się wypowiem na twój temat miałeś admina na okres próbny na #2 i po okresie zrezygnowales o trzeba było składkę Oplacic. Ale też i twoje zachowanie było nie tego jak miałeś admina bo nie raz go naduzywales jak ktoś Lepszy był od CB na serwie bo nie raz mnie zgladziles jak cie zabiłem i nie raz miałeś głupie zagrania na U@. Teraz nawet jak wchodzisz na #2 to zgrywasz cwaniak. Jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja się wypowiem na twój temat miałeś admina na okres próbny na #2 i po okresie zrezygnowales o trzeba było składkę Oplacic. Ale też i twoje zachowanie było nie tego jak miałeś admina bo nie raz go naduzywales jak ktoś Lepszy był od CB na serwie bo nie raz mnie zgladziles jak cie zabiłem i nie raz miałeś głupie zagrania na U@. Teraz nawet jak wchodzisz na #2 to zgrywasz cwaniak. Jestem na Nie.

(Przepraszam za spam) Czlowieku Ty nie jestes Świety bo sam  duzo razy zgladziles pozatym bylem lepszy od ciebie i bede nie wiem czy sie mścisz ale wez sie czlowieku nie oddzywaj na temat na który nie masz pojecia nie chodzilo ze trzeba bylo zaplacic skladke.

ps pisalem wyjasnienie o zawieszenie admina wiec sie nie udzielaj jak czegos nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja napisze jedno - Admina dać - jak będą problemy się zawiesi. Nie wiem jak wyglądała sytuacja z #2 odnośnie zachowania jak był adminem, byłem świadkiem tego "złego dnia" na #4 zszokowało mnie to troszkę. Lecz jestem w stanie ci dać szanse abyś się wykazał. 

Chłopak dużo gra, Zawsze jak coś zauważył to zgłaszał na u@ i miał dobry kontakt z graczami - no może kilku starszych mu dokuczało.

Ograni się Owsiak trochę i dbaj aby nie było skarg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.