Skocz do zawartości
KeNsHi

Wywiad z Tajemniczym Davidem :D

Rekomendowane odpowiedzi


Witaj [supreme Killers Masters] David na początku standardowo polecimy, czy zgadzasz się na publikację wywiadu na Home-Edition ? 

 


No ależ, oczywiście 


 



To teraz nam się przedstaw powiedz jak się nazywasz ile masz lat skąd jesteś ?  

 


Witajcie, zapewne wiele z was już mnie zna, ale przedstawie się jeszcze raz  Nazywam się Dawid (Niewiarygodne), niedługo kończe 17 wiosen oraz pochodzę z małej miejscowości Wierzeja niepodal Poznania

 


Podejrzewam , że nikt się nie domyślił jak masz na imię ja jestem zaskoczony.Teraz może powiesz nam czy może jest tam coś ciekawego wartego zobaczenia oprócz Poznania  

 


Według mnie, w mojej miejscowości nie ma nic za bardzo do zwiedzania Jedynie to jedna z najstarszych w Polsce Siedziba OSP 

 


To jednak zawsze coś  skoro jesteśmy przy OSP to może akurat sam jesteś takim strażakiem ? 

 


Gdziee tam ja  Ja się nie nadajeeee :x

 


Aż tak słaba kondycja?  wiadomo za mundurem panny sznurem  więc może warto się zapisać 

 


Gdzie kondycja mi tylko w górę rośnie, a pań już więcej nie potrzebuję  A na obecną chwilę jakoś nie czuję potrzeby się zapisać 

 


O proszę aż taki Casanova z Ciebie  to znaczy że masz jakąś Połóweczkę przedstaw nam ją 

 

 

Nie chcę jej za bardzo ingerować w forum, ale przedstawię wam ją ,Ma na imię Julia, ma 16 lat, mieszka w miejscowości obok. Bardzo lubi wszystkie rzeczy związane z kosmetykami Jest bardzo energiczna, uwielbia bieganie, robi to regularnie  

 


To już wiadomo dlaczego masz taką dobrą kondycję  pewnie biegasz z nią  lub za nią to teraz powiedz nam czym fascynujesz  

 


Moją ogólna fascynacją jest elektronika. Chodzę do szkoły informatycznej w Poznaniu. Jestem też fanem E-Sportu, w przyszłości zamierzam grać w jakaś gierkę, mieć własną drużynie jeździć na turnieje itd.

 


Mam nadzieję że będzie właśnie to cs 1.6 i będziesz godnie reprezentował naszego Batonika :D

Powiedz nam jakiego rodzaju muzyki słuchasz i jak masz jakiś ulubiony utwór to podeślij nam go do przesłuchania 

 


Ja osobiście lubię muzykę typu Dubstep, hard bass lecz słucham prawie każdego typu muzyki. A moje ulubione utwory to:

 


 


 


Wpada w ucho Na pewno się spodoba  teraz powiedz nam skoro jesteś na profilu informatycznym dużo spędzasz czasu przy komputerze poza szkołą ?   :P

 


Zazwyczaj jest to około 5h i siedzę do około godziny 23  Ale co zrobić taki się zawód wybrało to co zrobisz... Nic nie zrobisz

Ale w tych 5h jest jakaś przerwa na cs'a  

 


Widać dość często pokazujesz się na #4  fajnie się z Tobą pyka  może jest jeszcze coś czym byś chciał się zająć jeszcze czy raczej tylko elektronika ? 

 


Głównie elektronika, ale chciałbym też utrzymać formę fizyczną ze swoją dziewczyną.

 


Mam nadzieję, że jakoś to pogodzisz  dasz radę zdolniacha z Ciebie  może teraz powiedz nam czy miałeś jakąś zabawną/straszną historie jeśli tak to nam ją przedstaw 

 


Ojjj dużo ich było, pamiętam jeszcze wiele zza czasów podstawówki i Gimnazjum. Pamiętam też również bardzo śmieszną sytuację z rodziną, a więc: Wraz z moją rodziną i rodzeństwem wyjechaliśmy do Obornik do rodziny którą bardzo gorąco pozdrawiam. Były to poprawiny, oraz niedzielny obiad . Do szklanki miałem wlaną jakąś orężade. I akurat była zmiana "wystroju" i ciotka zapytała się "Czy ktoś chcę coli" kiedy to usłyszałem od razu rzuciłem się na moją szklankę aby jak najszybciej wypić tą orężade i zacząłem wymachiwać rękoma.

Wyglądało to bardzo komicznie i zaraz po tym zakrztusiłem się tą oranżadą.

 



Dobrze że nic Ci nie stało poważnego przy tym, ale faktycznie zabawna historia

Może powiedz nam teraz czy masz jakieś rodzeństwo ? 

 



Ojj mam niestety. Z rodzeństwa jestem najmłodszy. Mam brata Jarka który niedługo kończy 20 lat oraz siostrę Violette która skończyła 19 lat. Szczerze? Nie lubię ich   :D

 


O proszę jaki zbieg okoliczności  też mam brata Jarka  i w takim samym wieku  a to czemu ? aż tak są irytujący ? :D


 


No nie wiem, to chyba mamy wszczepione w DNA. że rodzeństwa sie nie lubi. A ty mi tego brata chyba podrobiłeś 

 


Nie sądzę ja swojego lubię  to teraz pytanie od @Mala_ja jaką masz długość tego tamtego ? xD

 


Jak chce sobie popatrzyć too niech wbija mi na chatę  (@Mala_ja ty zboczuszku )

 


Hahaha  a Twoja nie będzie zazdrosna ? :D


 


Ciiii, nikt sie nie dowie :D

 



Dobra zostawiamy już to i przechodzimy do spraw związanych z Twoją karierą cs'a i forum Powiedz nam ile grasz już w cs'a ?


 


Ojojj, w cs'a grałem od czasów 1.3 i tam grałem bodajże 2 lata i potem przeniosłem się na 1.6 i gram gdzieś 8 lat z kilku miesięcznymi przerwami.

 


No trzeba przyznać imponujący staż  masz może jakieś pomysły na zmianę forum ? 

 



Na razie to nie mam żadnych zastrzeżeń co do forum, Baton, Złoty, Honor robią dobrą robotę I reszta oddziału 

 


W sumie też tak myślę  oby nasz forum rosło w siłę  teraz powiedz nam może masz pomysły co do serwerów ? 


 


Na razie czego chcę to jakiegoś nowego serwerka TP albo jakiegoś DM.

 


DM byłby dobrym pomysłem i zawsze jakaś nowość  jesteś zwykłym graczem i aktywnym użytkownikiem na forum  masz ambicję albo plany żeby być kimś więcej niż graczem ?

 



A to już zostawię tajemnicą... Zobaczy się w niedalekiej przyszłości

 


Rozumiem  także powiem tak teraz masz swoje 5  minut pisz co chciałbyś powiedzieć wszystkim czytelnikom :P


 


Zapraszam was bardzo serdecznie na serwer #4 CS:GO MOD

Potrzebuje nowych ludzi żebym im postrzelać kilka hedów

Oferujemy:

Miła atmosferę

Możliwość zgłaszania mnie jako czitera

Bany na zlecenie

Reszty dowiecie się na serwerze

 


Także również zapraszam  Do zobaczenia Dawidzie na forum jak i na #4 trzymaj się.

 


Żegnam ja Cie i was również. Podziwiam wszystkich którzy doczytali to do końca.






 



Przepraszam, że spóźniony ale jest postaram się w tym tygodniu wrzucić jeszcze jeden w ramach rekompensaty :D



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje mega za ten wywiad. Mam nadzieje, że dzięki niemu wielu was pozna mnie z innej strony :D

 

Powodzonka @KeNsHi w następnych wywiadach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za poświęcony  czas :D i mam nadzieję że kolejne wywiady będą równie dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wywiadzik dowiedziałem sie wrescie czegoś o naszym forumowym  mądralą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad normalnie elegancki hahahha:D dużo już wiemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...