Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, podejmuję się organizacji wspaniałego pojedynku, admini vs gracze. Żeby to zadziałało organizacyjnie, w drużynie graczy będzie jeden admin - ja. A więc zbieram swoją ekipę graczy i łupiemy tyłki 5 adminom którzy nie będą bali się podjąć wyzwania ! Termin ustalę jak już będą znane składy obydwu drużyn. Pytanie, kto jest chętny i nie odpadnie w ostatniej chwili jak to często bywa ? ;) Piszcie zgłoszenia w postach.

A który admin podejmie się zebrania i poprowadzenia swojej drużyny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adminów trochę tu mamy a graczy jeszcze więcej. Zgłaszamy się tutaj jako osoby chętne czy trzeba zebrać drużynę? Jeszcze jedno pytanie: jeden mecz na 2 mapy po 5 osób czy jak?? Tak czy inaczej jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jestem jak najbardziej za :D Więcej odpalow się ujawni ;)

O co Ci chodzi z tymi odpałami?

O ile mecz bedzie w godzinach wieczornych to zagram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na poważnie to proponuję tych którzy naprawdę chcą zagrać zgłaszać do organizatora bo ci którzy piszą typu wypowiedzi "ja chętnie zagram", "może ja" itp czeka przykra niespodzianka - powód będzie i to solidny. Może od razu powiem by przestrzec trollface a więc będzie surowo karane, dlaczego? Za to że zgłaszacie się a później rezygnujecie. Plujecie w twarz tym którzy chcą coś wnieść, polepszyć, organizują swój czas a wy co? Kategoryczne zachowanie z waszej strony i tyle w tym temacie :)

@nook życzę z całego serca (naprawdę) by Ci się udało zorganizować meczyk ;) 

98b15a517bac5e93abd429247a11bd92.gif

Bardzo udane show pod tytułem " ja zagram" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ja na dziś mam pisać na steam albo PW kto chętny z adminów.

1.@Zoom

2.

3.@Stracony

4.@Góral

PS dla pięknych pań - niektórzy nie obchodzą świąt, np ja dla mnie to normalne dni, Pozd

Edytowane przez JaNcZo_wiN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępny termin to weekend za dwa tygodnie. Na razie bez konkretów. Gracze którzy chcą zagrać niech zgłaszają się do mnie, admini zgłaszają się do JaNcZo_wiN

zamiast siedzieć z rodziną przy stole, będziecie strzelac w cs ?... Ja bardzo chętnie zagram jeżeli będzie rewanż po 9 stycznia :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ten weekend wyjeżdżam więc z organizacją odpadam  :/ Mecz najprawdopodobniej będzie na serwerze który ja zalatwie, bez amx, aczkolwiek to jeszcze kwestia do dogadania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z chęcią wziąlbym udzial w takim meczyku i troche pokarał adminkow kochanych :D no ale potrzeba konkretnej daty tak zebym wczesniej mogl sobie przypomniec jak sie strzelało w te karabiny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi