Skocz do zawartości
KeNsHi

Wywiad z Pozytywnie zakręconą Princessa *.*

Rekomendowane odpowiedzi

@KeNsHi

Bardzo się cieszę że mogę w końcu to z Tobą to zrobić (oczywiście mowa o wywiadzie :D )
Witaj Princessa *.* serdecznie dziękuje za to że zgodziłaś się na wywiad  na początku szybkie pytanko czy zgadasz się na publikację wywiadu na Home-Edition.eu (*mimo wszystkich głupot )
 
Oczywiście
 
To na początek jak ze wszystkimi. Powiedz nam ile masz lat skąd jesteś i jak masz na Imię ? 
 
Mam na imię Agata, mam 19 lat i jestem z Golubia-Dobrzynia !
 
Ja to taki człowiek nie światowy za bardzo powiedz nam dokładnie gdzie to jest .
 
Heheheh - Rozumiem. Jest to mała miejscowość położona w kujawsko-pomorskim. Okolice Torunia. Teraz już wiesz?
 
Ej to ja tu zadaje pytania  a teraz podaj swoje współrzędne geograficzne wtedy będę wiedział dokładniej gdzie mieszkasz 
wiesz o co chodzi X i Y  dobra to jedźmy dalej   czym się interesujesz ? 
 
To ja nie znam  . Lubię blogować, teraz akurat mam przerwę. Poza tym kocham wędkarstwo! ♥ Lubię spędzać czas przed komputerem, ale kreatywnie
 
To już mamy za sobą to zabierzemy się teraz dogłębniej za Ciebie  napisz nam coś osobie najlepiej jak tylko potrafisz 
 
Najlepiej? Jestem romantyczką, wrażliwą kobietą na zdania innych. Hm.. Kochana, radosna, dowcipna, mądra.. 1000 pomysłów na minutę. Staram się być optymistką!
 
Widzę przygotowana na moje pytania  to teraz poleci z innej półki trochę i dla zabawy  jaki masz rozmiar skarpetek ? 
 
haha serio? 39-42 
Skoro tak pytasz o rozmiar, to liczę, że pod choinkę je dostanę!
 
No jasne  całe H-E się złoży i zrobi Ci całoroczny zapas  Czy masz jakieś nałogi ?
 
Hehehhe trzymam za słowo! No taki jeden się znajdzie - papierosy.. 
 
No to w takim razie zapalimy razem  sam ma taką słabość  to teraz opowiedz nam jakiś dowcip
 
Hahha, nie za bardzo znam, ale spróbuję:
- Jaki jest najlepszy szampon dla łysych?
- CIF
 
-Dlaczego?
 
-...
 
-...
 
-Bo nie rysuje powierzchni!
Nie wiem czy wyszło hehe
 
Wyszło wyszło  dobre nie ma co  powiem tak święta się zbliżają także masz jakieś plany na Sylwestra ? 
 
Oczywiście! Spędzam je z Ukochanym Straconym, zapewne z naszym przyjacielem MALIBU hehe !  
 
No to jak tak  zaczęłaś sam opowiedz nam więcej o nim niż znamy go z forum
 
 
Wszystkiego nie mogę powiedzieć hihi, ale mogę Wam wyznać, że jest cudownym człowiekiem: pomocnym, miłym, uczciwym. Lubi majsterkowanie, tworzenie terrari i jest w tym najlepszy! Ma swoją hodowlę gadów hehe, ma pasje i jest bardzo zabawny. To jest taka moja bratnia dusza!♥
Jest dobrym adminem na serwerze, gra świetnie, co tu więcej mówić? dla mnie jest idealny!
Mamy także wspólne hobby - wędkarstwo! Wiem, że mogę na Niego liczyć, to jemu zawdzięczam naukę gry na Pb.  Inaczej by mnie tu nie było!
 
To najważniejsze że pasujecie do siebie  i że się doceniacie nawzajem  to teraz wróćmy do Ciebie  powiedz nam jakiej  muzyki słuchasz wyślij swoją ulubioną 
 
Ojeja.. Słucham wszystkiego! Najbardziej gustuje w hiszpańskiej muzyce, ale poczynając od tego - kończąc na Comie, czy SOAD! No to podam coś pasującego do mojego nastroju.
 
Machine Gun Kelly, Camila Cabello - Bad Things (Audio)
 
Coma - Los Cebula i Krokodyle Łzy 
 
Wystarczy hehe :D
 
Coma kojarzę obiło mi się uszy  znając Twój wiek  powiedz nam na jaki kierunek się kształcisz  ?
 
Chodzę do Technikum Ekonomicznego - klasa maturalna. Mam już zdane oba egzaminy zawodowe! o studiach nie myślę w ogóle hehe 
 
Dlaczego akurat ten profil ? 
 
A wiesz zdecydowałam się na niego, bo zawsze marzyłam o pracy w biurze. No i bardzo lubię matematykę, właśnie będę zdawać rozszerzenie z niej ! Ogólnie lubię liczenie, pracę przy komputerze, więc myślę, że to idealny kierunek dla mnie. Czas pokaże!☺
 
To również będziesz miała czas na cs'a jak przy komputerze  właśnie jeżeli jesteśmy przy tym to powiedz nam ile już grasz ?
 
Ogólnie ok. 3 miesięcy wliczając w to roczną przerwę.  Ale tym razem mam zamiar zostać tu na dłużej i wybijać innych botów!☺
Gram tylko na PB, bo na innych jakoś mi nie idzie hehe
 
Zapraszam na #4 nauczymy Cię grać  spokojnie  ana PB grasz też również jak wspomniałaś wcześniej dzięki @Stracony a czy też dzięki niemu założyłaś forum czy własna inicjatywa ?
 
Szczerze? Nie pamiętam, ale myślę,że to On mnie do tego zachęcił i wprowadził w to wszystko ☺ Chętnie bym wpadła, ale zostanę przy 2# ☺! Kuleczki to jest to hehe
Jak ostatnio grałam na 1# to biegłam za przeciwnikiem, bo myślałam, że to mój xD Później strzelałam, ale nie nadążałam ☺
 
Rozumiem  także skoro jesteś jedną z naszych batonowych Pięknych i wyjątkowych kobiet powiedz nam czy miałaś już jakieś historie komiczne oprócz tej ? :D 
 
Ah Dziękuję, bo się zarumienię ☺!
Tak miałam, na początku nauki na PB, biegałam jak szalona machając bronią hehe. Ale w sumie teraz jak się zestresuje to też tak mam, że tracę kontrolę nad pistoletem☺  Czasem biegnę i zamiast strzelać przed kogoś to strzelam za i nie trafiam! ☺
 
Ja tego PB nie ogarniam wcale wole normalnie kula w łeb i do następnej rundy  teraz co powiesz na serię krótkich pytań ?
 
Ja tak mam na innych hehe ! Wpadaj na PB, @Stracony Cię nauczy ☺
Chętnie :P
 
Rower czy Rolki ?
 
Hmm.. Rower, ale uczę się na wrotkach, więc w lato myślę, że rower zamienię na wrotki!♥
Twoje krótkie pytania, moje długie odpowiedzi hehe
 
Skok ze spadochronem czy na bungee ?
 
Aa! Bungee! Choć mam lęk wysokości! :D
 
Gdzie chciałabyś polecieć Mars czy księżyc
 
Księżyc!♥
 
Gdzie chciałabyś mieszkać dom wolno stojący czy blok ?
 
Dom - to moje marzenie! Aktualnie mieszkam 19 lat w bloku, to wystarczy ☺
 
Ja mam tyle szczęścia że na spokojnie w domku polecam :D
Dobrze to teraz masz czas na pozdrowienia i palnięcie czego tylko chcesz śmiało scena jest Twoja
 
Mogę zabłyszczeć?! Na to czekałam hehe!
A więc pozdrawiam @Stracony, wszystkich graczy z PB i resztę, która  to w tej chwili czyta ☺ Zapraszam na 2#!
Dziękuję za wywiad i dużo śmiechu @KeNsHi. Było super!☺
 
Ja również dołączam się do pozdrowień, Dziękuję Agatko za cudny wywiad mam nadzieję że spodoba się czytelnikom tak jak i mnie. Do zobaczenia na forum i serwerach :)

 

Ja również Dziękuję! Do zobaczenia! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe myślałem, że bardziej się rozpiszesz :P Dziękuję za pozdrowienia :D Gdybym Cie nie znał, po tym wywiadzie trochę bym Cie poznał hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie mnie rozwalilo :D

Hehehe myślałem, że bardziej się rozpiszesz :P Dziękuję za pozdrowienia :D Gdybym Cie nie znał, po tym wywiadzie trochę bym Cie poznał hehe :)

No nie mialam jak sie rozpisac hehe :) Ale wyszlo super hmm? :*

@>SiWy< Dziękuję :)

@JaNcZo_wiN Dziękuję ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No   :o "Pani" Agatko :) Miło poznać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No   :o "Pani" Agatko :) Miło poznać :P

A Dziekuje :D Pani hehe

super wywiad też chce kiedyś taki!

Dziękuję :p hehe na pewno bedzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZEKAM NA WIĘCEJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad ciekawy :D powinniśmy to jakoś nazwać,celebrity splash .. :D

Hmmm dobry pomysł na serie :D tylko coś swojego trzeba dać ale się pomyśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...