Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ka$kAa.
Staż w cs'a: około 6 lat
Wiek: 23
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 1-2 godziny
https://www.gametracker.com/player/Ka%24kAa./31.186.83.63:27015/
https://www.gametracker.com/player/Ka%24kAa.%20LwG%20%21/31.186.83.63:27015/- stary nick.
Gdzie miałeś/aś admina: okoliczne serwery raczej nisko prestiżowe i mało znaczące(Dark Angels, Strzelnica Zabrodzie, Player of Deaths)
Gdzie masz admina: aktualnie nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Nie cierpię gry w towarzystwie odpalonych graczy. Sporo osób z serwera namawiało mnie żebym złożyła podanie i długo się nad tym zastanawiałam i usprawiedliwiałam że jest ich tu sporo, ale z czasem stwierdzam że często jednak bywa tak, że nikogo nie ma.

Jakie plusy ? zależy jak na to patrzeć ale chyba działam jak magnes na cziterów bo niemal codziennie gram w ich towarzystwie czego nie można powiedzieć o (bez urazy) Adminach FFA :)
Znam podstawy użytkowania panelu admina bo jak wspomniałam wyżej miałam do czynienia przez jakiś czas ;)

Potrafię rozpoznać kto gra czysto, a kto oszukuje, potwierdzeniem tego powinny być tematy przeze mnie założone, a resztą opinia adminów którzy biegli mi na ratunek gdy ich potrzebowałam. ;)

Jakby nie było, są też minusy : Nie ma tego napisanego w wymaganiach, ale mikrofon nie spełnia swojego zadania, hmm w zasadzie to raczej komputer. Ale uważam że jeśli resztę kryteriów spełniam to nie powinno to przeszkadzać skoro do tego czasu nie przeszkadzało mi w grze.

Resztę zostawiam wam.

Kontakt: http://home-edition.eu/user/29381-kaskalwg/

Pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłasza graczy, coś tam na różowo na forum miga, jakby dodać więcej czasu spędzonego na serwerze to jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem na TAK. Zgłasza cziterów no i na #1 jak najbardziej przyda się nowy admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak co chwile widac ze demka nagrywa i wrzuca na forum odpalow . Takze co chwile wola jakiegos admina by wszedl na serwer bo odpal widzac ze Pani Kasia ogarnia wszystko i posiwieca swoj czas na nagranie Czita a nie tak jak niektorzy ze tylko szukaja admina by wbil na serwer nagral i zabnowal bo im sie nie chce dlatego tutaj Pani ma u mnie duzy plusik i jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam focha na ciebie brak buziaka wiec jestem na.............tak i tak mi kiedys dasz ;P , a tak powaznie zgłasza odpały ma to cos wiec duze TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na 1# grywam RZADKO, to jestem jak najbardziej na TAK ! !

Cały czas widzę jak zgłasza odpałów, na forum aktywna, kulturka na pewno jest (jak u każdej Kobiety  trollface ). 

Poza tym na 1# przyda się Admin :)

TAK TAK TAK ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywna

Zgłasza odpały

Na Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, zgłasza odpałów, kręci demka, aktywna na forum, wiek i staż w grze na + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ale po tym co widzę, więcej czasu na grze by się przydało, kultura na +++ mam nadzieje że wyczyści serwer od cziterów. Zgłasza jestem na TAK :) Jeszcze Steam by się przydał i jest ok. Chciałbym dodać że każdemu się szansa należy więc jestem na TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. 

Zgłasza odpały, miła, często ją widzę na serwerze, można powiedzieć za każdym razem jest jak wchodze na serwer.

Jak najbardziej TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak wymaganie spełnia . Zgłasza graczy dać szanse trzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak na serwie nie moge powiedzieć gdyż już nie gram lecz na forum jest ok a mówicie że na serwie jest gitara siema to czemu nie! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywna na forum wiadomo kto to jest :P zgłasza co chwile odpałów wiec jestem jak najbardziej na TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasieczko jestem ZA, po 1 primo kulturka jest po 2 primo aktywna na forum po 3 nie wybuchasz po 4 primo ogarniasz te karabinki. LWG





Kuszi jest na TAK 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie zgłoś się na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...