Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Piotrek1;
Ile z nami jesteś: 1.5 roku
Ile dziennie grasz na serwerze:http://www.gametracker.com/player/Piotrek1%3B/31.186.83.207:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: Nigdzie

Gdzie masz admina: Nie mam
Dlaczego właśnie ja:gram często na serwerze, umiem rozpoznać cziterów, mam dobry kontakt z graczami,szybko się uczę więc myśle że szybko po ogarniam 
Kontakt Na forum #########

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiec tak na serwerze Cie widac bo jak wchodze na serwer to ty jestes i duzo grasz .
Odpalow na serwie zglaszasz
Wiek dobry
Problemow na serwie nie stwarza

Tylko troche malo postow na forum i mala aktywnosc.
Ale przydal by sie admin na #2 bylbym skonny dac mu na okres probny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgłasza odpały( widziałem 1 do tej pory a masz chyba 2zgłoszenia)- mało juz w wymaganiach jest napisane co musi grac spełnic

kultura- sorki ale chyba raz z toba grałem i nie widziałem zebys wogóle sie odzywał to nie mam co tu napisac.

Aktywnosc na forum znikoma

Jestem na nie, jeżeli poprawisz czas spędzany na forum będe na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem cie na serwerze grasz całkiem dobrze tylko że mało aktywności na forum i z tego co widziałem to mało sie udzielasz na serwerze . Póki co na nie nadrób te straty :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O siemanko :D Grałem z nim dużo 

Aktywny na servie !

Zgłaszał graczy :D 

Tylko czas na forum ! 

Ale bym mu dał szanse niech sie wykażę okres próbny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jedna rzecz która mi nie pasuje. Widuję Cie, jesteś dobrym graczem, ale ja jako tak rozgadany facet z Toba chyba się nigdy nie kontaktowałem. Nic o Tobie nie wiem, nie widzę nawet żebyś coś pisał na serwie. Ale :

- zdarzało się, że zgłaszałeś mi odpałów,

-aktywność na forum podniesiesz jeżeli będziesz chciał zostać adminem,

-grasz często i dobrze. 

Jestem na tak, jeżeli podniesiesz aktywność i kontakty z graczami/adminami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Honor i co robimy z tym podaniem ? Na forum kolegi nie widac na serwerze tez ostatnio nie gra . Wymagan nie spelnia do konca . Trzeba chyba zamknac i poczekac az zwiekszy aktywnosc na forum i spelni wymagania takie jest przynajmniej moje zdanie :) Niech gora da swoje zdanie co do tego kandydata  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja musze dodac cos od siebie, bo to moj czlowiek  :5870c5c86e13e_p:z Piotrusiem wspolnie gralismy wieleee godzin,  kulturka jest, kiedys spedzal chyba kazda mozliwa chwile na serwie ostatnio jak bylam tez go widzialam,  zawsze zglaszal odpalow na #2 za mojego adminowania tam. A co do forum to musisz nadrobic fakt.

Jestem za okresem probnym :5870c5c733b2c_)):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem za tym, żeby dać mu narazie na próbę, zobaczymy jak będzie sobie radził, widziałem go nie raz jak grał, ogarnia (chociaż duży wpływ ma vip :D). Więcej aktywności na forum tylko by się przydało, a generalnie jaki staż masz jeśli chodzi o csa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za okresem próbnym gracz ogarnia , nie łamie regulaminu , nie wiem jak z wami ale do mnie normalnie mówi i odpowiada jak normalny człowiek. Trzeba dać szansę lepiej żeby był jeden admin więcej niż o jeden mniej jak się nie sprawdzi to się odbierze uprawnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok odswierzamy temacik bo kolega wrocil do nas i zglasza odpalow na serwerze siedzi calymi dniami wiec ja jestem na tak :)
Takze wypowiadac sie ludzie i gora zdecyduje :) Ode mnie jest TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak.

-przyda się ktoś pomimo że mod już stracił swoją iskierkę

-Aktywność na serwie

-Zgłoszenia ( czyli wykazanie się chęcią posiadania, co brakuje w większości podań)

-Z racji że strasznie cichy (Tak samo Ja byłem, tylko czas pokazał co to ze Mnie za agent) to ciężko zdiagnozować kulturę - ale co za tym idzie nie wariuje :D

Jak co możesz walić do Mnie z jakimiś problemami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.