72 postów w temacie

Większość osób zapewne pracuje jak ja, wiec myślę aby termin ustalić jakoś na weekend. U mnie w tyg może być problem bo na bieżąco dowiaduje się co robię na następny dzień, a zdarza się że pracuje 22h xd Dziwie się ze tylko 2 graczy jest w drużynie, tak więc czekamy na resztę.

Plusik za inicjatywę z meczem charytatywnym.

Mogę zagrać i także wpłacić na fundację. I ten mecz charytatywny to naprawdę dobry pomysł. Jak mówiłem mogę zagrać ale ze by był gdzieś na weekend bo w tygodniu pracuje

dla mnie bomba, ale z doświadczenia wiem, że lepiej wpłacać pieniążki na dane konto niż na fundacji, moze nich Sandra da nr konta normalnie jej koleżanki i wpłacimy normalnie bez ingerencji funacji?? dodam ze 2 lata temu wpłacała moja ów dziewczyna na leczenie też koleżanki syna poprzez fundacje i nie cala kwota sie znalazła na koncie dziecka, a telefonicznie jak dzwoniła dostała informacje ze fundacje też trzeba z czegoś utrzymac, wiec wydaje mi sie ze tak bedzie najlepiej bo nie ma co sie oszukiwac nikt nie bedzie dużych sum nie wpłacał, lecz takie na ile go stać.

Jak dla mnie bomba posmysł szkoda że osobiście nie dam rady wziąć udziału a dlaczego temat bedzie widoczny juz nie bawem także powodzenia i plusik za pomysł brawo Zoom ! :)

Spokojnie fundacja pewna, oragnizował wszystko lekarz prowadzący i rehabilitant Oli pod okiem jej rodziców. Kwota która się uzbierała dotychczas jest wyświetlana pod linkiem, niema możliwości by jakiekolwiek pieniądze gdzieś zagineły bądź nie dotarły w całości. Przy wykonywaniu przelewu wyskakuje informacja z prośbą o nadpłacenie 2.50zł na rzecz samej fundacji. Nie koniecznie trzeba się na to zgadzać, ale podkreślam, że jest taka możliwość.

Swoją drogą bardzo miło z waszej strony , że nie jesteście obojetni na takową akcje !

Dobre chłopaki z was ! :)

Zoom serdeczne dzięki za wzięcie pod uwagę moją propozycję  :)

Sandra, to teraz idź za ciosem i dołącz do drużyny graczy ! :)

Postaramy się zrobić tak, żeby każdemu pasowało :) 

Jak robimy jutro mecz czy dopiero w następną sobotę bo mi pasuje w sobotę ale moge zrobić wyjątek :)

Edytowane przez CZK
Nie pisz 2 postów pod sobą tylko edytuj pierwszego posta.

Też mogę dołączyć do drużyny graczy przeleje kasę po 10 bo na koncie bida :( Pokaramy Aminów :37sex::37sex:

Zamysł był taki żeby to byli sami gracze + ja, ale że chętnych graczy jest mało, to chyba będzie miejsce jeszcze dla admina jakiegoś :p Aczkolwiek Fighter się pierwszy zgłosił. Jeżeli do środy żaden gracz się nie zgłosi, to zamykamy zapisy i napiszę co i jak dokładnie z meczykiem ;) 

może zróbcie mesz Admini vs Admini nagrajcie i się pochwalcie 

2 godziny temu, Sevral napisał:

może zróbcie mesz Admini vs Admini nagrajcie i się pochwalcie 

Tak też może być to wszystko ustalimy tylko poczekajmy do tej środy z zapisami jeżeli nikt się nie zgłosi to Fighter wejdzie do drużyny

Możemy zrobić Admini 3# na Adminów z innego serwera :D 

Mecz odbędzie się 14.01 o godzinie 17 , wszystkim pasuje?

6 minut temu, nook napisał:

Mi pasuje teraz tak adminy pisac, bez sciemy czy : zoom bedzie ? stracony?? Siwy?? Góral??

Będę ale bardziej pasuje mi godzina 18

Mi pasuje :) Jeżeli będzie na 18 jak SiWy pisze, tez mi pasuje :)

A ja ? Ja też chcę grać, ale nie w sobotę o 18ej. Skoki lecą w Wiśle o tej porze  :)  

16 godzin temu, nook napisał:

ja bym zagrał w niedzielę o 17 jak myślicie ??

20 minut temu, ^^SzAiBa^^ napisał:

A ja ? Ja też chcę grać, ale nie w sobotę o 18ej. Skoki lecą w Wiśle o tej porze  :)  

mozesz grac za mie byle zeby wam pasowało!!! :P

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.