Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem że zrobię drugi temat, aby wszystko było przejrzyście 
Zacznijmy od tego wymyśliłem że taki meczyk może przerodzić się w coś więcej
mam tutaj na myśli mecz charytatywny.
Osoby które chciałyby nie tylko te uczestniczące w meczu ale i te z forum,znajomi
mogłyby wpłacić jakaś sumkę na fundację (jaka to będzie suma zależy od was)
sanderka9015
wrzuciła link do fundacji gdzie pomocy oczekuje córka jej znajomej
Jeżeli jest ktoś wstanie pomóc niech to zrobi, czasem warto odmówić sobie 
kupienia piwka,chipsów czy coli a wpłacić na cel charytatywny
bo ktoś gdzieś tam oczekuje naszej pomocy więc pomagajmy jeśli możemy
Sam osobiście wpłacę jakąś sumkę

Wracając do meczu aby wszystko było jasne:

Drużyna Adminów
*JaNcZo_wiN
Zoom
>SiWy<
Stracony
Góral

Drużyna Graczy
*nook
Pulsarowy^^

sanderka9015
bobslej
FighterTRN

Drużyny zostały skompletowane .
Teraz wybierzmy termin który będzie odpowiadać każdemu.
*-Lider Teamu
Link do fundacji:https://pomagam.pl/9ejadvnj

Jeżeli coś się zmieni temat będę aktualizował na bieżąco :)
 Warto pomagać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość osób zapewne pracuje jak ja, wiec myślę aby termin ustalić jakoś na weekend. U mnie w tyg może być problem bo na bieżąco dowiaduje się co robię na następny dzień, a zdarza się że pracuje 22h xd Dziwie się ze tylko 2 graczy jest w drużynie, tak więc czekamy na resztę.

Plusik za inicjatywę z meczem charytatywnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie bomba, ale z doświadczenia wiem, że lepiej wpłacać pieniążki na dane konto niż na fundacji, moze nich Sandra da nr konta normalnie jej koleżanki i wpłacimy normalnie bez ingerencji funacji?? dodam ze 2 lata temu wpłacała moja ów dziewczyna na leczenie też koleżanki syna poprzez fundacje i nie cala kwota sie znalazła na koncie dziecka, a telefonicznie jak dzwoniła dostała informacje ze fundacje też trzeba z czegoś utrzymac, wiec wydaje mi sie ze tak bedzie najlepiej bo nie ma co sie oszukiwac nikt nie bedzie dużych sum nie wpłacał, lecz takie na ile go stać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie bomba posmysł szkoda że osobiście nie dam rady wziąć udziału a dlaczego temat bedzie widoczny juz nie bawem także powodzenia i plusik za pomysł brawo Zoom ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie fundacja pewna, oragnizował wszystko lekarz prowadzący i rehabilitant Oli pod okiem jej rodziców. Kwota która się uzbierała dotychczas jest wyświetlana pod linkiem, niema możliwości by jakiekolwiek pieniądze gdzieś zagineły bądź nie dotarły w całości. Przy wykonywaniu przelewu wyskakuje informacja z prośbą o nadpłacenie 2.50zł na rzecz samej fundacji. Nie koniecznie trzeba się na to zgadzać, ale podkreślam, że jest taka możliwość.

Swoją drogą bardzo miło z waszej strony , że nie jesteście obojetni na takową akcje !

Dobre chłopaki z was ! :)

Zoom serdeczne dzięki za wzięcie pod uwagę moją propozycję  :)

Sandra, to teraz idź za ciosem i dołącz do drużyny graczy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak robimy jutro mecz czy dopiero w następną sobotę bo mi pasuje w sobotę ale moge zrobić wyjątek :)

Edytowane przez CZK
Nie pisz 2 postów pod sobą tylko edytuj pierwszego posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamysł był taki żeby to byli sami gracze + ja, ale że chętnych graczy jest mało, to chyba będzie miejsce jeszcze dla admina jakiegoś :p Aczkolwiek Fighter się pierwszy zgłosił. Jeżeli do środy żaden gracz się nie zgłosi, to zamykamy zapisy i napiszę co i jak dokładnie z meczykiem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sevral napisał:

może zróbcie mesz Admini vs Admini nagrajcie i się pochwalcie 

Tak też może być to wszystko ustalimy tylko poczekajmy do tej środy z zapisami jeżeli nikt się nie zgłosi to Fighter wejdzie do drużyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

W sobote o 18? Kto siedzi na kompie w sobote o 18? Dajcie spokój, co powiecie na piątek o 18 albo 19?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.