Skocz do zawartości
batonik

Aktualizacja forum

Rekomendowane odpowiedzi

 8b9f927f763b78de890fdff3bf5041bda5210d4e

 

Jak widzicie forum się troszkę zmieniło. Nastąpiła aktualizacja do najnowszej i najbezpieczniejszej wersji. 

Wieczorem forum powinno mieć prawie wszystkie funkcje, które miało do  tej pory i wtedy będzie można zgłaszać uwagi.


Tymczasem zapraszam na chwilowy ChatBox: http://home-edition.eu/chatbox/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za aktualizacją ale chatbox dac na główną i jakoś rozjasnic te forum bo ciemno kolory jakies ma :/ ale da się przyzwyczaić do nowego wyglądu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajeni do starego :D Max 2 dni i wszystko będzie można znaleźć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co chwilę rozłącza sb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie powala ;] Fajniejszy był poprzedni wygląd :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, sanderka9015 said:

Jak dla mnie bomba !
Nowe jest zawsze cięzkie do ogarniecia , ale mysle ze za chwile kazdy sie przyzwyczai :)
Mi sie podoba :)

Zgadzam się :)

 

Edytowane przez MatseyW
NIE PISZEMY BEZSENSOWNYCH POSTÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko, w miare upływu czasu wszystko się ogarnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi obecny wygląd w ogóle nie przypadł do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie to nic tu nie ogarniam... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerzę że jest masakra teraz już trochę ogarniam ale tamte szczerzę był o lepsze . Kolory i wog nie przypadły mi do serduszka :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze beda jedni ze super inni ze nie , piszcie co poprawic a nie, mi sie jedno nie podoba, za szaro jest, ciemno i wogóle, nie wiem czy to tylko mój problem ale forum mam za szerokie muszę rozszerzać by przeczytać wszystko po prawej stronie, a tak to może jakieś propozycje mu dajcie a negujecie, można jakoś te forum zrobić by było jakoś lepiej czytelene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ! :O Nie ogarniam... ! Jak na razie to wgl mi nie przypadło do gustu, ale myślę, że z czasem ogarnę i będzie git ! 
Cóż, zmiany są potrzebne ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej ogarnięte, pozostały zmiany kosmetyczne.

Z fajniejszych opcji:

1.png2.png

żeby uciąć fajnie muzykę polecam: http://mp3cut.net/pl/

  • Powiązanie swojego konta steam z forum, statystyki, gry itd
    screen ze strony głównej po prawej stronie:
  •  3.png
  • w profilu:
  • 4.png

 

Żeby powiązać swoje konto steam należy postępować wg. obrazka5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, nowości zawsze ciężko ogarnąć ale damy radę też jak myszkę kupiłem nową to była lipa a teraz nie oddam jej za nic :D Damy rade ludziska doceńmy starania, to jest dla nas :) 

W odpowiedzi są angielskie  słowa np Submit Reply to jeszcze na polski pozamieniać :)

I jeszcze ten lewy pasek zwęzić za bardzo razi :P i strzałkę na czerwono zrobić to będzie widoczna :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wiecie co? Mi się bardzo podoba! Zmiana jak każda jest taka dziwna, szokująca, ale się przyzwyczaimy! 

Niedoskonałości jeszcze są, ale wiadomo, że @batonik musi się nad tą aktualizacją sporo napracować i warto to docenić. To nie jest takie hop-siup :) 

Fajnie, że chat działa także na wersji mobilnej, a funkcja dodania piosenki w profilu-po południu z niej skorzystam :D

Jedyne, co bym zmieniła to kolor serwerów, żeby może był jednakowy, bo biały z ciemnym szarym się trochę gryzie. No i brakuje mi emotek, ale mają być dodane :D

Ja też trochę nie ogarniam, ale to kwestia czasu :p

Ta aktualizacja to takie odświeżenie serwerowni i z pewnością będzie na plus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Fakt że na 21 calowym ekranie paski po bokach mam ogromne :D Wiadomo, niektóre rzeczy są do poprawienia jak np. spolszczenie, kolory serwerów, emotikony i kilka drobniejszych rzeczy :) Ale też pochwale @batonik za możliwość dodania kontra Steam do profilu jak i ta muzyczka :D Katastrofy nie ma, a mi się podoba także plusik.

A i mogłoby być poprawione oznaczanie użytkowników, jakoś dziwnie to wygląda :D

No i jeszcze wersja mobilna, mi czat nie działa, nie mogę pisać i nie mam możliwości na zmianę na wersje komputerową..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry ale moim zdaniem złe troszkę wykonanie. Przede wszystkim styl, bez przesady, ale to wygląda jakbym siedział w telefonie cały czas ;D I do tego mogę tylko przeczepić :D Reszta? Bardzo dobra! Forum moim zdaniem jest takie same lecz bardzo urozmaicone, zaawansowane. Profile użytkowników szczegółowe lecz trochę mało widoczne, kolory mogą się mieszać niektórym oraz informacje profilowe dałbym po prawej stronie :D Odejmowanie pkt reputacji, dobra rzecz bo niektórym za byle co się daje punkcik :) Czat dałbym na górę (tak jak było). Czcionkę bym zmienił na pogrubioną i i kolor. Ogólnie dobra robota @batonik , ocena 7.5/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra do niczego to jest i strasznie szeroko jest co z tym zrobić nie mam całego forum tylko musze dawać na boczki bo tylko widze tematy a tej listy o postach i o nowych tematach nie ma...  tło na profilu straciłem na chacie nie da sie oznaczyć do wiadomości emotki również poleciały edycji na SB tez nie ma ... dalej bede edytował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak na razie nie przekonała zmiana :P Stronka jeszcze "zamula", często występuje "błąd 503" i trzeba przesuwać stronkę. Jeszcze trzeba popracować by "chodziła" i była dobra jak poprzednio wersja :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośmigałam, posprawdzałam, nic przesuwać nie muszę. Póki co nie mam zastrzeżeń. Wczoraj tylko nie chciała mi się na tablecie załadować, ale dziś już oki. :xx20c:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, jestem nowy mam problem z pinem jak admin może niech pomoże :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale tak troszkę Pompa team ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2017 o 05:14, MONSTER JG napisał:

Wszystko spoko ale tak troszkę Pompa team ;>

No co ty, wydaje Ci się tak bo używają tej samej wersji IPB, i hooków, ale wygląda zupełnie inaczej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te powiązanie konta z kontem Steam nie bardzo mi działa bo pokazuje mi, że ciągle jestem offline. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodany nowe ficzer:

http://home-edition.eu/membermap/

lub w zakładkach u góry wybieramy Więcej -> Mapa użytkowników

lub wchodzimy na własny profil i tam na samym dole

 

Niektórych może dodac automatycznie, ponieważ pobiera dane z formularza "Skąd" (na chwilę obecną aktualizuje, także nei wszystkich doda naraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...