• 0
pasta

Darmowe $ na Twojego STEAMA (działa)

Question

Siema!

W poniższym poradniku podzielę się z wami moją metodą na darmowe Skiny (w moim przypadku) lub gry na steam.
Metoda sprawdzona osobiście.

A wiec zaczynajmy , bo szkoda czasu.

1. Rejestrujecie się na stronie Clixsense - ważne ,aby email był prawdziwy bo trzeba potwierdzić rejestracje :)

(strona jest w języku angielskim wiec ,jak ktoś nie zna języka polecam instalacje dodatku (tłumacz) do chroma)

Macie tam 3 główne metody zarobienia swojej kasy na STEAM:
1. Zakładka View_Ads - klikamy w aktywne reklamy ,a po ich wyswietlemu dostajemy kasę do naszego salda (Banał!)
2. Zakładka Surveys - Codziennie pojawia się kilka anonimowych ankiet do wypełnienia ,w języku polskim. Wypełniamy i zgarniamy hajs do puli.(Najlepiej płatne,polecam)
3. Zakładka ClixGrid - Wyświetlony zostaje obrazek, na którym klikamy w wybrane przez nas kwadraty. Każdy kwadrat to szansa na bonus 10$, codziennie mamy po 30 szans. 

Na moje pierwsze doładowane zbierałem tydzień, poświęcając 25 min w przerwie od cs'a

Zgromadzone środki można spokojnie przelać na paypal z którego doładowuje steam.

Metoda sprawdzona i nie wymagająca duża szczęścia jak w przypadku ruletek lub jackpotów :D

1 answer to this question

• 0

Nie ma nic za darmo, a koleś zarabia na każdej zarestrowanej osobie. Nie polecam szkoda czasu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez InZ4GI0
      Tak jak w temacie mam pytanie odnośnie 2 rzeczy.
      Po 1 Czemu nie ma mapy westwood ,mapka została dodana przez jakiś czas chodziła(można było ja nominować itp)  a po jakimś czasie nie ma jej ,można np zmienić ja poprzez wybranie mapy (adminem) ,przeglądając forum nie zauważyłem jakiś tematów/postów odnośnie usunięcia czy tez wyrzucona itp ,na mapie grało standardowo dużo ludzi wiec czemu jej niema?
      Po 2 Mozę dodamy nową mapę jaką jest Kabul.Moim zdaniem mapa zapowiada się ciekawie a co ciekawsze nie wiedziałem jeszcze serwerów z ta mapka ,może to być dobra reklama na serwer.

• Przez Karuzo
      Bindowanie klawiszy pod zakup broni oraz reszty wyposażenia

W celu zbindowania zakupu broni pod klawisz należy wpisać (bez nawiasów):
      bind (klawisz) "buy (nazwa broni)" Jeżeli chcesz zrobić pełen zestaw pod jednym klawiszem wpisz (bez nawiasów):
      bind (klawisz) "buy (nazwa broni); buy (nazwa broni); buy (nazwa broni) itd." Lista broni (pogrubione pozycje należy wpisać w pole "nazwa broni"):

Granat zapalający - incgrenade
          Granat dymny - smokegrenade
          Granat błyskowy - flashbang
          Granat odłamkowy - hegrenade
          Granat wabik - decoy
          Koktajl mołotowa - molotov

Przyrząd do rozbrajania - defuser
          Kamizelka - kevlar
          Kamizelka + hełm - vesthelm
          Zeus x27 - taser

Glock - glock
          P250 - p250
          Dual Elites - elite
          Desert Eagle - deagle
          Five Seven - fiveseven
          Tec9 - tec9
          HKP2000 - hkp2000

Mac 10 - mac10
          Bizon - bizon
          UMP - ump45
          MP7 - mp7
          MP9 - mp9
          P90 - p90

AWP - awp
          SCAR20 - scar20
          G3SG1 - g3sg1
          M4 - m4a1
          AK47 - ak47
          SG550 - sg550
          AUG - aug
          Famas - famas
          Galil - galilar
          Scout - ssg08

M249 - m249
          Negev - negev
          Nova - nova
          Mag7 - mag7
          XM1014 - xm1014
          Sawed Off Shotgun - sawedoff

edit: Poprawione, dzięki PaYeL :)

Poradnik napisany dla sieci Home-Edition.eu
      Użyta grafika oraz tekst by Karuzo Jeżeli chcesz wykorzystać materiały w innym serwisie podaj autora oraz źródło   :)
    • Przez Karuzo
      Nick: Karuzo
      Staż w cs'a: Od 2007 roku CS gości na moim Steamie, chociaż więcej czasu grałem na NS-ie.
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 3 godziny to takie minimum, z racji tego że mamy wakację mam bardzo dużo czasu na grę. Często pojawiam się również w godzinach nocnych :)
      Znajomości AMXX: AMXX tak na 8/10 znam, chociaż z tego co wiem w CS:GO jest SourceMod :D SM też znam, nie ma problemu :)
      Gdzie miałeś/aś admina: Sieć serwerów Za-Graj (sieć padła), sieć Fastshoot (teraz ArenaSkilla).
      Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie :(
      Dlaczego właśnie ja: Z racji tego że jestem aktywny, nie faworyzuję graczy. Znam się na rzeczy, trochę się już adminowało, myślę że nie sprawi mi to najmniejszego problemu. Postów kilku mi brakuje, ale z całych sił postaram się nadrobić tą zaległość i nie oleję tego po ewentualnym zatwierdzeniu podania.
      Kontakt: Steam: http://steamcommunity.com/id/karuzo/, Skype: karuzo1234567890, GG: 602122.

p.s.

Mało administratorów widuję, i to jest naważniejszy powód złożenia mojego podania :)

@down: Siedzę często na serwerze, konto na forum mam może i krótko, ale staram się jak mogę (czasem nie ma nawet gdzie się udzielić).
    • Przez kazanek
      Łatwy poradnik dla admina nowicjusza.
      Nowy admin, powinien dodać sobie do configu proste menu,
      dla sprawnego oraz szybkiego działania na serwerze.
      bind "p" "amxmodmenu"

1. Ogólne menu

2. Menu kick. służy do jednorazowego wywalenia gracza z serwera, klikając 9 otwiera nam się kolejna strona z graczami, gdy już znajdziemy osobę, którą chcemy wywalić, klikamy na nią i otworzy nam się kolejna strona z powodami wywalenia gracza.

3. Menu banów, działa na tej samej zasadzie co kick, lecz gracz zostaje usunięty na określony czas, który zmieniamy klawiszem "8".

4. Czasem bywa, że gracz nie wykonuje celów mapy, lub kampi całą rundę w jednym miejscu, w tedy należy użyć pozycji numer 4 w naszym menu. Możemy takiego gracza zabić lub też tylko uderzyć, zadając obrażenia lub też nie, siłę uderzenia zmieniamy przyciskiem numer "8"

5. Menu przenoszenia graczy, między drużynami lub też przenoszenie kogoś/siebie na SPECTA. Najlepiej jest to robić, gdy gracz jest martwy, bo w przeciwnym razie może go to zabić.

6. Menu zmiany mapy, dostępne dla kilku adminów u nas, admin z taką flagą może automatycznie zmienić mapę, bez dawania votów.

7. Menu głosowania, służy to zmiany mapy, poprzez głosowanie graczy mapa zostaje zmieniona, maksymalnie admin może zaproponować 4 mapy do takiego vota.

8. Menu komendy klienta - w tej pozycji mamy zapisane szybkie robienie screenshotów graczowi. Przyciskiem 9 lub 0 poruszamy się w poszukiwaniu nicku gracza, któremu chcemy zrobić zdjęcia. Następnie wybieramy jego nick poprzez numer przypisany przed nim i następuje automatyczne robienie screenów. Po wykonaniu fotek, gracz zostaje zbanowany automatycznie. 

Na screenach widać mój nick (kazanek), czerwona gwiazdka oznacza, że jest to admin, natomiast jeśli nick natomiast jest mocno przeźroczysty (patrz screen nr 3), oznacza to, że dana osoba ma immunitet i nie można na niej wykonać danej czynności (w tym przypadku wlepić bana)

Kilka przydatnych komend amx admina:
      amx_mute "nick gracza" - graczowi zostaje wyłączony mikrofon
      amx_gag "nick gracza" - graczowi zostaje wyłączona możliwość pisania w say oraz say_team
      amx_nick "nick stary" "nick nowy" - stosowany, gdy gracz posiada niestosowny nick
      amx_ip - pokazuję aktualną listę graczy z ich adresem IP oraz jeżeli gracz posiada to STEAM_ID
      status - pokazuje listę grczy wraz ze steam id
      amx_who - lita graczy z numerami short
      amx_vote (np. amx_vote "zmiana mapy" "tak" "nie")
      amx_last - pokazuje listę graczy wraz ich adresami ip, którzy opuścili serwer - na danej mapie, zapamiętuje ostatnie 10 osób.

Jeżeli gracz w nicku posiada ` (tyldę) i nie można mu dać muta lub zmienić nicku, należy użyć komendy amx_who i zamiast nicku wpisać numer, userid (np. amx_nick "#63" "kazanek admin").

W całości jest to moja robota.
      W końcu się zlitowałem by dodać screeny,
      oraz rozszerzyć o parę dodatkowych informacji.

-kazanek

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.