Skocz do zawartości
MatseyW

S1mple czwartym (4) zawodnikiem wg. HLTV

Rekomendowane odpowiedzi

Już tylko podium rankingu najlepszych zawodników sezonu 2016 wciąż pozostaje niewiadomą. Na czwartym miejscu zestawienia znalazł się bowiem Oleksandr „s1mple” Kostyliev – zawodnik Natus Vincere.

 

Kostyliev to chyba obecnie najlepszy zawodnik niemający jeszcze 20 lat. O jego potencjale mówiło się już w 2015 roku, lecz to właśnie w zeszłym sezonie Ukrainiec pokazał na co go stać, przekonując do swoich umiejętności nawet największych jego przeciwników. Często w meczach 19-latek „otwierał” tabelę wyników indywidualnych, a od jego postawy zależał los drużyny. Oprócz świetnej gry, „s1mple” popisywał się ekwilibrystycznymi zagraniami, jak choćby legendarna już akcja z ESL One Cologne:

 

Jeśli chodzi o zespoły, dla młodego gracza był to bardzo burzliwy rok. Ukrainiec zaczął go w Team Liquid, z którego jednak odszedł, gdyż za bardzo tęsknił za rodziną oraz ojczyzną. W barwach amerykańskiej drużyny osiągnął m.in. półfinał MLG Columbus oraz finał ESL One Cologne (na ten turniej specjalnie powrócił do składu). Następnie 19-latek miał krótki epizod w Worst Players, by w sierpniu dołączyć do Natus Vincere. Choć Na`Vi, oprócz zwycięstwa w ESL One New York, głównie zawodzi swych fanów, to jednak o samej postawie Kostylieva w barwach formacji nie można powiedzieć wiele złego.

Kwestionować można z kolei jego zachowania. O zawodniku mówi się, że jest bardzo „toksyczny”, co potwierdzają afery, jak choćby w FPL-u, gdzie 19-latek w niewybrednych słowach wyraził się o słabszych graczach. To nie pierwsza taka sytuacja z jego udziałem, lecz reprezentant Natus Vincere daje do zrozumienia, iż wie, że musi nad sobą pracować w tym aspekcie.

 

                                                                                                                                                                                                               Źródło: IzakTV.pl

 

 

s1mple.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to AŻ zawyżone miejsce... Dziwie się że nie ma byali :( @MatseyW a miałem właśnie pisać temat ze snax'em :D nie dobry tyy :P Moim zdaniem to właśnie snax powinien być na 4 miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ukradłem Ci ;x a co do s1mple to nie należało mu się bardziej widział bym w dziesiątce taza który grał wyśmienicie w tym roku albo neo.... a tu snax 5 gdzie myślałem o top 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...