Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem stałym graczem na naszej #2 zauważyłam, że na serwerze nowi gracze rzadko zostają. Mimo super atmosfery i fajnych ludzi czesto zdarza się, że na #2 sa totalne pustki. Myślałam o tym, aby wprowadzić kilka fajnych rzeczy które mógłby zatrzymać graczy na naszych serwerach i tworzyć jeszcze większa rodzinę, nie mam pojęcia jak wprowadzanie takich ulepszeń wygląda ze strony technicznej takze mam nadzieję że nie zmieszacie mnie z błotem :) to mój pierwszy tego typu post. Moim zdaniem, losowanie vipa na mapę to cos co przyciąga ludzi, swoją drogą wylosowanie vipa może kogoś zachęci do kupna :D druga sprawa, wgranie jakiś broni różnych, może postaci cos takiego  zeby się wyróżnić z tych wszystkich innych serwerów no i w końcu jakieś niestandardowe mapki, dusta mozna zagrać wszędzie a jakbyśmy mieli na kuleczkach kilka wypasionych mapek, sadze ze na pewno wielu osobą przypadlyby do gustu.

Mam nadzieję, ze post nie jest napisany bardzo chaotycznie, pisze na telefonie wiec trochę trudniej. Myślę ze ktoś mnie poprze i wyrazi swoją opinie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzadko zostają bo są grywane ciągle te same mapy a  przecież tyle nowych zostało wgranych a co wejdę to tylko Hell, Dust 1/2, nuke, bądź jest tak, że mimo, że jest znikoma liczba ludzi na serwie to wybierane są duże mapy co nie ma sensu. Co do "super atmosfery I fajnych ludzi " to atmosfera nie jest i już raczej nie będzie tak SUPER jak była kiedyś a co do tych fajnych ludzi to jak tylko się pojawi nowy gracz (a wiadome jest to, że z reguły są to osb poniżej 16 roku życia ) to takie osb nadużywają micro i wtedy ci "fajni" ludzie zaczynają nagonkę na takową osb zapominając, ze jest komenda /mute. Także moim zdaniem nie tylko urozmaicenia techniczne trzeba zastosować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@poz!om zostaw hell w spokoju :D 

Co to "kiedyś" to nie wiem bo jestem tu nie cały rok, dla mnie atmosfera jest super :)

z tego co wiem "tyle nowych map" to 3, do tego paintballowe które zazwyczaj po 10 min zostają zmieniane przez rtv :)

co do tego mikro to nie wiem bo zazwyczaj jak gram to upomina sie ludzi którzy dra sie do mikro albo mocno naduzywaja, maniek, Messi maja po 10 lat i sobie gadają żadnej "nagonki" na nich nie ma 

Jesli ktoś jest ogarnięty, gada z sensem to nie ważne czy ma 10 lat czy 20 to nikt nic do tego nie ma, czasem zdarzają sie rodzynki typu Lucek.stary chłop a klnie, Beka i pierdzi do mikro i takiego czegoś chyba nikt normalny nie bedzie tolerować ;)

@poz!om co do tych dużych map to tez kilka razy zauważyłam taka sytuację więc wprowadzenie komendy mala mapa tez byłoby spoko:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Losowanie vipa jak najbardziej przyciągnęło by nowych graczy , także fajnie byłoby z nowymi broniami nie tylko standardowy marker  ale tak jak na innych serwerach jest kilka broni do wybrania , wygląda to lepiej  i za pewne wiecej ludzi by nas odwiedziło .
Wspominałem też kiedyś o zmianie rozgrzewki na deatch match  ale jak widać nikt z tym nic nie rozbił
Większość osób grają jak zombi (  6 vs 1  ) na początku rozgrzewki i  dana osoba musi czekać , moim zdaniem  deatchmatch  pasował by bardziej do ty kulecczek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do map, to nie jest ich wina, a graczy bo to oni nominują. Mod Paintball- Paintballowe mapy to podstawa i muszą być. Jeżeli chcecie nowe mapy to trzeba napisać taki fajny temacik z propozycjami. Temat losowania VIPa już był, przyjdzie czas będzie się działać. Co to deatchmatach, pomysł dobry a nawet lepszy bo nie trzeba czekać jak na początku padniesz. Po za tym w rozgrzewce powinny być wyłączone VIPy, bo każdy bierze 200 hp i tnie po parę osób. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stracony

Właśnie, skoro na 35 hp vipa nie ma to na rozgrzewce też nie powinno być.

Co to temaciku o mapach to sie w pełni zgadzam super pomysł. A o tym losowaniu vipow to już bylo dawno gadane a dalej nikt nie mowi czy będzie czy nie, wiec ponowilam temat:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno temu nie grało sie map typowych dla pb. Graliśmy emira, eldorado, ratsa, dusta.... mapy typowe dla ffa a serwer zawsze był pełny. Odwieczny problem 35_hp... proponuje zostawić ale zamiast map typowo pb proponuje odblokować kabula , ratsa, emira, i jeszcze pare mapek. Darmowy vip - super pomysł. Proponuje zrobić tak jak na #4. Darmowy vip od 22 do 9. A najlepiej to przywrócić starego vipa - ten to miał branie jak ciepłe bułeczki.... :D Jak by był stary vip to zapewne sam bym na pb wrócił. 

Pozdrawiam M.a.t.e.u.s.z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie to że sie nie interesują tylko nie wszystkie pluginy działają na 2# z losowy vip próbowałem wgrać ale dupa blada
do 18 spróbuje coś wymyśle z losowym vipem i darmowym vipem na noc. Jak nie to dupa idę na piwo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Honor napisał:

idę na piwo 

Ten to wie jak smaka zrobić .... @Honor A masz jeszcze pluginy od starego vipa ? Myślę że dla starego vipa można by bylo ankiete zalożyć czy go przywrócić. Wzrosła by sprzedaż.  Dziś pograłem 30 min na pb i jedną z przyczyn dlaczego chciałem wyjść były dzieci gadające przez micro.... Wiem że jest mute ale zawsze jakieś wejdzie i zawsze jakieś gada. To jest problem.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra losowy vip wgrany , musiałem zrobić nowego vipa na inną flagę i wtedy dać losowanie vipa aby działało bo z tamtym były problemy  aby przydzielić. Losowy vip polega na tym że w 3# rundzie jest losowana osoba w zależności od liczby graczy u nas musi być 8 graczy aby losowanie się odbyło , vip jest przydzielany na jedna mape, przed kńcem mapy 30s przed zostaje odebrany vip , posiada takie same funkcje jak były dotychczas.

Dodałem darmowego vipa na noc zobaczymy później czy działa.

Mateusz na razie zostaje vip taki jak jest.

Co do rozgrzewki to jak będzie nowy opiekun na 2# to niech to ogarnie , ja nie będę wszystko zabierał. Czas na emeryturę xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Honor napisał:

Co do rozgrzewki to jak będzie nowy opiekun na 2# to niech to ogarnie , ja nie będę wszystko zabierał. Czas na emeryturę xd

No więc ja będę pewnie za jakiś czas kandydował :D To Ci pomogę z tym :D

Odnośnie vipów. Jestem za ale czy to nie zamuli serwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, CZK napisał:

No więc ja będę pewnie za jakiś czas kandydował :D To Ci pomogę z tym :D

Kandydat już został wytypowany...
Nie zamuli na 3# 4# masz więcej tego a nie zamula. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm idąc tropem vipa, widziałem na jednym serwerze taką opcję (gra tam multum ludzi), że są vipy, które mają np. dodatkowe bronie pokroju krowa, snajperka przerobiona na łuk, p90, jakieś ciche bieganie(ok to jest denne bo wtedy twój skill jest nic niewarty) ale jakieś skoki podwójne coś no nie wiem :P i zrobić np. w godzinach nocnych 22-23 do 8-9 darmowe vipki (bo chyba nie ma, nawet nie wiem bo nie grałem w nocy na pb)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi