Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: CZK
Data zdarzenia: 02.02.2017
Opis sytuacji: Witam dostałem + za takie zdanie na SB " @FighterTRN "Stracony Dokładnie mnie już to rozpier...... Ja za to pocisk dostałem a inni jakoś nie"  Jeśli można zwrócić uwagę to jak ktoś kropki przeliteruje to wyjdzie mu rozpierdziela, ale moderator twierdzi że mogłem tak napisać. Fakt mogłem ale wolałem tak jeśli to jest zabronione to ciekaw jestem co jeszcze??? Więc proszę o zabranie mi tego + bo to jest śmieszne. 
Link do postu/tematu:  Brak moderator na pewno ma bo ja w sb nie mogłem już tego mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Forum - Postanowienia Ogólne, Punkt 7.

7. Na forum obowiązuje bezwzględny zakaz przeklinania. Dotyczy on również wszelkich hybryd oraz przekleństw z cenzurą [p****ć].

Wcześniej na sb pisałeś, żebyśmy zwrócili uwagę na ilość kropek. Proszę Cię. Mogłeś napisać 50 tych kropek a i tak każdy by wiedział o jakie słowo Ci chodzi. 

Moim zdaniem - +1 słuszne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra swój swojego broni czekam na wypowiedz Administracji bo mnie to dobiło, lepiej kląc i nie dostać + jak to bywa niż nie kląć i dostać.

4 minuty temu, David napisał:

Regulamin Forum - Postanowienia Ogólne, Punkt 7.

7. Na forum obowiązuje bezwzględny zakaz przeklinania. Dotyczy on również wszelkich hybryd oraz przekleństw z cenzurą [p****ć].

Wcześniej na sb pisałeś, żebyśmy zwrócili uwagę na ilość kropek. Proszę Cię. Mogłeś napisać 50 tych kropek a i tak każdy by wiedział o jakie słowo Ci chodzi. 

Moim zdaniem - +1 słuszne. 

Taki ty mądry? Wcześniej taki nie byłeś kozaczka zgrywasz bo moda dostałeś?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpier dziela
Rozpier nicza 
Rozpier dzi 
Rozpierdziunia
A może by tak upomnienie słowne ?
Przy okazji ja dostałem warna od Davida którym się chwali na SB
 

Hau hau :D 
Takie coś raczej do Pimpka :D 

@Stracony STOP TERAZ WĘGORZA PATRZCIE ŚWINIE KRÓL PARKIETU RĘKA JAK ZŁAMANA STRACONY NAKU*** WĘGORZA NANANANA 

Moje ma mniej kropek niż domyślne przekleństwo posiada chcesz to Ci mogę wypisać jakie znaczenia mogłem mieć na myśli ;)

Pozdro nie wiem czy dobrą decyzją było wziąć Davida :) @Złoty @batonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy kozaków zgrywają teraz a jak na serwerach słowa cisną to sorry sorry wymknęło się. Nie będzie tak, ewidentne jaja to są trochę władzy i proszę co to nie ja żałosne to jest!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokojcie się ... 

Administracja rozpatrzy skargę.

Btw. @FighterTRN ej... Bez takich... "Taki ty mądry? Wcześniej taki nie byłeś kozaczka zgrywasz bo moda dostałeś?????"

@MrKush319 spokojnie ze słowami... cyt. "Oj widzę że nie potrzeba było długo aby Ci do łba uderzyło. Chłopaku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olka91^ napisał:

Uspokojcie się ... 

Administracja rozpatrzy skargę.

Btw. @FighterTRN ej... Bez takich... "Taki ty mądry? Wcześniej taki nie byłeś kozaczka zgrywasz bo moda dostałeś?????"

@MrKush319 spokojnie ze słowami... cyt. "Oj widzę że nie potrzeba było długo aby Ci do łba uderzyło. Chłopaku"

Co spokojnie ze słowami ? czy ja użyłem jakiegoś przekleństwa ? Nie ;) więc mnie tutaj nie uspokajaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na to bo moderatory to teraz kozaków zgrywają.

Trzeba zrobić ponowne głosowanie bo doszli do władzy i świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, FighterTRN napisał:

Czekam na to bo moderatory to teraz kozaków zgrywają.

Widzę, że mamy teraz na forum strażników Teksasu ;)
Jak ktoś jest człowiekiem to stosuje się do tego a jak ktoś jest niedowartościowany to robi tak jak robi :)
Złamanie regulaminu grozi otrzymaniem ostrzeżeń, a w konsekwencji bana na forum. Każdy użytkownik, za pierwsze przewinienie, jest upominany słownie (z wykluczeniem 3 punktów). Kolejne karane są ostrzeżeniami na podstawie taryfikatora (obowiązuje na całym forum) poniżej:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, to wygląda jak by mody chciały wojny. Śmieszne po co na co komu proszę Administrację o założenie tematu Admin Mod. Bo czuję że bd spięcia a potem pytania czemu dostał bana za słowa albo + na sb wyjaśnijmy sobie ogólnie bez spin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak małe dzieci... autor skargi zakłada temat, moderator odpowiada dlaczego tak zrobil i czekacie na odpowiedź kogoś wyżej, a nie wdajecie się w dyskusję i grozenie banowaniem na serwerze. 

 

Co do samej skargi, to na pewno nowi modkowie się pospieszyli z decyzją. Dlatego powinno być ostrzeżenie słowne na poczatku. Proszę o zdjęcie ostrzeżenia i nadaniu ostrzeżenia słownego(bo ja dopiero później będę mógł to zrobić). 

 

Panowie po to zostały wprowadzone takie zasady, aby panował jakiś poziom, a nie rzucanie błotem z wielokropkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie najpierw powinno byc upomnienie slowne.Ktos tam mowil ze @CZK już upominał innych aż w koncu padlo na @FighterTRN tylko tak jak napisałem INNYCH.Na serwerze wedlug mnie jest podobna zasada ktos przeklnie-upominam nie przestaje-ban/+1. Nie można od razuu karać kogoś za to ze upominało się innych.Miłego dnia zycze gołąbeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja sie wypowiem :)
Wczoraj na sb bylo kilka osob upominanych ale nie bylo wtedy na sb kolegi @FighterTRN tak wiec dostal on nie slusznie bo to nie on byl upominany tylko inni . 
Ale tez radzilbym wszystkim Dobrze sie zapoznac z regulaminem co wolno na Sb a czego nie wolno bo wiekszosc ludzi nie do konca wie co wolno a czego nie :) Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MrKush319 napisał:

Rozpier dziela
Rozpier nicza 
Rozpier dzi 
Rozpierdziunia
A może by tak upomnienie słowne ?
Przy okazji ja dostałem warna od Davida którym się chwali na SB

 

Hau hau :D 
Takie coś raczej do Pimpka :D 

@Stracony STOP TERAZ WĘGORZA PATRZCIE ŚWINIE KRÓL PARKIETU RĘKA JAK ZŁAMANA STRACONY NAKU*** WĘGORZA NANANANA 

Moje ma mniej kropek niż domyślne przekleństwo posiada chcesz to Ci mogę wypisać jakie znaczenia mogłem mieć na myśli ;)

Pozdro nie wiem czy dobrą decyzją było wziąć Davida :) @Złoty @batonik

Po primo. Upomnienie słowne dostałeś już wcześniej za wyrażenie "@David gratki i żeby ci nie od yeb%!@#" - to już wtedy Ci napisałem, że kusi warnem.

Po duo. Chwali się na SB? Zapytałeś "@David Ty dałeś mi warna" - odpisałem "Yep" co z tłumaczenia z J.Angielskiego oznacza "Tak".  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla  upominać można do skutku  i tak ktoś będzie się i tłumaczył  "mnie nie upominales". Rozumiem jakby to była nowa osoba na forum co ma prawo czegoś nie wiedzieć  że my jesteśmy  ludźmi dbajacymi o kulturę itp. Ale chłopaki  nie jesteście tu od tygodnia. Poza tym Jedno : "nie znajomość regulaminu  nie zwalnia kogoś z jego nie przestrzegania" a drugie  to macie przykład na przyszłość  nie formować  takich wypowiedzi.  Dajcie sobie buzi i nie ma co się orać.  Bo wy walicie focha za warta co można odrobić i teraz będzie głupie przepychanie się slowne z modami. Ja uważam że dobrze ze Olka czy Dawid  rąk się za to zabrali.  I nie oceniajcie kogoś czy się ktoś nadaje na daną  rangę jak jeszcze się nie przekonaliscie.  Tyle ode mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja sie wypowiem, wiecie co coś wam powiem z tymi warnami jak jest poprostu psuja atmosfere, nikt na pałe nie przeklina trzymacie sie tylko regulaminu by komuś dowalić warna i pokazac swoja range, rozumiem jest regulamin ale to mnie troche dziwi wiadomo mozna miec z kims spine itd ale przeciez nikt nie rzuca miesem na sbx czy w postach...........no sorki ja mam na to inne spojrzenie ,wiem ze to niektórych zaboli ,moderator według mnie powinnien warny sypać dopiero jak jest mega przegiecie pały a nie za jakeś hybrydy  od tego jest ostrzezenie słowne , jestescie niektórzy nowi wiec nie popełniajcie błedów byłych modków co tez reagowali nie raz nie potrzebnie i pozniej były jak na górze napisałem spiny, co do @CZK to nie wiem jak wygladała sytułacja ale kupe czasu tu jest moderatorem i jeżeli ukrał to słusznie tak mi sie wydaje, Mirasku nie zgodze sie z toba jak piszesz ze blabla mozna ciagle upominać, od tego jest moderator by upominać i zamykac posty a nie walić warny bo to sie pokrywa z regulaminem bo ma takie prawo.pozd misiaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako były ex modek chcę się wypowiedzieć :) Zgadzam się z @batonik Moim zdaniem doszło do złamania regulaminu. Nie ważne czy to napisał raz czy dwa, 7 pkt regulaminu mówi o tym. Natomiast jest jedno ale w tym zajściu a mianowicie...Nie potrzebny ten warn tak od razu szczerze mówiąc bo ja bym maksymalnie 2x upomniał za takie coś. Tak więc troszkę za ostro @CZK ;)

@FighterTRN Ty natomiast też nie jesteś winny i jako admin powinieneś dawać lepszy przykład innym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym przeklinał na sb to bym skargi nie pisał, raz się zdarzyło i @Honor dał mi za to +1 słusznie. Od tamtej pory pilnuję się a tu nagle +, mogłeś najpierw upomnieć a nie od razu dawać +1 nie zgadzam się z tym i nie będę się zgadzał. Tak jak pisał @Zoom na serwerach też się najpierw upomina a potem banuje i za przekleństwa a nie za kropki. @JaNcZo_wiN dostałem za zdanie które jest wklejone w skardze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wystarczy już tej pisaniny.... Czekamy na wypowiedź CZK po czym zamykamy temat.

7 godzin temu, CZK napisał:

Ja wypowiem się dopiero po pracy. Edytuje post.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Olka91^ napisał:

Dobra, wystarczy już tej pisaniny.... Czekamy na wypowiedź CZK po czym zamykamy temat.

 

Nie będzie zamknięcia tematu póki nie zabiorą tego + nie odpuszczę KONIEC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, FighterTRN napisał:

Nie będzie zamknięcia tematu póki nie zabiorą tego + nie odpuszczę KONIEC

Spamując tylko sobie zaszkodzisz.Poczekaj na wypowiedz @CZK i decyzje z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, batonik napisał:

Jak małe dzieci... autor skargi zakłada temat, moderator odpowiada dlaczego tak zrobil i czekacie na odpowiedź kogoś wyżej, a nie wdajecie się w dyskusję i grozenie banowaniem na serwerze. 

 

Co do samej skargi, to na pewno nowi modkowie się pospieszyli z decyzją. Dlatego powinno być ostrzeżenie słowne na poczatku. Proszę o zdjęcie ostrzeżenia i nadaniu ostrzeżenia słownego(bo ja dopiero później będę mógł to zrobić). 

 

Panowie po to zostały wprowadzone takie zasady, aby panował jakiś poziom, a nie rzucanie błotem z wielokropkiem.

@FighterTRN Przeczytaj ze zrozumieniem pierwsze zdanie BaTona.  Napisałeś skargę - okej. Więc teraz poczekaj cierpliwie na @CZK.
A Ty piszesz post pod postem... Spokojnie. 

W drugim zdaniu BaTon napisał, że ostrzeżenie będzie zdjęte, więc nie masz co się denerwować. Ja go nie ściągnę, bo nie ja je dałam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre szambo ale ja nie widze w tym zdaniu nic niestosownego pod kropkami mogło się ukryć wiele różnych rozwiązań. To moderator głupio sobie dopowiedział i zrobił z tego afere. W zdaniu @FighterTRN  nie ma nic niestosownego. A jak komuś władza do głowy uderza,niech go ktoś deską albo rurą w tył głowy przywali i może mu się przestawi. Skarga słuszna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc.  Usuwam tego posta co napisałem wcześniej i piszę tutaj.

Po 1 primo. Spam robicie. Jest temat skargi na mnie a pouszacie inne tematy. 

Po 2 @FighterTRN więcej postów które są bez sensu tutaj nie mogłeś napisać. Napisałeś skargę to poczekaj na wypowiedź osoby na którą to napisałeś. A nie napisałeś skargę i sam piszesz w niej.

Po 3 @Zoom prócz tego że upomniałem osoby,  które tak napisały to napisałem do wiadomości ogólnej,  że nagrodze za to.

Po 4 @Sekussofoness mi władza nie uderzyła do głowy. Żebym zaraz Ciebie tą rurą nie walnął. 

I odnośnie Skargi. Okej może przesadziłem z + od razu. Ale dla mnie to było przekleństwo. Normalnych zdań jakoś nie przypominam sobie żeby ktokolwiek używał z "..." . Przekleństwa natomiast widziałem nie raz nie dwa z "..." itp. Więc nie mówcie że mogło się tam kryć co innego. Jakby było co innego to by napisał Co może klawiszy w klawiaturze nie miał, że zastąpił "..." ? Z mojej strony + będzie zdjęty ale dopiero po tym co napiszę "góra".

Nie spamować tu już. 

Góra się wypowie i zamykamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...