Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobra_muzyka_podczas_treningu_i_nagle_20

Siemaneczko! Zacząłem ćwiczyć :D W tytule kto może podawać jakieś fajne nutki motywacyjne w czasie treningu jak i na rower. Mogą być w linkach (zippy) lub po prostu nazwa. Electro, house - odpada, trance może być. Te które mi się spodobają nagradzam plusikami! :) Temat zakładam dla siebie jak i dla innych którzy z pewnością skorzystają! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyk : 

Survivor -  eye of the tiger

Survivor - burning heart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DrużynaMistrzów3- Bosski, Sempu, Żaru

DrużynaMistrzów3-Bosski & Sobota "Samodyscyplina"

Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini

OSTRY / Bezimienni feat. Kali - Trudy przynoszą zaszczyty

Mi pomaga w bieganiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapodam :D 

tu link do pobrania:

http://hostuje.net/file.php?id=fc6e17feede79643e9fc5421169ef26a :D 

 

a tu do przesłuchania :

 

w boxie mamy również fajne nutki na podstawię których można zrobić trening kilku minutowy, ale treściwy :D tylko trzeba dobrać co chcemy robić :D polecam  tabate i Sally up 

Sally up : tu pokazany ładny przykład na pompkach 

 

Tabata: fajnie wchodzą planki na tabacie, ale i nie tylko jak pokazane jest na filmiku na dole :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słuchałem do treningu lubelskiego Vox FM :5870c5c7c2ac5_D: (nie wybrzydzam w muzyce :P) Pewnie jestem w znacznej mniejszości, ale od typowo treningowej muzyki typu umpa-umpa (na siłowni leci non stop taka) łeb mnie boli, a i bez niej wyskakują od pakowania żyły na głowie XD

Ale mój kumpel słuchał do treningów, szczególnie, jak siedział na kardio, mocnych brzmień - np. Skillet, poniżej przykład. Z treningiem ma mało wspólnego, ale ma taki ładunek powera, że aż chce się wyżyć na siłowni :D Może akurat i komuś z was się przyda :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...