Rekomendowane odpowiedzi

Nick: suk mike hok
Staż w cs'a: 4 lata
Ile dziennie grasz na serwerze: Nawet 10 h się zdarzyło https://www.gametracker.com/player/suk mike hok/31.186.83.188:27155/
Gdzie miałeś/aś admina: Na prywatnym serwerze się bawiłem
Gdzie masz admina: Na prywatnym serwerze 
Dlaczego właśnie ja: Ponieważ nie lubię "odpałów",często gram w nocy, a wtedy jest ich najwięcej 
Kontakt: pw steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198196431826/

By Honor,

Bądź aktywniejszy na forum, wypowiadaj się itd. A temat otworzę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na serwerze dość często kolegę spotykałem wiec + za aktywność zgłaszał ewidentnych cziterów + co do kultury z tego co pamiętam nie było problemów +, wiec niech spróbuje jestem za okresem próbnym, co do postów mam nadzieje że szybko nadrobisz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ho ho a jednak ? Mam podobne zdanie, co koledzy wyżej. Aktywny, zgłasza na serwie,  ogarniety jak na swój wiek. Ja również jestem zdania, że warto zaryzykować  na okres próbny. A do czasu jak podanie wisi otwarte, pozglaszaj boty na forum. Inny zobaczą, że umiesz rozpoznać oszusta oraz poucz się regulaminu.

By Olka91^,

Poprawiłam pisownię ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam , co do podania jestem za okresem próbnym. Po pierwsze normalny , po drugie odróżnia aim"a od wh bo większość na serwerze nie więc co to jest , po trzecie kultura to jego drugie imię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kultura to jego drugie imię jak jest admin. Gdy admina nie ma lub on nie wie, że admin jest, wychodzi na wierzch to czego nie widać. Obraża graczy gdy ci tylko nie grają pod jego dyktando. Podejrzewam, że admina będzie wykorzystywał w niewłaściwy sposób.

Ponadto niespełnione wymagania, a po coś w końcu zostały określone. Samym podaniem również się nie wysilił. Zupełnie mnie nie przekonuje "Nie lubię odpałów" itd. Nikt nie lubi oszustów. Jestem świadomy, że mamy braki kadrowe, ale nie możemy brać każdego jak leci, bo gra na serwerze i ogarnia, i w ogóle super jest. 

Jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Złoty co do  "Obraża graczy gdy ci tylko nie grają pod jego dyktando."  1 raz napisałem do mojej drużyny (tt) że są "debilami" bo jeden gościu miał pakę przeszedł przez b na mida, i się strzela.   (cele)

i jeszcze były 2 sytuacje że powiedziałem dzieciom wprost żeby się zamknęli 1 piszczał, śpiewał itd. a drugi podobnie też przeszkadzał w graniu (cały czas się chciał wymieniać)   (mikro)

a co do podanie to faktycznie mogłem się bardziej postarac.

By Olka91^,

Podanie można edytować, gdybyś chciał coś jeszcze dodać. Poza tym nie spamuj postami, tylko czekaj, aż inni się wypowiedzą.

By David,

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie przekonujesz mnie w ogóle. Podanie nie błyszczy, widziałem lepsze. Minimalne wymagania nie spełnione, więc kolejny "-". Czasem jak nie ma admina to słowo kultura zanika w twoim słowniku i wiązanki się ciągną. 0 Demek na Forum z twojej strony. Aktywność na forum - znikoma.

Na nie. Dostosuj się i próbuj ponownie :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam go namowilem. Ostatnio na #4 jest masa ludzi ponad 30 osob potrafi byc przez kilka godzin a czesto jest tak ze w tych porach jestem tylko ja z adminow bo inni pracuja etc a ja mam wakacje. No i nie oszukujmy sie adminow raczej ubywa niz przybywa.

Moze i ma 16 lat ale ma steama, ogarnia gre, potrafi odroznic odpala od skillowego gracza, czesto mi zglasza odpalow a jak nie to nagrywa demka i zglasza je tutaj. Chciał byc fair i nie nabijac postow na forum byle czym. Kultura jest problemow z nim nie bylo.

Ja jestem na TAK bo po prostu jest za malo adminow na #4. 

Jakby co to będę  mieć go na oku i wezmę za niego odpowiedzialność. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neutral

Aktywność +

Odpaly+

Kultura na serwerze -/+ 

Wiek .... Gdyby było chociaż te 18 dalbym tak

Steam +

Ze względu na wiek 

👇

ZA OKRESEM PROBNYM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak sie mogę wypowiedzieć poznałem go jak zacząłem grac u was na serwerze moge powiedzieć  ze wariat ale ma dobre serce chłopak stawiam skrzynkę piwa ze jak zostanie admin to będzie spełniał swoją role jako admin :) ale uważam ze jakis admin powinien mieć go na oku mimo wszystko dał bym mu szanse gwarantuje ze nie zawiedzie :)  sami mozecie sie przekonać jedynie  do czego sie przyczepic to zadko bywa na forum ale mysle ze jako admin zmieni to ;) to jest moje zdanie moje zdanie jest takien ze chciałbym go widziec jako admin bo jest pomocny rozmowny zartuje itp ;) a co do odpałów zgadzam sie bo nie raz widziałem ze poznał hackera ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na TAK.
Gra dość sporo przeważnie wieczorami (nocą) co w tych godzinach nie ma adminów. 
Dobrze gra i ogarnia wszystko. Orientuje się kto jest "odpalony" zaraz piszę/zgłasza
Jeśli chodzi o kulturę nie słyszałem żeby (brzydkich słów) nadużywał i jeśli użył takich to każdemu może się zdarzyć, czasami z zdenerwowania samo to przychodzi (sami dobrze o tym wiecie :D ) przeklinać a przekląć to myślę że co innego :D

Z Góry Pozdrawiam D@wi_:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez suk mike hok
      Siema, przychodzę z inicjatywą poprawienia błędów na mapie de_dust2_india lub zamiany jej na inną, ja bym proponowałbym de_dust2_remake. Tak wiem z już kiedyś była i została zdjęta, bo txt, ale ona przynajmniej nie miała zbugowanego okna na b, w którym się ludzie blokują, a za txt i tak jest ban, a te przejścia urozmaicają rozgrywkę.
      link do mapki http://gamebanana.com/maps/170654
    • Przez suk mike hok
      Nick podejrzanego:Player | CSSetti
      Serwer:#4
      Data:2017.02.28 ok12:20
      Adres ip (amx_ip):85.219.196.185
      Demo/screeny:http://www32.zippyshare.com/v/Nr8eMKMb/file.html
      Opis sytuacji:aim bot i wh
    • Przez suk mike hok
      Nick podejrzanego:Kasper szzasd
      Serwer:#4
      Data:2017.02.28 ok.12:00
      Adres ip (amx_ip):85.219.196.185
      Demo/screeny:http://www30.zippyshare.com/v/GGRzy9pm/file.html
      Opis sytuacji:wh
    • Przez PaczTamToNieJa
      cześć chciałem złożyć podanie o admina poniżej są informacje {serwer dd2}

1. Nick z cs: PaczTamToNieJa
      2. Imię : Przemek
      3. Wiek : 16
      4. Doświadczenie: - byłem adminem już na wielu serwerach, wzorowo znam amx itp 
      5. Grywalność na serwerze:'gram do 8h dziennie
      6. Skąd wiesz o Nas: a przez przypadek znalazłem tan serwer
      7. Kontakt do siebie: mam skype  i fb
      8. Dlaczego chcesz admina?: Bo chce wam pomoc 
      9. Czy masz mikrofon? : Tak.
      10. Znajomość AMX ? : 9/10
      11. Umiesz obsługiwać Amxban's ? :  - Umiem obsługiwać
      12. Umiesz posługiwać się menu "Amxmodmenu" ? :  - Owszem umiem
      13. Akceptujesz regulamin admina:  - Tak

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.