Skocz do zawartości
batonik

Popek Monster kontra Robert Burneika na gali KSW 39 Colosseum

Rekomendowane odpowiedzi

Ekscentryczny raper Popek Monster wróci do klatki na gali KSW 39 Colosseum, która odbędzie się 27 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Jego przeciwnikiem będzie popularny kulturysta Robert Burneika znany jako "Hardkorowy Koksu" - poinformowała federacja KSW.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/mma/news-popek-monster-kontra-robert-burneika-na-gali-ksw-39-colosseu,nId,2359247#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Ekscentryczny raper Popek Monster wróci do klatki na gali KSW 39 Colosseum, która odbędzie się 27 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Jego przeciwnikiem będzie popularny kulturysta Robert Burneika znany jako "Hardkorowy Koksu" - poinformowała federacja KSW.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/mma/news-popek-monster-kontra-robert-burneika-na-gali-ksw-39-colosseu,nId,2359247#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Ekscentryczny raper Popek Monster wróci do klatki na gali KSW 39 Colosseum, która odbędzie się 27 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Jego przeciwnikiem będzie popularny kulturysta Robert Burneika znany jako "Hardkorowy Koksu" - poinformowała federacja KSW.

W grudniu ubiegłego roku Popek zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW Circus of Pain. W krakowskiej Tauron Arenie muzyk przegrał już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Popek dostał okazję do rehabilitacji. W swojej piątej walce na zawodowym ringu zmierzy się z Burneiką, który ma na koncie dwa pojedynki i oba wygrane. "Hardkorowy Koksu" w swoim debiucie w 2012 roku pokonał znanego boksera Marcina Najmana. Potem okazał się lepszy od Dawida Ozdoby.

Walką wieczoru na gali KSW 39 Colosseum będzie starcie Mameda Chalidowa z Borysem Mańkowskim. Na Narodowym zobaczymy także Mariusz Pudzianowskiego, ale jeszcze nie wiadomo, kto będzie rywalem słynnego strongmana.

Źródło: interia.pl

 

Ale będzie bijatyka, jak u nas na nożówce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, trzeba będzie oglądać haha :D Będzie ciekawie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zauważyłem że sporty walki w Polsce straciły poziom. Najpierw walka z Pudzianowskim, potem na Gali w Poznaniu Bonus vs Body, teraz znowu Popek. Ja rozumiem że dla kasy i show ale mocniejsi zawodnicy potrafią zrobić wielkie show niż amatorzy. Więc raczej nie będę oglądał tego, może jak na yt ktoś wrzuci to zerknę,chociaz obstawiam przegrana popka za dużo przecpal żeby nagle zostać fighterem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Te-Tris napisał:

Zauważyłem że sporty walki w Polsce straciły poziom. Najpierw walka z Pudzianowskim, potem na Gali w Poznaniu Bonus vs Body, teraz znowu Popek. Ja rozumiem że dla kasy i show ale mocniejsi zawodnicy potrafią zrobić wielkie show niż amatorzy. Więc raczej nie będę oglądał tego, może jak na yt ktoś wrzuci to zerknę,chociaz obstawiam przegrana popka za dużo przecpal żeby nagle zostać fighterem :) 

Serio obstawiasz, że Burneika wygra z Popkiem? Burneika to chodzący steryd, Popek ma czym uderzyć, a na pewno ma kondycję lepszą od Hardkorowego koksa. No, ale czas pokaże. Jak widać władze KSW chcą pobić kolejny rekord oglądalności, Mamed, Mańkowski, Pudzian, Popek, Burneika takiej śmietanki sportowo-showbiznesowej jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, batonik napisał:

Serio obstawiasz, że Burneika wygra z Popkiem? Burneika to chodzący steryd, Popek ma czym uderzyć, a na pewno ma kondycję lepszą od Hardkorowego koksa. No, ale czas pokaże. Jak widać władze KSW chcą pobić kolejny rekord oglądalności, Mamed, Mańkowski, Pudzian, Popek, Burneika takiej śmietanki sportowo-showbiznesowej jeszcze nie było.

Obstawiam Burneike serio jakoś bardziej widzę że on wygrywa niż Popek chociaż zdaje sobie sprawę że to sama masa :D. 

Ciekawy jestem kogo na następne ksw wezmą może popka i bonusa bgc dla oglądalności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli walka nie jest już ustawiona, to Burnejka zapewne od startu będzie walił na oślep cepami , jak nie trafi to chwila i się zmęczy i wtedy Popek może wygrać . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze KSW to jeden wielki cyrk i kasa rządzi. Tu nic nie ma wspólnego ze sportem, może kiedyś kiedyś ale ostatnie gale KSW to porażka po prostu, takie mam zdanie. Liczę na duże emocje jak zawsze.
Brawa należą się Popkowi że "ogarnął się" i wziął się za sport - wiadomo o co chodzi :)
Jednakże jestem fanem Karola Bedorfa i Borysa Mańkowskiego, dla mnie to są mistrzowie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów zapowiada się jakaś 30 sek. walka? xD Znów Polacy zabulą w ciul hajsu, po to, żeby nawet im się walka nie załadowała xD hahaha!

Jeśli walka chociaż 2 rudny potrwa, to będzie całkiem spoko ;p

Tak czy siak nie mam typów, kto może wygrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest już jeden wielki cyrk ! Szkoda tylko, że nie szukają do tego nowych, młodych i ambitnych chłopaków z pasją , tylko biorą takich clownów , którzy zrobią wszystko dla sławy . Dla mnie to dwa bezmózgi , ale cóż takie czasy... Szkoda, że nikt nie zainteresuje się znalezieniem nowych twarzy, które mogłyby przywrócić poziom KSW . Teraz to się ogląda dla BEKI nie dla adrenaliny i podziwu . Jak dla mnie mogliby sie znokautować wzajemnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakby nie było to w pierwszych pojedynkach na galach KSW występują młodzi, zapowiadający się zawodnicy. Takie walki jak Popek vs. Burneika to tzw. Freak Fighty służące na przyciągnięcie jak największej liczby kibiców, sam bym poszedł zobaczyć jak Najman dostaję od Małysza, o to w tym wszystkim chodzi. Gdyby nie ten cyrk, to nawet nie wiedzielibyśmy kto to Mamed Chalidow, a tak to większośc z nas kojarzy mniej więcej obsadę KSW :)) Tak czy siak, będzie smiesznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka, żeby kasa wskoczyła do kieszeni. Ale na samą walkę to jak Burneika jak przywali Popkowi swoją łapą to może znokautować jednym ciosem. Ale jak się zmęczy to Popek ma o wiele większe szanse. Walka maksymalnie potrwa do 3 rundy. Nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy myślicie, że inwalida koksu wygra to GG. Przecież on nawet łapy zgiąć do gardy nie może :D, chociaż popek też jest inwalidą umysłowym, trudno to przewidzieć hmmm :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to załosne robią walki by chajs sie z pay per view był,  z gali na gale jest coraz gorzej , komedia i tyle, Popek mogł by walczyć z Najmanem choć i tak nie wiadomo czy ten wyśmiewany Testosteron nie wybił by popkowi tej złotej klawiatury, ja skończyłem ogladać Popka na Pudzianie i nie mam zamiaru dalej tego serialu ogladać . Tak samo Mamedowi nikogo znaczącego nie dają bo w razie porażki nie czepali by chajsu z jego popularności, ktoś znaczący i  duszenia by nie pomogły,.Zobaczcie np Janka Błachowicza w UFC u nas topowy tam cieżko nazwać go średniakiem choć jemu kibicuje ale widzę jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, David napisał:

Walka maksymalnie potrwa do 3 rundy. Nie więcej.

1317042704_by_dogip.gif

Przecież walki w MMA nie trwają dłużej, to nie boks :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, batonik napisał:

1317042704_by_dogip.gif

Przecież walki w MMA nie trwają dłużej :D

dał bym reputacje ale juz wykorzystałem hahahahahahahaha

EDITA DAJE !!! DAŁEM REPUTACJE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i trailer KSW 39

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skoczyłem do pubu ze znajomymi zeby ogladnac walke pudziana. Przedzierałem się przez pół Rzeszowskiego rynka by znalezc wolne miejsce po to tylko by czekac w nieskonczonosc na walke Popka z Pudzianem trwającą mniej niż 80 sek. Ale nie żałuje, bo dawno się tak nie usmialem :D Mam nadzieje, że tym razem Popek poważnie wezmie się do pracy i da lepsze widowisko + mniej powodow do śmiania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...