Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Znakomity
Staż w cs'a: ponad 5 lat
Ile dziennie grasz na serwerze (link):http://www.gametracker.com/player/Znakomity/31.186.83.188:27081/
Gdzie miałeś/aś admina:Admina posiadałem na prywatnych serwerach.
Gdzie masz admina:W obecnym momencie nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Ponieważ często jestem aktywny na serwerze gdy gracze łamią regulamin serwera chciał bym temu zapobiec. Spędzam na serwerze około 3-5 godzin dziennie w weekendy jestem w stanie poświecić nawet do 10 godzin. Jestem miły staram się udzielać odpowiedzi graczom gdy o coś pytają.

Kontakt:GG:62083365

By ♔Złoty,

Podanie rozpatrzone pozytywnie, czytaj ostatni post.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, ale jest za wcześnie, żebyś mógł zostać u nas adminem. Nie spełniasz wymagań. Zwiększ swoją aktywność na forum, zgłoś paru cziterów, może oceń jakieś damka i wtedy spróbuj ponownie. Jestem na nie. Zamykam.

Otwieram.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że warto dać szansę, chociażby okres próbny - miesiąc.

Wyczekał cierpliwie, gdy nie spełniał wymagań.

Udziela się na forum +

zgłasza odpałów + 

częsty bywalec na serwerze +

kultura +

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

+ kulturalny

+ zgłasza odpałów

+ aktywny na forum

+ i na serwerze 

A zatem co tam, że na #3 dużo adminów, kolejny porządny  zawsze się przyda :5870c5c733b2c_)): No i kolega jest dostępny w takich godzinach (dzisiaj rano chociażby), gdy jest niewielu, lub w ogóle, adminów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK. Powody podali koledzy/koleżanki wyżej :D
Jak widać na forum zgłaszasz odpałów bardzo często, zatem też spora aktywność, także myślę, że dobrze przypilnuje serwer :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okres próbny mu sie nalezy, nie marudził jak złoty mu podanie zamknął , zgłaszał odpałów na sbx lub wstawiał demaka , co do wieku ......16 to troche mało ale widać ze jest ogarniety , wiec jestem na okres próbny na tak , taka mała rada ogarnij sobie steam od batona bedziesz miał wygodniej adminowac pozdrow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę Znakomity znakomicie się stara, znakomite demka na forum wstawia. Na serwerze grzeczny i jest kultura, gadanie, że admin powinien mieć mikro to bzdura. Choć może jest jeszcze nieletni to materiał na admina z niego odpowiedni. Ode mnie duże TAK 😊

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 18.03.2017 o 19:13, MisiePatysie napisał:

Naprawdę Znakomity znakomicie się stara, znakomite demka na forum wstawia. Na serwerze grzeczny i jest kultura, gadanie, że admin powinien mieć mikro to bzdura. Choć może jest jeszcze nieletni to materiał na admina z niego odpowiedni. Ode mnie duże TAK 😊

Zgodzę się. Też to zauważyłem i rzadkość by Gracz starał się o admina. Za te starania dałbym bez okresu próbnego admina. Młody jest więc szybko nauczy się co i jak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra. Mamy w sumie i tak wielu adminów, ale jak wyżej wspomniano wykazujesz duże zaangażowanie i się starasz. Przyjmuję do grona administracji. Napisz mi na PW SteamID jeśli posiadasz, nick na którym chcesz mieć admina oraz wymyśl sobie jakieś hasło. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.