Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wgranie plugingu amxautoprzeklinanie - zasady działania = 

Plugin Amxx Auto przeklinanie banuje osoby które bardzo dużo używają nie cenzuralnych słów.. wiadomo, że nie mam siły wołać co chwila admina a jak jestem,

gracze tak rzucaja miesem ze masakra, z tego co widziałem ten pluging jest na amxx.pl

Dzięki temu pluginowi osoba która napisze 3x słowo niecenzuralne znajdujące się na czarnej liście zostanie ukarana.

Za słowo graczowi stanie się(losowo) :
Zabiera Fraga
Dostaje slapa 
Zabiera Gotówkę 

Za 3 słowem dostaje bana na 15 min.

Dodadkowo możemy coś takiego wgrac plugin, który uczy kultury. Jeżeli ktoś przeklnie na serwerze (say/tsay) , otrzymuje pytanie : dlaczego tak klniesz? Po czym musi napisać słowo przepraszam, lub zostanie wywalony z serwera. Z drugiej strony, gdy ktoś nadużywa wulgaryzmów, a dalej przeprasza, zostaje zbanowany na czas, którego mamy określić. 

2.Wgranie plugingu który dodaje Hp za podniesienie paki,zaplantowanie,  tak samo na amxx znalazłem pluginga który dodaje raz na runde hp za podniesioną pake, odpowiednio możemy ustawiać ile tego hp doda np. 10 za podniesienie lub 15, i dodatkowo możemy ustawić, że gracz po zaplantowaniu paki dostaje dodatkowe hp też ustawiamy wartość. Proszę sie wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, JaNcZo_wiN napisał:

2.Wgranie plugingu który dodaje Hp za podniesienie paki,zaplantowanie,  tak samo na amxx znalazłem pluginga który dodaje raz na runde hp za podniesioną pake, odpowiednio możemy ustawiać ile tego hp doda np. 10 za podniesienie lub 15, i dodatkowo możemy ustawić, że gracz po zaplantowaniu paki dostaje dodatkowe hp też ustawiamy wartość. Proszę sie wypowiadać.

Myślę, że warto tu dodać, aby za podniesienie paki JEDNORAZOWO dodawało hp. Bo staną we dwóch i zaczną rzucać paczusią 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za , te hp przydało by się ponieważ vip lub svip dostaje za zabicie hp , zwykły gracz bez vipa/svipa ma problem bo tak naprawdę nic nie dostaje więc hp za podniesienie paki było by ułatwieniem w grze dla zwykłego szarego Kowalskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł dobry ale trochę mam wątpliwości :D 

17 godzin temu, JaNcZo_wiN napisał:

Za słowo graczowi stanie się(losowo) :
Zabiera Fraga
Dostaje slapa 
Zabiera Gotówkę 

Nie bądźmy jak dzieci...bez przesady to tak jakbyś zabrał cukierka dziecku a przypominam że większość Graczy #3 i #4 to są dzieciaki poniżej 16-17 roku życia :) Jestem bardziej za slapem i to podwójnym - jedno za ucho, drugie w pupe admin da :5870c5c7c2ac5_D:

Dodadkowo możemy coś takiego wgrac plugin, który uczy kultury. Jeżeli ktoś przeklnie na serwerze (say/tsay) , otrzymuje pytanie : dlaczego tak klniesz? Po czym musi napisać słowo przepraszam, lub zostanie wywalony z serwera. Z drugiej strony, gdy ktoś nadużywa wulgaryzmów, a dalej przeprasza, zostaje zbanowany na czas, którego mamy określić. 

Kiedyś taki temat był poruszany i nie wypaliło. Myślisz że młody Gracz będzie Ci pisał "przepraszam" ? Bardziej obchodzą skiny niż gra. Poza tym admin ma obowiązek pilnować porządku :) 

Odpada. Co za dużo to nie zdrowo. Niektórzy będą "nieśmiertelni" zwłaszcza Ci, którzy posiadają VIP. Wystarczy że za zabójstwa są dodatkowe HP i to wystarczy. Za podkładanie/rozbrojenie są klucze przyznawane.

Wnioskuję że jestem bardziej za slapem a jeśli to nie wystarczy admin wkroczy. Takie jest moje zdanie na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie oba pluginy są niepotrzebne. Przeklinać będą i zaraz znajdą sposób, żeby i ten plugin obejść. Niepotrzebny bałagan na serwerze (chodzi mi o pliki itd.).

Druga propozycja również jest be, ponieważ nawet nie potrzeba dwóch graczy, żeby ten z paką się uleczył do pełna. Wystarczy, że będzie sobie wyrzucał i podnosił pakę. VIP i sVIP mają przywileje, bo się za nie płaci i to nie jest żaden argument, że ktoś kto ma VIPa ma łatwiej. Jeśli mamy wyrównywać szanse dla VIPów i zwykłych graczy, to jaki sens mają wtedy VIPy?

Fajnie, że dajecie propozycje oraz tak chętnie się pod nimi wypowiadacie, ale to musi być przemyślane. Propozycje wg mnie powinny zostać odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem oba pluginy nie potrzebne, dla chcącego przeklninać nic trudnego :P Zresztą da sie to wytrzymać, heh... A drugi? Myśle, że zbęny. Gracz ma tyle hp na ile sam sobie pozwoli heh :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do 1 propozycji: @Evenement kiedyś też dał taka propozycje ale odrzuciłem, ten plugin na pewno ma bugi, jak wiadomo np w słowie "podsłuchuj" występuje słowo nie cenzuralne i wtedy plugin by tak samo działał jak by osoba napisała oddzielnie te słowo ***.

Co do 2 propozycji to tak samo jak @Złotynapisał. Sam bym tak robił wyrzucając pakę z jakimś graczem. 
Jak dajecie pomysły do wstawiajcie linki z takim pluginem będzie łatwiej ocenić jak on działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozumiem ale co to paki to paka raz tylko dodaje hp raz na runde , jeszcze jedno chciałem napisać myśleliście kiedyś nad wprowadzeniem plugingu który po wpisaniu /serwer przenosił by automatycznie z serweru na którym jestśmy na inny?? , myśle, że to była by fajna opcja dla np adminów pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JaNcZo_wiN Z tego co pamiętam to kiedyś widziałem coś na #2 ( być może było to na innych serwerach) Ze po wpisaniu /server wyświetlało liczbę graczy na pozostałych naszych serwerach. Lecz co do twojej propozycji : Mam naszą wersję CS'a i w menu CS'a wyskakuje mi lista serwerów naszych.. wiec jest to w coś w rodzaju szybszego przejścia. Nie widzę sensu aby wgrywać taki pluginarrow-10x10.png - dodatkowe obciążenia tylko.

Co do wcześniejszych propozycji jestem tego samego zdania co Złoty / Honor. Czyli na NIE. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.