Skocz do zawartości
Gość

Star Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemanko :D

Jako że jestem fanem star Wars to chciałbym poznać Wasze zdanie o tej serii :). Oczywiście jeśli ktoś czyta komiksy /książki to też temat dla niego :). Więc podzielcie się własnymi wrażeniami etc :) 

Podzielę to na 4 akapity :) 

1-3 cześć oceniam tak 6/10. Fajnie ze przedstawiono motywy jakie kierowały Anakinem do przejścia na ciemną stronę mocy oraz to że ukazano jak Imperator przejął władze nad Galaktyka. Ale to jak ukazano nie było satysfakcjonujące (nie licząc Zemsty Sithów która bardzo mi się podobała). W walkach trochę za dużo CGI i sztucznie wyglądały  :(. Wszystko zostało za szybko pokazane i dość chaotycznie dlatego tylko 6/10

4-6 cześć tutaj widzimy jak bardzo Imperium jest potężne. Ta trylogia ma świetny klimat chociaż fabuła jest dość przewidywalna. Jak ma tamte czasy filmy są świetne z zacną oprawa muzyczną. Chociaż i tu też szybko się działo wszystko. Szkoda że potencjał Vadera nie został wykorzystany w 100% no i oczywiście coś co dla mnie jest najglupsza rzeczą sposób w jaki zginął Imperator. Bardzo dobre sceny batalistyczne.  Oceniam tę trylogie 8/10.

Przebudzenie mocy film mi się nie podobał. Kylo Ren kopia Vadera który zostaje pokonany przez laske która pierwszy raz miała miecz świetlny w dłoni i nie przeszła treningu w Mocy. Do tego wszystko skopiowane z Nowej Nadzieji chociaż ciekawy wątek Rycerzy Ren oraz kim jest Snoke. Film 4/10.

Rogue One spodziewałem się klapy jak w przypadku przebudzenia mocy ale zostałem zaskoczony w pozytywny sposób. Akcja dzieje się po Zemście Sithów i jest pokazane jak Rebelia zdobyła plany Gwiazdy Śmierci. Sceny batalistyczne robią olbrzymie wrażenie no i w końcu ostatnia scena z udziałem Vadera mega mnie usatysfakcjonowała. No ale jest jedno ale. Ten film nie zgadza się z napisami nowej Nadzieji. W R1 Rebelia widzi jak działa Gwiazda Śmierci ale w nowej Nadzieji dopiero pierwszy raz to widzą więc coś nie pyklo. Ale film oceniam 8/10. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa trylogia jak i stara trylogia jak dla mnie bomba co do przebudzenia mocy to słabe to to i strasznie przewidywalne hmmmm no a łotr jak dla mnie petarda a najlepsze w tym filmie jest to, że wszyscy giną :5870c5c7c2ac5_D: i to mi się podoba :trollface: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wszystkie części podobają. Ostatnio czytałem Nową Nadzieję i do 3 nad ranem siedziałem dzień w dzień. Mogą fajna książka. Łotr też mi się strasznie podobał. Jedynie co mi nie pasowało to część 7 akcja podczas próby zdobycia mapy od Rey przez wnuka Vadera, a syna Hana Solo - Kylo Ren'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam nie tylko filmy z serii Star Wars, ale też całe uniwersum. A nie... Przepraszam... teraz to legendy (Disney musiał wtrącić swoją wizję Star Warsów).. ale, jako oddany fan, patrzę w dalszym ciągu na tę serię przez pryzmat całego uniwersum, na które składają się książki, komiksy, gry komputerowe, filmy, co tam jeszcze (wprawdzie książek i czasopism nie miałem okazji czytać, ale wiedzę sobie pogłębiałem czytując w internecie wielokrotnie chociażby wookiepedię).

I po tym wstępie odnośnie filmów: 

1-3 części bym ocenił na 7,5/10. Ocenę stanowczo zawyżają dwa punkty. Pierwszy - mój ulubiony pojedynek w serii SW, Darth Maul vs Obi Wan i Qui Gon. Epickie, idealnie dobrany soundtrack (Duel of Fates, jeśli dobrze pamiętam). Nawet idiotyczny sposób, w jaki Maul dał się zabić nie zepsuł aż tak tej sceny. Drugi punkt - część 3, odpowiednio mroczniejsza i poważniejsza, bardzo mi podeszła :) 

4-6 części - 8/10. Generalnie całkowicie zgadzam się z Twoją @Te-Tris opinią, także nie będę jej powtarzał :p smierć imperatora... ech, podobno tak pochłonęła go moc płynąca z błyskawic, że nie ogarniał, co się wokół niego dzieje, ale ta teoria moim zdaniem została stworzona by zbagatelizować tandetność tej sceny.. 

7 część - 2/10. Nie dam 1/10 tylko dlatego, że lubię SW. Ale poważnie, Kylo Sren wygląda, jak prześladowany w szkole emo, laska dokładnie nigdy nie miała treningu, a wywija mieczem, jak pro, Kylo z nią przegrywa, wszystko dzieje się DUŻO za szybko, kopia fabuły z 6 części i znowu mała dziura, żeby wszystko pierdutnęło, a murzyn non stop sapie.... tylko ten Snoke mnie ciekawi, bo mam nadzieję, że on jest szansą na powrót Sithów, bez których SW nie mają sensu. Generalnie ten film wali disneyem na kilometr i żałowałem z ojcem, że poszliśmy na niego do kina.. 

Ostatniej części nie oglądałem, mimo że słyszałem, że jest dobra. I nie obejrzę z jednego prostego powodu. Plany Gwiazdy Śmierci wykradł Kylle Katarn, wcześniejszy stormtrooper, który przeszedł na stronę Rebeliantów, a później został Jedi. Disneyowi nie podobał się jednak taki kanon, więc... stwierdził, że to nie jest kanon... 

Uwielbiam to uniwersum, ale, jeśli Disney nie zmieni podejścia, to nie wróżę mu sukcesów wśród (może i wąskiej, ale jednak) grupy zagorzałych fanów i znawców uniwersum. Najciekawsze postacie historyczne z SW, jak Darth Malgus, Darth Revan (mój ulubiony), Valkorian są legendami i prawdopodobnie szansa, że ujrzymy je kiedyś w filmie, zmniejszyła się do zera.. wolałbym zobaczyć SW w takim klimacie, jaki widać przede wszystkim w zwiastunach rozszerzeń do mmorpga SW The Old Republic. Nie lubię mmorpgów, ale akurat ta produkcja moim zdaniem idealnie oddaje klimat SW. Nie jakiś tam disneyowski cud, miód, malina, ale mroczna walka dobra ze złem, Jedi i Sithów, gdzie Sithowie są potężni, straszliwi i bezwzględni i nie mają niczego wspólnego ze szkolnymi emo gadającymi do inhalatorów swoich dziadków... 

Wklejam już starszy zwiastun tego mmorpga. Uwielbiam go, bo pokazuje to, o czym mówię. A widoczny na końcu Darth Malgus... badass

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dodam jeszcze tylko, że do tego stopnia jaram się uniwersum, że mogę sobie słuchać muzyki z niego :P np. to:

dla niecierpliwych polecam włączyć w 7:50, ale cierpliwi zauważą, że zawarty jest tu chociażby marsz imperium. Wiem, że soundtrack z filmów był pierwszy, ale i tak wolę to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nawet jak by mi ktos zaplacil za bilet do kina na premierę star wars to tak bym nie poszedł nie przepadam za tego typami filmami obejrzałem moze ze 2 razy kiedyś pare lat temu i nie nie robi to na mnie zadnego wrażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibarwiesz to że Disney kanon zmienił nie podoba mi się chociaż taki ze mnie buntownik że czytam aktualnie książki od początku czyli od Świtu Jedi, ostatnio skończyłem zaginione plemię Sithów:) czekam aż dojdę do trylogii o Darthcie Bane :). 

Obejrzyj Rogue One naprawdę dobry film też mi się nie podoba że zmienili wszystko i że nie zazebia się z Nową Nadzieja ale ostatnia scena z Vaderem wywoła u Ciebie uśmiech satysfakcji :) 

W czerwcu wychodzi od Marvela komiks o Vaderze od razu po zemście Sithów to jak tworzy swój miecz, jak dopasowuje się do sytuacji że jest pół cyborgiem :) 

Disney nie wiem co ma na celu zmiana kanonu przecież mogli robić adaptacje komiksów, książek etc to oni wywalaja to wszystko i chcą od nowa tworzyć własny kanon. Nie szanuje. 

Mnie kolega wkrecil w uniwersum SW i zacząłem je zgłębiać :) 

 

A co do powrotu Sithów to nie będzie go. Sithów zastąpił zakon Ren. I ma być inne spojrzenie na moc a Rey ma zostać szarym Jedi czyli ani ciemna ani jasna strona mocy tylko po środku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książek i komiksów niestety, czego żałuję, nie mam kiedy zgłębić :( większość właściwie czasu w ciągu dnia siedzę w nauce i nie mogę patrzeć na książki, a moja lista "must read" się wydłuża :P właśnie SW na niej jest i to dość wysoko, może kiedyś.. 

Jak tak polecasz, to może i faktycznie sobie zobaczę Huncwota Jeden, chociaż niesmak, czy może niedosyt, pewnie pozostanie przez tego disneya.

No i ja nie rozumiem, czym te matoły się kierowały.. przecież w innych uniwersach, no chociażby władca pierścieni, pokończyły im się w dużej mierze źródła, to tworzone są (z punktu widzenia fabuły i odniesienia do uniwersum) pierdoły luźno związane z głównym wątkiem, jak chociażby cień mordoru. A SW.. No kopalnia, fortunę niesłychaną by zyskali dzięki filmom. Mogliby nawet serial stworzyć, chociaż on by pewnie mniej hajsu przyniósł. A do tego ten mmorpg, z tego,  co się orientuję, to jest stałe rozwijany przez dlc, czy coś tam, i każdy taki dodatek wpisuje się w rozwijany kanon. Czyli rozwijające się uniwersum - kasowe perpetuum mobile.. chyba mam za mało ekonomiczny umysł, by pojąć decyzję disneya. 

Z tym, że Rey ma być szarym jedi, to mnie zaskoczyłeś, nie słyszałem o tym. No ale brzmi ciekawie, to może się udać. Powrót sithów, to wiem niestety, że nie nastąpi, bo czytałem sporo w poszukiwaniu nadziei :D co poradzę, zawsze ich wolałem od jedi. Chyba że znowu Disney wprowadzi w przyszłości nieoczekiwaną zmianę i, tym samym, by zmienił się kanon (ale to już naciągane).

Ciekawostka: nawiasem mówiąc sithów wolę do tego stopnia, że grając w tego mmorpga (jak to typowy cebulak w formie free to play :D), jak tworzyłem pierwszą postać, to od razu zdecydowałem się na sithów, a w czasie gry moje w miarę przemyślane wybory doprowadziły mnie do 3 z bodajże 4 poziomów ciemnej strony mocy :D tylko to mimo wszystko jest ten nieszczęsny mmorpg i mnie nużył. Zabij 20 tego, zbierz 10 tamtego.. a szkoda, bo jest razem 8 oddzielnych kampanii z oddzielnymi wątkami fabularnymi dla każdej postaci, wszystkie podobno na bardzo dobrym poziomie ociekające klimatem SW, jak ktoś lubi mmorpg i jest fanem SW, to niczego więcej do szczęścia nie potrzebuje :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też zawsze Sithów wolałem. Zawsze czuć było potęgę i wyższość nad innymi, a Jedi głupie zasady które doprowadziły do powstania Imperium. Ja bym chciał film o Maulu bo to intrygująca postac. 

W gry że SW grałem tylko w The Force Unsleashed. Nie polecam. Ale zabieram się za KOTORy niedługo :) 

Dość się interesuje SW i spoilerami etc. 

A tak wracając to fajnie ze w częściach 1-3 było dużo smaczków odnoszących się do starej trylogii np. Muzyczka, cień Vadera etc. 

W R1 też sporo ich jest :) 

Już nowego kanonu nie chce komentować bo to jest wywalenie świetnych rzeczy do kosza no głupota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Maulu, to słyszałem, że dużo w tej kreskówce "Wojny Klonów", czy jakoś tak było. Sam nie oglądałem jej. Natomiast oglądam sobie czasem z nudów te filmy na youtubie, gdzie wyjaśniają pewne rzeczy z uniwersum SW i tam też o Maulu posłuchałem co nieco. Generalnie ta rasa, Zabrak, jak dobrze pamiętam, pasowała idealnie na takiego badass sitha :D

W gry z uniwersum, to sporo grywałem, najbardziej podobało mi się Empire at War (bitwy w kosmosie z udziałem gwiezdnych niszczycieli :) i Republika dostawała łupnia... ^^) i ten mmorpg, ale to, jak pisałem, tylko ze względu na zwiastuny, soundtrack i fabułę.

A teraz tak się nakręciłem na SW, że słucham znowu motywu Dartha Revana i Starożytnych Sithów (Peace is a lie, there is only passion, etc... ) :D Nowy kanon nie ma i nie będzie nigdy miał takiego klimatu. Zrobi się z niego typowa seria: Obejrzeć - zapomnieć. Przykre :F

A @Te-Tris, no i możesz sobie zobaczyć, jeśli jeszcze nie widziałeś ten oto zwiastun: 
 

To kolejny dodatek (płatny) do mmorpga. A ja po prostu sobie marzę, że kiedyś zrobią film w dokładnie takim klimacie. Zapłaciłbym każdą cenę za bilet :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibaro Maulu dużo jest w serialu animowanym,, Rebelianci "(od Disneya nowy kanon). 

Obejrze obejrzę chociaż grami się za bardzo nie jaram z tego uniwersum ale planuje kilka tytułów sprawdzić. 

Jak chcesz o SW to na ossus czytaj tam wszystko jest z legend etc więc to dobre źródło o SW :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris Ach, no i co do Maula :D 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibar patrz tu. Gra o Maulu która została anulowana. Świetnie się zapowiadała serduszko krwawi etc. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakims wielkim fanem nie jestem ale jak mam zajawke to co jakis czas lubi znowu obejrzec Gwiezdne Wojny :) Rogue One to swietny film, chociaz nie spodziewalem sie. Co do Przebudzenia Mocy to bylem na tym w kinie jeszczez z dubbingiem - porazka... Ale ogladnalemjakis czas pozniej z polskimi napisami to duzo lepiej to wygladalo (co nie znaczy ze dobrze). Mialem ostatnio fioła na punkcie szukania roznego rodzaju teorii. Murzyn z Przebudzenia jako syn Mace'a Windu - jak najbardziej :D Ostatnio tez ogladalem trailery do Old Republic i zakochalem sie w nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 12.03.2017 o 23:02, d!vide napisał:

Jakims wielkim fanem nie jestem ale jak mam zajawke to co jakis czas lubi znowu obejrzec Gwiezdne Wojny :) Rogue One to swietny film, chociaz nie spodziewalem sie. Co do Przebudzenia Mocy to bylem na tym w kinie jeszczez z dubbingiem - porazka... Ale ogladnalemjakis czas pozniej z polskimi napisami to duzo lepiej to wygladalo (co nie znaczy ze dobrze). Mialem ostatnio fioła na punkcie szukania roznego rodzaju teorii. Murzyn z Przebudzenia jako syn Mace'a Windu - jak najbardziej :D Ostatnio tez ogladalem trailery do Old Republic i zakochalem sie w nich.

Ja i mój zapłon :D

Ta teoria raczej nie ma sensu z synem Windu bo ten murzyn musiałby mieć ponad 100 lat :D. A z teoriami sam wiesz jak jest ja czytałem że to Mace Windu jest Snokiem :D. Albo że to Jar Jar albo Vader, albo klon Palpatine'a xD. 

I teraz odnośnie nowego kanonu w Rebeliantach coś poparli:

SPOILER. 

Obi Wan vs Maul i wszystko spoko (pomijam że sezon był reklamowany tą walka która trwała no właśnie) ale do meritum. 

Maul pyta się czy on jest Wybrancem a Obi Wan odpowiada że jest (oczywiście w kontekście Luke'a). 

I teraz przecież to Anaknin był Wybrancem który przywróci równowagę a tutaj że Luke niby.. Co to ma być?!?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disney się do tego zabrał myśląc o kasie. Nie zna się w najmniejszym stopniu na uniwersum SW. To tak, jakby Bill Gates kupił Real Madryt i jeszcze chciał ich OSOBIŚCIE trenować. No po prostu trzeba znać się na tym, czym się chce zajmować... Żenada niestety wychodzi coraz większa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie jest takie : pierwsze części są najlepsze pozniej reżyseria chce za bardzo zbic fortune i w pewnym momencie przesadzaja juz z roznymi dodatkami i traca na tym troche ;) Sprobujcie przypomniec sobie wielkie premiery jakies czesci a jednak duzo osob bylo niezadowolonych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, !High!-.-sQuban[Y]! napisał:

A moje zdanie jest takie : pierwsze części są najlepsze pozniej reżyseria chce za bardzo zbic fortune i w pewnym momencie przesadzaja juz z roznymi dodatkami i traca na tym troche ;) Sprobujcie przypomniec sobie wielkie premiery jakies czesci a jednak duzo osob bylo niezadowolonych ;)

No tam stara trylogia najlepsza. O Anakinie była źle przyjęta za szybko się działo wszystko, w walkach za dużo CGI ale koniec końców zemsta Sithów była naprawdę dobra. 

A przebudzenie mocy i te kreskówki od Disneya są słabe w dodatku zmieniają cały kanon, i stary kanon to teraz legendy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak jakaś wytwórnia chce szybko zbić hajs na sławnym uniwersum, a zbytnio na nim się nie zna. Ale wiecie, jest masa ludzi, którym podobają się nowe części SW i jednocześnie duża część tych ludzi nie zna się w ogóle na uniwersum. To właśnie taki target moim zdaniem sobie Disney obrał. Szybka akcja, ładne efekty, teoretycznie wciągająca fabuła (bo jest spoko, gdyby pominąć naginanie uniwersum). I widzom się podoba, tak samo, jak im się podobał chociażby film Pasażerowie. Ot, kolejna produkcja do obejrzenia i zapomnienia. A że starzy fani niezadowoleni, a ilu ich jest, by się przejmować.. Liczy się hajs :F 

Podobnych przykładów jest masa, Warcraft weźmy na to. Też rozbudowane uniwersum, określona historia. W filmie ją naciągnięto na potrzeby produkcji, fanom się nie do końca podobało, reszta widzów zachwycona, bo nie ma zielonego pojęcia o historii z gier. Obejrzane, zapomniane.

Póki co, moim skromnym zdaniem, jedyną dobrą kontynuacją (a właściwie remakiem) historii z jeszcze innego świata jest nowy Star Trek. A to dlatego, że twórcy się w bardzo prosty sposób wycwanili i wymyślili, jak pogodzić ich zamysł dot. fabuły z oryginalną historią. Otóż nowe części dzieją się w innej rzeczywistości, innym wymiarze, w którym historia potoczyła się inaczej na skutek ingerencji z wymiaru oryginalnej historii, która to ingerencja miała miejsce w dodatku na długo po wydarzeniach z filmów. Zatem wydarzenia z 3 nowych Star Treków MOGĄ budować inną historię od tej ze starych filmów, bo dzieją się w innym wymiarze (czy jak to nazwać). W świecie sci-fi coś takiego nie jest aż tak naciągane, a do tego nie denerwuje fanów, którzy mogliby się w innym wypadku czuć oszukani, ba, i zdradzeni. 

Czyli można połączyć w niegłupi pomysł swoją wizję z, nazwijmy to, historyczną poprawnością uniwersum, nie? :P Tylko Disney poszedł po bandzie, ma w d... fanów. Ale nie dziwi mnie to. W końcu ten sam Disney ma również zamiar promować homoseksualizm w bajkach, by wymienić inny z jego grzeszków. Więc czymże dla niego jest zniszczenie ukochanego uniwersum iluś tam nerdów ... -_- Money money moneyyyy $ $ $ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Że SW jest tak samo jak z Iron Manen gdzie 3 cześć to był shit.. 

Albo jeszcze lepiej Dragon Ball.. Dragon Ball, DBZ to trzymało się kupy a tu wychodzi seria Super i co? 

SMOcze kule nie są nameczanskie, sayianie byli też dobzi, fuzja potarami trwa tylko godzinę etc. Widać że jest to prosty rzut na kasę okraszony słaba oprawą audiowizualne. 

Podobnie SW tylko że w tym przypadku dostajemy kopie. Z kylo robią Vadera (w najnowszej części ma mieć peleryne jak Vader w Imperium kontraatakuje), z Rey zrobili wszechwiedzaca laske która jest podobna do Anakina, z Luke'a drugiego Yode który uciekł, Snoke drugi imperator i Star killer następna gwiazda śmierci rozwalona w ten sam sposób co inne, Anakin nie jest wybrancem mocy tylko Luke można to z Rebeliantów wywnioskować. 

Czy tak się powinno robić kontynuację kultowych rzeczy? Nie. 

Otóż Disney mógł wziąć na celownik książki bądź komiksy dziejace się PO Powrocie Jedi i kanon byłby zachowany.. A oni stwierdzili zróbmy nowy kanon, miejmy gdzieś fanów serii i dajmy im nową trylogie a pierwsza część niech będzie kopia nowej nadzieji. Ja jako fan czuje się źle z tym co Disney zrobił.. 

 

 

Mamy Star Wars Celebration i został ujawniony oficjalny TEASER 8 epizodu. 

 

Jako że jestem człowiekiem który lubi tajemnice, teaser mi się podoba. Słyszymy w nim szepty Obi Wana, Yody i oddech Vadera. 

Jestem ciekawy skąd Kylo ma swój miecz skoro w 7 epizodzie Rey mu go ZNISZCZYŁA(jeśli Kylo od nowa go zbudował to znaczy że nadal nie potrafi go dobrze zbudować gdyż ostrze jest niestabilne albo posiada uszkodzony kryształ)  oraz co oznacza zniszczona maska Kylo która widzimy (czyżby przeszedł na jasną stronę mocy)? 

Czy płonący budynek to akademia Jedi Luke`a?

 

Teaser jest owiany tajemnica ale obstawiam że za miesiąc wyjdzie oficjalny TRAILER. 

I mimo mojej niechęci do Disneya teaser podkrecil atmosferę wokół 8 epizodu i nie wiem jak Wy ale czekam na trailer . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na teaser patrzysz mega optymistycznie imo :D 
Ja to widzę tak: są jakieś szepty, oki. Jest trochę tajemnic, racja. Ale Disney już tak dużo schrzanił, że równie dobrze teaser może oznaczać, że po prostu film będzie słaby, ot zwykła nawalanka bez głębi.. Mnie w każdym razie nie przekonuje. Nawet nie zaprezentowali jakiegokolwiek wroga, nie mówię o kompletnym ukazywaniu antagonisty, ale mogli zasugerować, że będzie ktoś POTĘŻNY, z kim się zmierzy sRey czy czarny rycerz mocy Finn :P 

Niby pozostaje kwestia Snoke'a, ale nie wiem, czy jest na co liczyć. Coraz dalej odchodzi ode mnie nadzieja, że powiążą go w jakiś sposób z postaciami z (obecnych niestety) legend, jak chociażby Valkorion, o którym już pisałem, a który miał już dwa wcielenia (najpierw tajemniczy Vitiate - Imperator Sithów wielokrotnie potężniejszy od Darth Sidiousa). Również jest opcja Darth Plagueisa, który potrafił oszukać śmierć. Byle by tylko dali z jednego sitha, a nie jakąś emo popierdółkę :F 

Jak widzę sithów z filmów, to oni są pierdółkami właśnie w porównaniu do tych z legend. Darth Revan - legenda, o nim samym można by zrobić serię. Czy ten soundtrack, typowy badass, pasowałby do któregokolwiek z sithów z filmów..?
 

Ja właśnie takiego antagonistę chcę ujrzeć :D BA! Powiem więcej, ja chcę zobaczyć przynajmniej jedną część, która kończy się zwycięstwem zła. Dobro srobro, czas sithów, niech jedna część pokaże, że ciemna strona mocy jest potężna i NIE ZAWSZE DOSTAJE ŁUPNIA, bo to już się robi nudne.
Mroczne Widmo - dostali łupnia, darth Maul umar.
Atak Klonów - niby Darth Tyranus uciekł, ale wszyscy summa summarum szczęśliwi, Repulika "rzondzi".
Zemsta Sithów - jedyna w miarę dobra moim zdaniem część, ale i tak daleko jej do moich oczekiwań. Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje, Powrót Jedi, pomijając kwestię, że to klasyki, to cukierkowe. 
Czas wprowadzić Gwiezdne Wojny w rozdział mroku, tak, jak ostatnie części Harrego Pottera nie były dla dzieci, tak saga SW powinna przedstawić mroczną wersję historii wojny jasnej i ciemnej strony mocy. A póki co.. Disney tylko pogarsza sytuację.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibarnie zapominaj że to TEASER czyli zwykła zajawka bez fabuły. Dopiero gdy wyjdzie Trailer ukaże on cząstkę fabuły. 

I powiem tak Disney tworząc 8epizod zawalił ale Rogue One uważam za udany projekt i jutro będę 3 raz oglądał :D

Co do Plagieusa jako Snoke to ta teoria do bani gdyż Darth Sidious go zabił w ramach ZASADY DWÓCH. 

W szeptach słyszymy Obi Wana, Yode, oraz oddech Vadera czyli obstawiam :

A) powrót duchów mocy (związane z Lukiem) 

B) duch Anakina który będzie się ukazywał Rey oraz duch Vadera który będzie się Kylo ukazywał. 

Co do postaci z gier i starych książek nie licz na to gdyż teraz są one NIEKANONICZNE. 

A teraz z tego co wiem w trailerze pojawi sie:

*pochód ludzi ubranych na czarno (albo pogrzeb Hana Solo albo rycerze Ren) 

*pojawienie się postaci Snoke który ma liczyć ponad 2.5m

Dodatkowo Kylo ma dostać peleryne jaka miał Darth Vader w,, Imperium kontraatakuje "

Co do cukierowatosci Star Wars to jak,, Nowa nadzieja" oraz,, Imperium kontraatakuje "nie były zbyt słodkie to,, powrót Jedi" był zbyt dziwny gdzie misie pokonują batalion szturmowcow, oraz maszyny kroczace xD. 

I Disney z tego co czytałem to myśli aby wypuścić film między 3 a 4 częścią jeszcze jeden Oraz film o DARTHCIE VADERZE po epizodzie 3 więc w nich Imperium będzie po wygranej stronie :). 

P. S co do Maula vol 2 to nie. Już dostaliśmy pipowata kopie Vadera (czyli Kylo Ren) oraz mix Anakina i Luke'a(Rey) i strasznie nie lubię odgrzewania kotletow. Co do mało mrocznych SW obejrzyj Rogue One :) mimo że rebelianci wygrywają ale film jest dość mroczny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris patrz na to, genialny mash-up, o take kino ja nic nie robiłem (w Internecie)!!! :D :D 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibare nie podoba mi się ten mush - up :( nie pasuje ni w ząb nic xD 

Ale ze odświeżyles temat mam teorie że pojawi się Joda.. 

Co skłoniło mnie do tego? 2 zdjęcia związane z trailerem i plakatem. 

https://zapodaj.net/55acbd88d67d2.png.html

 

https://zapodaj.net/e1facdfd2b094.jpg.html

https://zapodaj.net/756ca39e23179.jpg.html

 

https://zapodaj.net/dfa033f011809.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem że będzie warn ale musiałem temat odswieżyć bo troche nowości się zebrało :D

Pojawił się pare tygodni temu nowy trailer:

 

I ciekawostka Harrison Ford ma kontrakt także w 8 epizodzie więc albo będą retrospekcje bądż też Han jako duch mocy albo Han przeżył ( w scenie jak jest Chewbacca on siedzi na miejsu pasażera więc kto pilotuje Sokoła Milenium).C

Ciekawa jest także sytuacja z plakatami kinowymi gdzie Luke jest na obydwu plakatach a każdy z nich ukazuje przedstawicieli ciemnej i jasnej strony mocy. Czyżby Luke stał się szarym Jedi? A może przejdzie na ciemną stronę mocy?

last_jedi_imax_b4b45366b0c171e4b3b11f31b

A więc jeszcze jedna trylogia Star Wars potwierdzona: http://www.antyradio.pl/Film/News/Powstanie-nowa-filmowa-trylogia-Gwiezdnych-Wojen-18359

Odpowiadać za nią będzie reżyser ,,Ostatni Jedi" czyli Rian Johnson. Moja opinia o powstaniu nowej trylogii po 9 epizodzie wyrobi się po seansie 8 epizodu. Nie wiem czego oczekiwać po tym reżyserze więc w grudniu albo będę pozytywnie nastawiony albo będę pluł jadem na Disneya.

 

W grudniu do gry Battlefront 2 zostało zapowiedziane DLC którego fabuła będzie opowiadać o powstaniu Nowego Porządku. Moim zdaniem w 8 epizodzie będzie pokazane powstanie Nowego Porządku a DLC ma zrobić większy hype na Star Wars.

Więc dużo się dzieje w tej chwili z tym uniwersum. Co wyjdzie? Zobaczymy :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...