Skocz do zawartości
Gość

Star Wars

Rekomendowane odpowiedzi

JA osobiście uważam że wszystkie części wyszły świetnie ( no może z wyjątkiem części VII przebudzenie mocy wyszło troszkę słabiej ) . I teraz czekam  na "srar wars" :D  ostatni jedi  :D . 

@Te-Tris ciekawe informacje znalazłeś na temat plakatu czy ta ciekawostka o kapitanie solo :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten serial  będzie kontynuacją którego epizodu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@hahXDnie wiadomo, zostało tylko potwierdzone (moim zdaniem będzie opowiadać o czasach między 6 a 7 epizodem takie trochę wojny klonów). Tak samo nie wiadomo o czym nowa trylogia będzie. Tylko potwierdzone projekty to są ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni nawiązać te nowe projekty do tradycyjnych walk na miecze świetlne :D no i oczywiście musi być gwiazda śmierci :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego badziewia nie będę oglądał dopóki nie nawiążą do Valkoriana i „legend” Gwiezdnych Wojen, Imperium Sithów, Dartha Revana i jego poszukiwań równowagi między jasną, a ciemną stroną mocy, Dartha Nihilusa, który potrafił wchłonąć życie całej planety, itp, itd... Disney odciął się od najlepszych możliwych scenariuszy :F 

Że już nie wspomnę, że plany Gwiazdy Śmierci wykradł Kyle Katarn, a nie jakaś nikomu nie znana Bonnie z kosmosu :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibar nie zrobią serialu nawiązującego do legend bo legendy teraz to są.... Legendy. Zrobili nowy kanon czyli będą go rozbudowywać, a przecież powstało już sporo książek które są w nowym kanonie więc albo zrobią serial dziejący się gdzieś w okresie książek lub też będzie rozwijał wątki z książek. No ewentualnie komiksy z nowego kanonu wezmą sobie na celownik jako materiał źródłowy kanonu.

 

W legendach tak Kyle Katarn wykradł plany. W kanonie Jyn Eros, Cassian i K-2SO. Takie są fakty. Trzeba się dostosować chociaż sam jestem zły na robienie nowego kanonu gdzie w legendach fajne wątki i postacie były.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to powinny nawiązać do początków jedi ( jak powstali ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@hahXD czemu mają to robić skoro odeszli od Sithów i Jedi? Jedi zastąpią Szarzy Jedi (niby to samo ale jest roznica bo szary jest miedzy Ciemna a Jasną stroną Mocy), tak samo jak teraz Sithów zastąpili Rycerze Ren. Nie zrobią tego bo Star Warsy zmierzają w innym, nowym kierunku no i muszą być DLC do gier najlepiej nawiązujące do fimów bo jest popyt na to i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa powody, dla których warto czekać, aż może kiedyś ktoś pójdzie po rozum do głowy i zekranizuje „legendy” zamiast tworzyć badziewny nowy kanon: 

1. star-wars-kylo-ren-sixth-scale-hot-toys- obecny antagonista

2. 2159515-darth_malgus_armor.jpg przykładowy „legendarny” antagonista :p zauważcie, że nie wyglada jak dziecko emo, któremu ktoś zabrał batonika Twinkies...

A co do gier i DLC, prawdziwi fani wydaje mi się, że płacą, grają w Star Wars: The Old Republic i kupują regularnie wychodzące DLC, także tutaj Disney by odniósł maks taki sukces, jak twórcy Władcy Pierścieni, cienia srordoru, tego assasssinsa tylko w Śródziemiu. Była gra, ktoś tam kupił, ktoś tam dobrze ocenił, ale na tym koniec, krótkometrażowy ten sukces, bo jedzie na prestiżu Władcy samemu dowolnie zmieniając kanon. Podobnie może być z disneyeym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris no niech Ci będzie skoro zmierzają w innym kierunku . Ale no mówię mogli by zrobić chodziarz jedną część filmu o powstaniu jedi ( komuś na pewno by się to spodobało :D ) 

NO i zgodzę się z @Kapibarem że ten przykładowy legendarny antagonista wygląda dużo dużo lepiej od tego obecnego :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibar @hahXD po co mają robić serial gdzie gry są? Po co powielać? Przecież w grach (STWOR, KOTOR i jeszcze innych) jest o starej republice. Nie widzę sensu robienia gier o starej republice. Zresztą to wiązałoby się z robieniem odcinków przed powstaniem Jedi czyli o Wielkiej Schizmie. A to by się wiązało żeby robić jeszcze wcześniej odcinki o zakonie przed Wielka Schizma a jeszcze przed tym coś wspomnieć o zakonie Whillów itd. Disney odciął się od starego kanonu. Ba robienie serialu o tamtych rzeczach jest bez sensu bo przecież są książki (które należą teraz do legend) więc wątpie żeby Disney wracał znowu do tamtych czasów. Pójdą w stronę rozwinięcia obecnego kanonu bo jest to najbardziej opłacalne wyjście i na ich miejscu z ekonomicznego punktu widzenia zrobiłbym to samo. Masa DLC, serial rozwijający na bieżąco niedopowiedziane wątki no masa pieniążków.

EEEDIT:

Byłem  w czwartek na premierze (w środę miałem iść ale słabe miejsca zostały) i jestem zawiedziony.

Film jest mixem ,,Imperium kontraatakuje" i ,,Powrót Jedi". Tylko że początek filmu to Imperium, środek Powrót a koniec filmu Impierium dosłownie. Ale do tego dojdę (heheh DOJDĘ XDDD ŚMISZNIE XD) zaraz.

Poszedłem z mega nadziejami bo patrze recenzje to każdy chwali więc zacieram ręcę. Początek jak najbardziej ok (chociaz dzialania Poe i jego psychologia a raczej jej brak bo ma w dupie jakie konsekwencje wychodza z jego dzialan) fajna walka w kosmosie więc na plus no i świetne efekty. Ale już mi coś zaczęło sie psuć w chwilii gdzie Leia zaczęła w prózni lewitowac. Serio. Nie wiem kto po co tę scenę wrzucił. Ale mówie okej przezyje.

Ogolnie pol filmu widzimy jak NAJWIEKSZY NISZCZYCIEL leci przez 19 godzin za jednym glupim krazownikiem i go nie moze rozwalic a w to wszystko sa powrzucane sceny z Rey i Lukiem oraz Kylo. Ale to wszystko tak jest slabo sklejone ze nie wiadomo o co chodzi bo film nawet nie proboje tego nam wytlumaczyc tylko wala randomowe sceny z ktorych praktycznie nic nie wynika.

Film zaczyna sie rozkrecac gdy Poe wpada na super genialny plan. No i jego realizacja trwa tez z pol filmu ale uwaga uwaga... Wątek tego planu jest do kosza. Jest wrzucony zeby film przedluzyc bo ani do niczego nie prowadzi, jest nudny i na sile wsadzony. Oczywiscie jest jedna dosc powazna konsekwencja tego watku ale po prostu mogli dac cokolwiek innego, nawet zwykla spostrzegawczosc Huxa i nie trzeba by bylo ogladac tego watku ktory jest slaby jak @d!vide w csie. I to nie jest tak ze to jest jeden watek niepotrzebny. Nie nie. Jest masa rzeczy wrzuconych do filmu ktore sa zbedne i do niczego nie prowadza. Luke tez pratycznie mogloby go nie byc  bo nic nie robi specjalnie.

Ale okej przezylismy ten watek, i jest okolo 30 minut do konca filmu. I co dostaje? DOSTAJE W RYJ TAKIMI ABSURDAMI I NIELOGICZNYM DZIALANIEM DISNEYA ZE ZACZALEM SIE SMIAC.

Badz disneyem. Stworz nowe postacie, owiej je tajemnica (Snoke, Phasma, kim sa rodzice Rey) i tutaj

SPOILER NIE CZYTAJ LINIJKI PONIZEJ BO  TO BEDZIE SPOILER

.

.

.

Snoke ginie w sposob glupszy niz Imperator, Phasma ginie z dupy a pojedynek z Finnem to 2 ciosy, a rodzice Rey to zule z Jakku ktorzy ja sprzedali bo nie mieli  na alkohol. Do tego Kylo zachowuje sie jak nastolatka podczas okresu. Tak wszystkie nowe rzeczy zostaja po prostu urwane w durny sposob.

 

TU JUZ MOZESZ CZYTAC: i po prostu urwac w tak durny sposob najciekawasze watki z tego calego ,,przebudzenia mocy" to dla mnie byl szczyt wszystkiego.

Film nie trzyma sie za bardzo kupy. Technicznie jest okej ale jako star wars to zero klimatu.  Duzo rzeczy zerznietych ze starej trylogii i to tak chamsko ze to nie sa easter eggi tylko kopia pewnych rzeczy.

 Film ocenilem 4/10 ale nie napawam optymizmem do 9 epizodu ani do nowej trylogii Star Warsow. Mega zawod, smutek, wkurzenie na ta czesc. Nie polecam.

@Kapibar podbij xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jest to nowa seria filmów kultowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu @Te-Tris widze ostro pojechałeś haha :D Jak będę miał czas to obejże sobię i napisze co ja o tym sądzę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O skoro ktoś odkopał to sypnę garścią newsów (o filmach etc) więc zacznamy:

Wyszedł trailer filmu o Hanie Solo. 

Co myślę o tym? No mam duże nadzieję związane z tym filmem. Jak na epizod 9 mam wywalony tak na film o Hanie Solo czekam. Trailer jest świetny. Czuć klimat trochę gangsterski a trochę westernowy a biorąc pod uwagę fakt że historie poboczne na tę chwilą są lepsze niż nowa trylogia to mega się jaram. Aktor grający Dartha Vadera jest potwierdzony w tej części. Na pewno w tej części zobaczymy jak Han pokonuję w rekordowym czasie Kessel Run ;). Jaram się mocno.

Nowymi wieściami jest to że powstają:

- seriale osadzone w świecie gwiezdnych wojen. Mój kolega mówi że będą niskobudżetowe ale moim zdaniem nie będą niskobudżetowe ponieważ Disney tworzy telewizję internetową która ma być konkurencją dla Netflixa. A poziom seriali Netflixa jest wysoki i to bardzo więc Disney chcąc zrobić konkurencję też musi utrzymać wysoki poziom. W jakim okresie seriale będą się działy nie wiadomo. Wiadomo że będzie ich kilka.

- oprócz nowej trylogii po 9 epizodzie wyszły informację że będzie jeszcze jedna seria filmów w uniwersum gwiezdnych wojen a robić ją będą twórcy Gry o Tron. Ta seria filmów od twórców GOT nie będzie połączona z poprzednimi filmami. Ja liczę na film o starej republice. W okresie Starej Republiki jest masa ciekawych postaci, wątków więc potencjał jest olbrzymi ale też nie wiadomo w jakim okresie serial się będzie dział.
 
Tutaj te informacje. https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/07/gwiezdne-wojny-serial-nowe-filmy/

 

I tutaj moje odczucie jest takie że Disney chce hajs wycisnąć hajs z Gwiezdnych Wojen na maksa. Moim zdaniem to duża przesada. Za dużo tego wychodzi i straci to cały urok i nie oszukujmy się ale ludzie będą mieli dość gwiezdych wojen bo będzie przesyt nimi. Ja mam dystans do tego wszystkiego. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze o autoditru lub 3cpo zrobią czy jak on się tam zwie , po prostu zwykłe wyciaganie kasy z świrów co zapłacą za bilet i za gadżety , dla mnie zenada , obejrzałem ostatnio najnowsze i powiem szczerze jedno wielkie gówienko , szkoda mi teraz jak sobie pomyśle miejsca na dysku , że to ściągłem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...