Skocz do zawartości
Olka91^

Kotełełeł mój KULKA :D

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam Mojego słodziaka ! :D To KULA :D Kula dlatego, że jak był mały, to jak taka mała kuleczka :D A że już jest duży, to Kula xD Ma też wiele innych imion np: rura, skór, kot, nunuś, dzidźka, synuś itd :D Zależy jak mi się chce na niego mówić :) Kiedyś nie lubiłam kotów, aż do momentu, gdy zobaczyłam go, gdy miał około 1,5 tyg :) Wzięłam go ze wsi gdy miał mniej więcej 5tyg :) To kocur, rozpieszczony, wredny, ale tez kochany, gdy ma na to ochotę :D Drapie i gryzie, ale przyzwyczaiłam się do tego :D Nie rusza byle jakiej karmy, najlepiej  wchodzi mu SHEBA ( najdroższa :/ ). Taki Cwaniaczek z niego :D W przyszłości planuję jeszcze jakiegoś kociaka przygarnąć, ale zobaczymy co to będzie :P

A poniżej zdjęcia - od maleńkości, aż do teraz :) Pod koniec maja skończy 3 lata :)

20140721_235533.jpg

IMG_20141006_231354.jpg

20140905_204248.jpg

IMG_20161010_120047[1].jpg

IMG_20160523_214025528[1].jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aleee słodziak !! *-* 

Sam mam 3 koty i wiem jak to jest mieć wszystko podrapane, łącznie z rękoma XD 

Może kiedyś wrzucę swoje pupile :D

By Olka91^,

Ręce to masakra :o xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki słodziak :D a drugie zdjęcie miazga, prawie jak kocia wersja Ala Bundy'ego :D (tylko widać, że selfie nie lubi, bo na ostatnim ma z kolei minę, jakby chciał powiedzieć, "Aleksandro, co to za gówno ze mną odwalasz?" :5870c5c86e13e_p:)

IMG_0527.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Stracony napisał:

Fajny koteł :D 

Co do trzeciego zdjęcia, ostatnio miałem podobną sytuację z wężem :D :D 

A kotów też kilka miałem, ale to x lat temu :D

Pewnie wszystki zjedzone przez wężę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Olka91^ napisał:

Przedstawiam Wam Mojego słodziaka ! :D To KULA :D Kula dlatego, że jak był mały, to jak taka mała kuleczka :D A że już jest duży, to Kula xD Ma też wiele innych imion np: rura, skór, kot, nunuś, dzidźka, synuś itd :D Zależy jak mi się chce na niego mówić :) Kiedyś nie lubiłam kotów, aż do momentu, gdy zobaczyłam go, gdy miał około 1,5 tyg :) Wzięłam go ze wsi gdy miał mniej więcej 5tyg :) To kocur, rozpieszczony, wredny, ale tez kochany, gdy ma na to ochotę :D Drapie i gryzie, ale przyzwyczaiłam się do tego :D Nie rusza byle jakiej karmy, najlepiej  wchodzi mu SHEBA ( najdroższa :/ ). Taki Cwaniaczek z niego :D W przyszłości planuję jeszcze jakiegoś kociaka przygarnąć, ale zobaczymy co to będzie :P

A poniżej zdjęcia - od maleńkości, aż do teraz :) Pod koniec maja skończy 3 lata :)

20140721_235533.jpg

IMG_20141006_231354.jpg

20140905_204248.jpg

IMG_20161010_120047[1].jpg

IMG_20160523_214025528[1].jpg

Jak coś to Ja się zgłaszam na ochotnika xd 

Co do kota naprawdę fajny :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, Olka91^ napisał:

W przyszłości planuję jeszcze jakiegoś kociaka przygarnąć, ale zobaczymy co to będzie :P

42 minuty temu, Zoom napisał:

Jak coś to Ja się zgłaszam na ochotnika xd 

Ba dum tsss... @Olka91^ @Zoom musiałem :D

IMG_0535.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Odpalony Jurek ;> napisał:

koci Chillout... no istny kotnik xD .... czy to jeden ten sam kot na każdym? :p W każdym razie fotka na której leży z gratami do góry rozwala xD

Mój nie śpi po człowiekowemu :(

Hahahaha :D Tak, to ten sam kot :D A z 'gratami' do góry, w ten sposób spał max. 3 razy :P Teraz śpi typowo po kociemu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta