Skocz do zawartości
zenekkk

Counter Strike 1.6 Ciekawostki – Sprawdź czy znasz wszystkie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wpadłem na pomysł aby dodać,jakiś fajny post,ten np będzie związany tak jak wyżej w temacie pisze : Counter Strice 1.6

Większość ciekawostek pewnie była poruszana  gdzieś indziej, ale ja wam opisze moje sytuacje :

Zaczynamy od map:

de_train

Na de_train znajdują się dwie fajne ciekawostki, pierwszą z nich jest dźwięk szczekającego psa pod wagonem, a drugą dźwięk startującego samolotu. Wystarczy wejść pod wagon by to usłyszeć, lecz niestety nie działa to na wszystkich wagonach, a więc musicie sami sprawdzić gdzie dokładnie coś takiego występuje.

de_aztec

Na de_aztec natomiast możemy usłyszeć grzmoty w danych miejscach. Wystarczy, że przejdziemy się po schodach, a usłyszymy grzmot.  Ten same efekt możemy uzyskać, przechodząc przez most, lecz tam możemy też zauważyć ten grzmot, patrząc się w w górę.

Biografia map :

Jako nieoficjalna mapa Mirage została dodana do CS 1.6 pod nazwą de_cpl_strike.

Mirage jako oficjalna mapa została dodana dopiero w Counter-Strike: Global Offensive w dniu 12 czerwca 2013 roku. Jest jedną z czterech map, które znajdują się w Maroko Maroku

 

de_dust 2  – jedna z podstawowych map w grze Counter-Strike. Została stworzona w 1999 roku przez Dave Johnston'a, a tekstury zostały stworzone przez Macman'a. Można powiedzieć, że jest to najpopularniejsza mapa w grze. Mapa jest bardzo łatwa do nauczenia się na pamięć, jest skonstruowana tak, że graczy łatwo zaskoczyć od tyłu.

 

 

Myślę,że spodoba się wam mój artukuł ...

Życzę milego czytania Pozdrawiam.  ZENEKK.t

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dodać jakieś foty tych wagonów pod którymi występują te zjawiska itp., ale ogólnie gitesik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem znam to sprawdzałem za małolata te ciekawostki na cs.1.6  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O  trainie i aztecu wiedzialem, ale że jak gram Mirage to przenosze sie do Maroka to nie widzialem :D Spoko artykuł ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na de_nuke jak masz pochylnie i i takie czerwone światełka to jak w nie walisz to słychać jakby ktoś tą szybę na dole rozbijał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzą o co chodzi :5870c5c7c2ac5_D::trollface: Dla tych którzy nie wiedzą, wiecie że macie 5%* szans na zabicie przeciwnika przez palmę? :artist: 
* - w zależności od danego skilla :jupi:

cs-919-de_emir.jpg

 

ps. @zenekkk jeśli coś wstawiasz to podaj chociaż źródło np http://download.cs-classic.pl/counter-strike-1-6-ciekawostki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pełnoprawny Obywatel napisał:

Wszyscy wiedzą o co chodzi :5870c5c7c2ac5_D::trollface: Dla tych którzy nie wiedzą, wiecie że macie 5%* szans na zabicie przeciwnika przez palmę? :artist: 
* - w zależności od danego skilla :jupi:

Gupia palma, pewnie te kokosy taki duze, a ja sie dziwilem ze nie zabijam :5870c5c7c2ac5_D: bede mial to na uwadze teraz :5870c5c921c03_:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pełnoprawny Obywatel napisał:

Wszyscy wiedzą o co chodzi :5870c5c7c2ac5_D::trollface: Dla tych którzy nie wiedzą, wiecie że macie 5%* szans na zabicie przeciwnika przez palmę? :artist: 
* - w zależności od danego skilla :jupi:

cs-919-de_emir.jpg

 

ps. @zenekkk jeśli coś wstawiasz to podaj chociaż źródło np http://download.cs-classic.pl/counter-strike-1-6-ciekawostki/

na 2# tych palm nie ma, sa w powietrzu zbugowane :D , warto pamiętać że te palmy są zbugowane . Idąc sobie po mapie i tak cie blokują a tak naprawde ich tam nie ma i ich nie widac :] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie ten temat i tak troszkę poszperałam ...
Kto wiedział o tym , że twórcą mapy de_Dust2 był 16-letni Dave Johnson.
Na mapie została umieszczona "tablica" jakby upamiętniająca twórcę w/w mapy.

Jest też druga tablica upamiętniająca innego twórce poszczególnych map Justina DeJong , który popełnił samobójstwo zażywając lek "Accutane" Oczywiście poszperałam dalej i okazało się , że jest to lek na trądzik, którego skutki uboczne wywołują psychoze i doprowadzają do skłonności samobójczych ! :o
Zrobiło się naprawdę poważnie

Dla zainteresowanych podsyłam link do filmiku :

 

Swoją drogą czy tylko Ja zwróciłam uwagę , że  mapa De_Dust2 jest jedną z najprostszych map...
Niema w niej, żadnych drzwi, beczek, wentylacji czy innych pierdołek które urozmaicają inne mapy xD
Hmmm... Pewnie tylko Ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez zenekkk
      Imie : Mateusz
      Nazwisko : Tabak
      Pseudonim : zenek
      Lat : 19
      Data urodzenia : 23.10.1997
      A wiec tak, gram w cs juz okolo 4 lat w tym mialem przerwe okolo roku moze poltora,nie NIe podoba mi sie CS:GO i nie zagram nigdy  w niego ,wylacznie standart 1.6 ! Lubie  uprawiac sport,wypic piwko ze znajomymi oraz " usiasc wygodnie i zajarac xd " mysle ze z grubsza sie przedstawilem i mam nadzieje ze zostane milo przywitany :) Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :)
    • Przez Ra*
      Witam :), Jestem Ra* gram u was na serwerze [FFA] od wczoraj :), zamierzam dobrze skosić NON-STEAMOWC'ów
      Pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...