Skocz do zawartości
  • 0
mojzesz

[1.6 CS:GO MOD] ban za Wallhack

Pytanie

[BAN]-------------------------------------[NA]
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze
|||Twój Nick: mojzesz
|||Twoje IP: 78.8.136.72
|||Steam: VALVE_0:0:901636871
|||Admin banujący: >>FighterTRN<<
|||Powód: Wallhack
|||Data bana: 17.03.2017 - 00:15:06
|||Zbanowany na: Na zawsze
|||Pozostało czasu do końca:  
|||Koniec bana: Nigdy
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition

jak bd demko to odejde z Batona.                                                                        

By CZK,

UB poszło. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Ja zawsze nagrywam demka.

http://www88.zippyshare.com/v/eUefCWFU/file.html

18:15 po modelu
18:19 po modelu
18:54 ewidentnie po modelu
19:01 po modelu
19:08 po modelu

Jak dla mnie ewidentnie odpalony

jak bd demko to odejde z Batona.  - Co do tego brak wątpliwości to tak jak się przyznać dziękuję dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

18:16 dziwna akcja... musiał widzieć więc spalone
18:19 też spalone... wycelowany i wystrzelona krótka seria
18:54 no dziwna akcja ale to jeszcze można zaliczyć jako niesamowity zbieg okoliczności tym bardziej, że nie było perfidnie po modelu
19:01 spalone po całości
19:08 tę akcję można wytłumaczyć tym, że widział gościa w 19:04 ale wątpię by skupił się w tym momencie jednocześnie na celowaniu w przeciwnika z pierwszego planu i zerknięciu na przeciwnika za kanałkiem... Zbyt dynamiczna akcja więc moim zdaniem spalone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

18:15 po modelu - obraca się dokładnie w tym momencie jak słychać odgłos wody po lewej stronie (-)
18:19 po modelu - słychać strzały i wie gdzie jest przeciwnik (-)
18:54 ewidentnie po modelu - akcja na maxa dziwna, na walku idzie feniksem, ale słychać, że ktoś chodzi po wodzie przez jeden moment, po czym rzuca granaty (+,-)
19:01 po modelu - przed tym wcelowaniem znów był odgłos wody po czym można było dokładnie namierzyć przeciwnika (-)
19:08 po modelu - widział go wcześniej (-)

ja jestem za odbanowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak dla mnie demko za krótkie by je ocenić  : /

18:15 modeluje (słyszy odgłos wody tylko zauważmy że to CT z niej wychodzi)

8:19 strzały słyszał ale nie da się sprecyzować w którym miejscu znajduje się przeciwnik  a on idealnie modeluje

18:50 po pierwsze skąd wie że nikogo nie ma po prawej ? akcja nie do końca taka łatwa bo jednak słyszy że przeciwnik przemieszcza się więc i on manewruje celownikiem...

19:08  widział i wyczekał, czysto ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

18:15 czysto
18:19 czysto, słychać strzały
18:54 niby słyszy że ktoś tam w pobliżu jest potem leci granat który nie wydaje mi się żeby zranił przeciwnika który tam się znajduje.
19:01 idealnie wcelowuje się w przeciwnika co mi się nie podoba.
19:08 mógł go zobaczyć kątem oka gdy strzelał się z pierwszym przeciwnikiem.

Ogółem dla mnie demko za krótkie by ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Czy wy nie widzicie tego jak po modelach jedzie? Naprawdę? Przecież ewidentnie widać że odpalony a nie słuch! Ewidentnie widać że odpalonu typ patrzy po modelach nie rozgląda się. Ale róbcie co chcecie niech odpały chodzą po serwerach. POWODZENIA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dla mnie  +b
Co mnie przekonuje?
Same fragi jeszcze można wytłumaczyć jakoś. Zawsze coś tam w ostatniej chwili usłyszał. Ale zero rozglądania się na boki, zawsze idealnie na model wychyla no i namierzanie przez ścianę. He z drzwi - majstersztyk. Patrzy przez ścianę jak jest ustawiony przeciwnik i dopiero rzuca. Demo krótkie,  ale myślę że też bym nie nagrywał dalej po tych akcjach. 

18:10 - Nie patrzy na wyjście z gali tylko chamsko  w ziemię w kierunku gościa, potem się odwraca dla niepoznaki i jak słyszy to wraca do modelu

18:54 - Tu widać jak na dłoni, spójrzcie jeszcze raz :) słychać gościa w wodzie jak przechodzi na lewo, tamten wraca na walku na prawo, a nasz gwiazdor sobie patrzy na ścianę.  I czemu nie sprawdza przy okazji drabinkowego, tylko od razu tu?

Ale czy na bana wystarczy... Po dwóch akcjach nie da się ocenić. Albo trzeba rozpisać hltv. 

Dobra, przejrzałem hltv i jednak - b

Akcje z demka @FighterTRN to przypadek i tyle. Na hltv widać że clear.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟GeT
      Nick Podejrzanego:4Boy
      Serwer:#3
      Data:16.06.2018.
      Adres ip (amx_ip):VALVE_0:0:569432236  178.212.220.193
      Demo/screeny: https://www19.zippyshare.com/v/LK7JRHNy/file.html
      Opis Sytuacji:Nie Wiem, Zapraszam Do Oglądania i Komentowania, Demo z Hltv.
    • Przez ♟PietrasPro
      Nick w grze:PietrasPro
      Data zdarzenia:17.06.2018 - 12:40:15
      Serwer:3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|
      Admin robiący screeny:Bienio
      Screeny: https://www110.zippyshare.com/v/9HfU3jIJ/file.html
    • Przez ♟natalia :v
      nie zrobiono mi screenów więc nie mają prawa mnie oskarżać o czitowanie.
      nick w grze : natalia :v
      data zdarzenia : 2018-06-15  17:30
      skarga na : Gerwazy 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: natalia :v 
      |||Twoje IP: 188.146.130.130 
      |||Steam: VALVE_0:0:1514583731 
      |||Admin banujący: Gerwazy 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 

• Przez ♟SolbaxPL
      Skarga na:[Inspektor Detektor] Wykryto AIMa Data zdarzenia: 09.06.2018 
       Nick w grze: SolbaxPL
      Opis sytuacji: grałem sobie normalnie a po chwili wyskoczyło inspektor wykrył aim 
    • Przez oldschool
      Skarga na:  Macius
      Data zdarzenia:  10.06.2018 - 18:05:33
      Nick w grze:  będzie elo dobrze
      Opis sytuacji:  Zapomniałem demek tutaj link : https://www11.zippyshare.com/v/XxTHX9Y2/file.html
      Jest to skarga i jednocześnie odwołanie od mojej banicji 😜
      Całość miała miejsce na rozkręcającym się #2 

maksir.dem 
      godz 17;20
      9;45 - tutaj kolega Macius wszedł na spect i patrzył na Maksira (pisze dla pewności bo coś mi na demku nie wyświetla graczy gdy wciskałem tab, można skontrolować z hltv i logami) po moich trzech zgłoszeniach na u@
      9;55 nie widział nic podejrzanego chyba mimo iż wspomniał o "fajnych smoke" slychac na demku

lolyouu.dem
      // nie patrzyłem na maksira bo już wcześniej widziałem jego próbke umiejętności można sprawdzić na hltv w których jego akcjach byłem na spect 😜
      15;18 - warto posłuchać coś na temat składek adminowskich ;d to raczej nie powinno znaleźć się na ogólnym czacie
      15;30 - wkoncu kolega Maciusia Get zareagował na tego maksira to posluszny Macius stwierdzil, ze na niego patrzyl i zejdzie na spect jeszcze raz 
      kfd.dem
      hltv godzina 17;41
      07;25 - tutaj gracz o nicku` DEAD* $|-|!T :  je*** ci matulke' dał popis kultury nawet nie został upomniany a chwile wcześniej pisał na czacie pozwole sobie przytoczyć 
      "c**j", "ci*a" i coś tam jeszcze można sprawdzić logi
      a w amxbansie też nie widać bana 😉
      karry.dem
      10;34 przy banowaniu cheata zawsze pojawia się napis na hudzie "Pa" sam taki zobaczyłem aale o tym za chwile 😄
      10;50 Macius wciąż w grze a Maxir szaleje drugą lub trzecią mape 12;03, 12;20, 12;43
      12;57 kolega maciusia get nagrywa tego Maksiraa wkoncu "Nie tylko wh" to pytam się w takim razie co jeszcze
      13;38 - widać irytacje graczy mape wcześniej na duście było sporo więcej ludzi ale wiadomo nie każdy lubi grać z wallhackiem
      kuba2007.dem 
      17;22 "PA" na hudzie bo trzeba pochwalić się wkońcu osiagnięciami

Podsumowujac: Nie potrafi zbanować najprostszego wall hacka (Maksir).Ja rozpoznałem bez słuchawek nie chwaląc się haha. Maksir dostał bana tylko pod presją tego całego "Get" bo w tych killach przez smoke nic takiego nie było 😜 i to po 2/3 mapach zapewne jak kuba2007 i ja
      bo odrazu po zejściu na spect wydawał bany. Wątpie, że ma jakieś solidne dowody na graczy w postaci demek. Nie zwraca uwagi na kulturę nawet w stosunku do rodziny gracza. w każdym razie Najbardziej chce zobaczyć demko na moją osobę.
      Zabijając tego całego Get dwa razy i to w żaden nadzwyczajny sposób zszedł na specta i już wiedziałem co się kroi.
      Trzy rundy później Macius Poinformował mnie, że opuszczam serwer swoim słynnym "PA" na hudzie bo GET to zaufana osoba i się nie myli. Nie wiem czy Maciuś wlepiając mi bana zajrzał chociaż na spect 😉

tutaj warto jeszcze zamieścić screena z przed dwóch tygodni 😉  pochodzącego z tego tematu kliknij tutaj