Skocz do zawartości
oj.

oj-na jednym glosniku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: oj - na jednym glosniku
Staż w cs'a: okolo 18-20 lat
Wiek: 3+
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2h+
Gdzie miałeś/aś admina:Admina mialem w wielu miejscach.... takze tutaj....
Gdzie masz admina:Nie mam nigdzie teraz Admina bo coś mi odbilo i postanowilem zniesc ze strychu kompa do cs-a
Dlaczego właśnie ja: Dlaczego ja ?? Zapewne jest wiele duzo lepszych Adminow odemnie ale jesli ja jestem online i  gram to server musi byc full i dobrze sie bawic
Kontakt: Tutaj

By CZK,

Jak jest wymagany link do GT to obowiązuje to każdego. Więc edytuj. Dodaj ten link i edytuj to podanie. Rozumiem, że chciałeś zrobić coś z "jajem" ale napisz normalnie wszystkie dane. :) W przeciwnym razie kosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do twojej kandydatury na admina bo miales juz tutaj admina i bylo duzo skarg na Ciebie kolego . Takze powody twoich banow byly dziwne i nie wiem czy teraz nie bedzie tak samo . No chyba ze sie ogarnales i  bedzie teraz lepiej a nie tak jak wczesniej jak miales admina. Jestem neutralny co do kandydatury Twojej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest tak że niebiescy mogą napisać na pw do kogoś z góry i wracają na stanowisko, ale jeżeli o mnie chodzi widziałem że np dawałeś bany bez powodów, tak sobie o.Nie wiem czy zgłaszałeś jakiś odpałów na steam komuś bo na forum chyba żadnego więc tutaj niestety minus.Aktywność jaka taka jest.Jeżeli Ci rzeczywiście zależy to postaraj się bo amx ogarniasz zapewne.Podsumowując na tą chwilę jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ..... ale wy na powaznie z tymi skargami na mnie ??? Bo coś mi sie wydaje ze chyba mnie z kims mylicie.... Ale szanuje wsze zdanie, jednakze nie moge sie z tym zgodzic. Zapytam was tylko jedno... czy wiecie dlaczego moje adminowanie sie zakonczylo ????

 

By David,

Nie pisz w swoim podaniu. Edytuj swój post z podaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o jakie skargi chodzi ? Nie wiesz czemu Ci zabrali admina ? Ja jestem na Nie. Wybacz kolego ale już Ciebie przerabialiśmy i nie dało to pozytywnego wyniku. Wielokrotnie pełniąc dawniej posadę UBTeamu rozmawiałem na tematarrow-10x10.png twoich skarg i banów z opiekunami - i na prawdę nie byliśmy w stanie stwierdzić co jest u Ciebie problemem. Chyba że miałeś jakieś swoje problemy i sobie z tym poradziłeś. Lecz jeżeli nadal uważasz że nie wiesz o jakie skargi chodzi i jaki był zawsze ich werdykt to sam sobie odpowiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na TAK

+ jest ogarnięty

+ AMX zna

+ zgłasza odpałów

nie ma z nim problemów na serwerze, pomaga, daje info o odpałach, ogólnie fporząsiu ;)

Co banów, są sytuacje, że bez czekania daje się bana za różne rzeczy, jeśli chodzi o czitków jest HLTV i można z tego skorzystać.

Niektórzy widzą tylko koniuszek swojego nosa...

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem NIE ... nie pokazałeś nic dobrego podczas adminowania... masz niewyparzony język i nie panujesz nad sobą .... Wiele skarg na Ciebie było, na które nawet nie potrafiłeś odpowiedzieć (cos na zasadzie my o wiatraku ty o pierniku). Może i mało adminów na #1 ale wydaje mi się że nie ma sensu znowu się użerać.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pozwolę sobie napisać coś od siebie.

Przez te historie związane z Twoją osobą. Większość ludzi jest na nie.

Patrząc według wymagań - spełniasz. Nie ważne czy post był 5 lat temu czy kiedy. Ważne żebyś teraz się odmulil. Jeśli chcesz owego admina.

Patrząc według moich spostrzeżeń - Nie. Pamiętam te akcje związane z Tobą. I nie mam przekonania do Ciebie.

Pokaż może wszystkim, że zmieniłeś podejście i nie będziesz popełniał takich błędów to wydaje mi się że głosy się zmienią na tak później.

Póki co jak na moje - wykaż się mocno a później się okaże jak to wyjdzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie odebrałem flagi i powinieneś wiedzieć dlaczego, @MIRAS podał Ci przykłady. Z Ukraińcem bym się dogadał szybciej niż z Tobą. 
Podanie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...