Skocz do zawartości
JaNcZo_wiN

Propozycje na ożywienie forum :P

Rekomendowane odpowiedzi

1.jpg.d2237be41c66edafa4002c2f64197052.jpg

Wprowadzenie  "PYTANIE DNIA" czyli ktoś pierwszy z użytkowników zadaje jedno pytanie ,

a reszta z nasz odpowiada na nie w jego temacie.

2.jpg.ba8fa539dfe05b6722dddcac802cafad.jpg

Zabawa w prawda czy fałsz , tak samo pierwszy użytkownik zadaje pytanie w swoim poscie i na dole

odpowiadamy prawda lub fałsz.

3.jpg.8547b7f5b17bebbb61c957feb0f781f0.jpg

Zgadnij jaki tytuł , czyli dajemy małe podpowiedzi jako autor postu a reszta użytkowników próbuje odgadnąć tytuł filmu , 

tutaj przewidziana jest nagroda , kto pierwszy poda dobry tytuł otrzymuje 2 klucze na #4 serwerze dane przez mnie.

Regulamin.

Pytania zadaje pierwszy użytkownik najszybszy ,który napisał pierwszy post w danej zabawie i reszta odpowiada w jego temacie , na kolejne trzeba czekać

kolejny dzień , by zadać nowe pytanie .

Proszę sie wypowiadać co do tych propozycji , lub dać swoje.

By ♔Złoty,

Tak jak napisałem w ostatnim poście.

By ♟Pełnoprawny Obywatel,

Przeniosłem tutaj ten temat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Janczo kurde, jeśli uważasz to za dobry pomysł to po prostu załóż odpowiednie tematy w dziale 4fun czy tam w rozmowach ogólnych. Po co Tobie opinia innych ludzi? Przecież tu nie chodzi o założenie nowych działów na forum. Rób co uważasz za słuszne i tyle. Ten temat zamykam, bo uważam, że to niepotrzebny nabijacz postów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.