Skocz do zawartości
Aven

Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AveN
Staż w cs'a: 8 lat z przerwami
Ile dziennie grasz na serwerze (link):  http://www.gametracker.com/player/aVen/31.186.83.207:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: hs-****** też paintball oraz u znajomego na serwerach :)
Gdzie masz admina:  Nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Spędzam troche czasu na serwerze, dosyć często nie ma admina, więc myślę, że mogę troche pomóc. Zresztą zawsze to kolejna para oczu do oceny :D
Kontakt: Forum pw.

By ♔Złoty,

Przyjęty. Napisz do mnie na PW swój steam id jeśli posiadasz oraz hasło jakie chcesz mieć na nick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjątkowo szybko udzielę się w temacie. Nie znam Ciebie prawie w ogóle, ale widzę, że trochę czasu spędzasz na forum. Coś tam się udzielasz itd. Generalnie nie mam o Tobie żadnego zdania, więc nie mogę ani blokować ani przepchnąć podania. Jednak! Z powodu chronicznego braku adminów na PB jestem skłonny pozytywnie rozpatrzyć Twoją kandydaturę jeśli @Straconyoraz @Odpalony Jurek ;> napiszą w tym temacie "tak". Zdanie innych osób mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam go namowilem na to podanie bo trochę gramy na Pb ostatnio kolega jest codziennie i to w tych godzinach co ja w pracy jestem więc będzie ogarniał botów :) Co do kultury nie mam żadnych zastrzeżeń. Odpalow na serwie zgłasza więc jestem na tak bo ostatnio zostałem sam jako admin na #2 bo @Odpalony Jurek ;> zabiegany w pracy tak samo jak i @Stracony więc przyda się admin :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm jestem skłonny przychylić się do okresu próbnego, aczkolwiek co do spełnionych wymagań, to wiek się łapie i na serwerze też widuję ;)

Na forum zarejestrowany jesteś dosyć długo ale dopiero teraz się uaktywniłeś więc zaglądaj tu częściej.

Owszem, na PB nie ma zbyt wielu adminów, jesteś trochę niecierpliwy ale postaraj się jeszcze wykazać w postaci zgłoszeń odpalonych graczy bo tak na prawdę to chyba nie masz żadnego zgłoszonego :)

Podsumowując: Będę na tak za okresem próbnym ale zgłoś chociaż jakiś odpałów udowadniając tym samym, że umiesz ich rozpoznać :P

PS: "Dosyć często nie ma Admina" - tego nigdy nie wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

1 przeczytał ten temat:
    ♟hahXD 
  • Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟KielekAG
      Staż w cs'a: 8 lat
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: Nie mialem jeszcze Admina ale znam komendy wszystkie
      Gdzie masz admina: Nie mam
      Dlaczego właśnie ja: Serwer mi się podoba jest mega a Admina chce mieć dlatego że jest naprawdę dużo cheaterów i każdy się skarży po za tym nie ma żadnego Admina na serwie wchodzi raz na jakiś czas i dla tego ludzie uciekaja z servera. Mam czas wraz z kobieta od godizny 11 do 23 pod pelna opieka serva Pozdrawiam 
    • Przez ♟Lizak Wa-wa
      Nick: Lizka Wa-wa
      Staż w cs'a: Z jakieś kilka lat temu grałem 2lata później przerwa i gram teraz 5 miesięcy
      Ile dziennie grasz na serwerze (link): gram codzieniie po kilka godzin. Nie wiem czy dobry link  http://www.gametracker.com/player/Lizak%20Wa-wa/
      Gdzie miałeś/aś admina: Nigdzie
      Gdzie masz admina: Nigdzie ale chce tutaj
      Dlaczego właśnie ja: Wiem że nie mam doświadczenia jako admin ale gdzieś trzeba nabrać :) Wiem kiedy ktoś gra na czitach i przyda się ktoś kto gra codziennie o różnych porach, często gdy gram wchodzi jakiś cziter i nie ma admina żeby go wywalić. Jestem pewny że na pewno się przydam. 
      Kontakt: daw.liz@wp.pl  Dawid Lizurej
    • Przez ♟PaczTamToNieJa
      cześć chciałem złożyć podanie o admina poniżej są informacje {serwer dd2}

1. Nick z cs: PaczTamToNieJa
      2. Imię : Przemek
      3. Wiek : 16
      4. Doświadczenie: - byłem adminem już na wielu serwerach, wzorowo znam amx itp 
      5. Grywalność na serwerze:'gram do 8h dziennie
      6. Skąd wiesz o Nas: a przez przypadek znalazłem tan serwer
      7. Kontakt do siebie: mam skype  i fb
      8. Dlaczego chcesz admina?: Bo chce wam pomoc 
      9. Czy masz mikrofon? : Tak.
      10. Znajomość AMX ? : 9/10
      11. Umiesz obsługiwać Amxban's ? :  - Umiem obsługiwać
      12. Umiesz posługiwać się menu "Amxmodmenu" ? :  - Owszem umiem
      13. Akceptujesz regulamin admina:  - Tak