Skocz do zawartości
Aven

Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AveN
Staż w cs'a: 8 lat z przerwami
Ile dziennie grasz na serwerze (link):  http://www.gametracker.com/player/aVen/31.186.83.207:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: hs-****** też paintball oraz u znajomego na serwerach :)
Gdzie masz admina:  Nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Spędzam troche czasu na serwerze, dosyć często nie ma admina, więc myślę, że mogę troche pomóc. Zresztą zawsze to kolejna para oczu do oceny :D
Kontakt: Forum pw.

By ♔Złoty,

Przyjęty. Napisz do mnie na PW swój steam id jeśli posiadasz oraz hasło jakie chcesz mieć na nick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjątkowo szybko udzielę się w temacie. Nie znam Ciebie prawie w ogóle, ale widzę, że trochę czasu spędzasz na forum. Coś tam się udzielasz itd. Generalnie nie mam o Tobie żadnego zdania, więc nie mogę ani blokować ani przepchnąć podania. Jednak! Z powodu chronicznego braku adminów na PB jestem skłonny pozytywnie rozpatrzyć Twoją kandydaturę jeśli @Straconyoraz @Odpalony Jurek ;> napiszą w tym temacie "tak". Zdanie innych osób mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam go namowilem na to podanie bo trochę gramy na Pb ostatnio kolega jest codziennie i to w tych godzinach co ja w pracy jestem więc będzie ogarniał botów :) Co do kultury nie mam żadnych zastrzeżeń. Odpalow na serwie zgłasza więc jestem na tak bo ostatnio zostałem sam jako admin na #2 bo @Odpalony Jurek ;> zabiegany w pracy tak samo jak i @Stracony więc przyda się admin :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm jestem skłonny przychylić się do okresu próbnego, aczkolwiek co do spełnionych wymagań, to wiek się łapie i na serwerze też widuję ;)

Na forum zarejestrowany jesteś dosyć długo ale dopiero teraz się uaktywniłeś więc zaglądaj tu częściej.

Owszem, na PB nie ma zbyt wielu adminów, jesteś trochę niecierpliwy ale postaraj się jeszcze wykazać w postaci zgłoszeń odpalonych graczy bo tak na prawdę to chyba nie masz żadnego zgłoszonego :)

Podsumowując: Będę na tak za okresem próbnym ale zgłoś chociaż jakiś odpałów udowadniając tym samym, że umiesz ich rozpoznać :P

PS: "Dosyć często nie ma Admina" - tego nigdy nie wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.