Skocz do zawartości
MisiePatysie

#5 Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Co najbardziej Cię obrzydza?

 

 

Otóż o ile mogę patroszyc ryby, drób, zmieniać pieluchy nie swoim dzieciom to na krawędź doprowadzają mnie glizdy, dżdżownice. Mogę grzebać cały dzień w ziemi, ale jak trafię na taką to moje wrzaski i panika dociera do najbliższego miasta powiatowego, a chęć pracy znika. Zdarzyło mi się nawet rozkładające zwłoki kręta sprzątać czy zbuka i to mnie nie ruszyło. Ale jak widzę taka cholerę bliżej niż metr od siebie to szału dostaje. A rodzinka z radością to wykorzystuje, przychodzą, pytają: chcesz coś zobaczyć? No nie wcale, przecież ciekawska jestem... I wyciąga taka gruba, obslizgla glizde na dłoni prosto pod nos. A potem to już armagedon. Łzy w oczach, ucieczka i wiązanki, no czysta histeria... ?

https://goo.gl/images/rgTPoj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obrzydza hm napewno brak higieny wśród ludzi,mężczyźni wychodzący z toalet nie myjący rąk(nie pojmuje tego) i później np idą jeść,dla mnie to nie do przyjęcia,osoby które chodzą kilka dni w tych samych skarpetkach,tydzień w jednych ciuchach a znam takie, i na pewno cieplutcy geje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żaby. Zobaczę żabę to omijać ją szerokim łukiem mój instynkt nakazuje  

Jak wchodzę do toi toia a tu nie dość że deska w kale to i ściany też uwalone w nim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm... Dobra. Niech sobie gdzieś tam żyją! Ale okazywanie tego publicznie to już przesada... A najgorsze jest to że oni adoptuja dzieci... Które potem mogą być wykluczone ze społeczeństwa bo mają dwóch ojców...

 Pająki... Nie te korsarze czy jak to tam się nazywa tylko takie wielkie...  Jak takiego zobaczę to po prostu uciekam jak najdalej... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Homoseksualizm nie przeszkadza.To jest ich życie i niech sobie robią z nim co chcą,a to że potem dzieci są wykluczane ze społeczeństwa bo nie są akceptowane przez innych dzieje się tak bo tak innych nauczyli ich rodzice,koledzy,znajomi.Jeżeli ktoś ma dwóch Ojców to od razu musi być gorszy co jest nieprawdą. Natomiast jedynym takim obrzydzeniem to chyba brak higieny osobistej u kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pająki przede wszystkim, ale ogólnie robactwo.. Poważnie, poza może biedronkami, to to małe badziewie jest obleśne, najczęściej nieprzyjemne, bo chce ugryźć, ciężko to zabić.. Bleh. 

CENZURA

Bród. Ok, bezdomni mają gorzej, bo nie mają jakby.. domów. Ale w samym Lublinie są noclegownie i schroniska, w których można zjeść i się umyć. Jeden warunek - trzeźwość. Dlatego nie mogę jakoś do końca zaakceptować osobników, w pobliżu których zawartość żołądka chce zrobić uszanowanko z ziemią i to moją fizjologiczną przez górną trasę.. BLEH. 

No cóż, jestem prostym i radykalnym człowiekiem, więc jakoś żyję z hejtowaniem mnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że uzyskanie takich odpowiedzi nie było intencją autorki tematu. Nie chodzi mi o jakąś polityczną poprawność czy coś, ale usuńcie ze swoich postów części dotyczące homoseksualizmu. To jest forum o grze i w sumie wolałbym, abyśmy unikali mocno kontrowersyjnych tematów (właśnie np. homoseksualizmu), z różnych przyczyn. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardzie to obrzydza Alkohol :D Nie wiem jak ludzie moga pic Takie trunki i pozniej chodza na bani i maja wszystko gdzieś hahahaha :D
Dziekuje i pozdrawiam SiWy :xx20f:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej obrzydzają pająki. Tak pająki. Nie boję się ich, lecz widzę te małe wstrętne szkodzi z ośmioma nogami.to przechodzą po mnie dreszcze. Ohyda. Najgorzej jest jeżeli jakimś cudem pod czas brania prysznicu znajdę pająka. Dostaje wtedy ataku paniki. Raz jak pod prysznicem znalazłem 3 pająki to że strachu wyskoczyłem i głowa zbiłem szklaną półkę na szampony, balsamy itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii intencji autorki i cenzurowania treści dotyczących homoseksualizmu: 

Definicja obrzydzenia: http://sjp.pwn.pl/szukaj/Obrzydzenie.html  Jest to zatem ogólnie pojęte uczucie wstrętu bez doprecyzowania podmiotu, jakiego dotyczy, osoby, rzeczy, czy też czynności. 

Definicja obrzydzania: http://sjp.pwn.pl/sjp/obrzydzic;2492041.html. Również brak powyższego doprecyzowania, a contrario mogą nas obrzydzać także ludzie, zjawiska, itp. Słowem wszystko. 

Tutaj inne źródło: https://pl.glosbe.com/pl/pl/obrzydzenie  Niechęć obejmuje również osoby. W przykładowych użyciach widzimy natomiast odniesienie obrzydzenia do osoby. 

Wybaczcie, ale moim zdaniem wprowadzanie niepotrzebnej cenzury w temacie, w którym każdy ma się wypowiadać "od serca" przeczy samej idei niniejszego działu. Poza tym, forum faktycznie dotyczy gry, ale ten dział nie bez powodu nosi nazwę offtopic. Kolejny raz jest hasło "stop", które psuje zabawę i sprawia wrażenie, że zrobiliśmy coś nie tak, jak przedszkolaki, gdzie nic takiego nie miało miejsca. 

Łączy nas wspólna pasja - CS. Nieistotne, czy ktoś jest wierzący, pisowcem lub za po, gejem lub hetero, transem bądź kozą urodzoną w ciele mężczyzny :5870c5c7c2ac5_D: Ja to odebrałem tak, że wymieniamy się poglądami bez ich dalszego oceniania i krytykowania ze względu na nie. Nikt nikogo nie obraził tak swoją drogą. A tymczasem pojawił się sygnał: ok, mówmy o naszych poglądach, ale tylko tych akceptowalnych. 

No wybaczcie, ale ja przez poprawność i równość rozumiem, że każdy może drugiego skrytykować i nikt się nie obraża. Chociaż na tym forum nie wprowadzajmy niepotrzebnej cenzury... a jeśli ktoś poczuł się obrażony, to niech napisze mi na priv i zmodyfikuję mój poprzedni post. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...