Skocz do zawartości
Pracownik

[Archiwum] [Sprzedam] Forum + hosting

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Mam do sprzedania forum sieci HardSkill.pl wraz ze zmodyfikowanym przeze mnie stylem i pluginami. Silnik MyBB.


 



 


Styl jest darmowy, jednakże ja sprzedaje czas jaki poświęciłem na wprowadzenie wszystkich modyfikacji i usprawnień, jak również wszystkie grafiki jakie są na potrzeby forum stworzone.


 
 
Na forum znajdują się zmodyfikowane przeze mnie pluginy:
 
Ajax PM Notification - ajaxowe powiadomienie w czasie rzeczywistym o otrzymaniu PW
Multiple Usergroup Images on Postbit/Profile - sformatowane opisy grup użytkownika widoczne w profilu jak i postach
DVZ Shoutbox - mocno zmodyfikowany plugin SB
Historia zmian - pokazuje administracji forum historię zmian danego postu
FancyZoom - lepsza prezentacja zdjęć z załącznika
Ekipa forum online
MyBot - skonfigurowany tak, aby zakładał tematy z urodzinami dla danego użytkownika (Strefa użytkownika -> Urodziny) oraz dla każdej nowozarejestrowanej osoby wysyła powitalny PW z najważniejszymi informacjami.
MyProfile - lista znajomych dostępna w profilu
Notatka moderatora - zmodyfikowana notatka moderatora, efekty dostępne np. w temacie: Ogłoszenia -> VIP za rejestrację
Prywatne wiadomości - dostępny w ACP podgląd PW
Lista odwiedzajacych profil - zmodyfikowany plugin pokazujący ostatnich odwiedzajacych dany profil wraz z licznikiem odwiedzin
Tabela serwerów - zmodyfikowana tabela z serwerami wraz z informacjami o serwerze i listą adminów
i wiele więcej do zobaczenia na forum...
 
 
Na poziomie bazy danych jest utworzony trigger informujący na SB o założonym nowym temacie (nzwa tematu, przez kogo i w jakim dziale).
 
Dodatkowo dołaczam zmodyfikowany pod forum theme dla amxbansa oraz sklepsms.
 
Dodatkowo do forum dołaczam dla chętnych za przysłowiową złotówkę hosting na którym aktualnie stoi forum. Hosting (nazwa.pl - serwer Active Max) jak i domena są opłacone do października 2017 roku.
 
Forum można testować na uprawnieniach "gość" (oprócz zakładania nowych tematów i odpowiadania w nich)
 
 
 
Cena za wszystko to 300 zł do negocjacji (dla zdecydowanych wystawiam aukcje na allegro w ramach zabezpieczenia obu stron)
 
 
Kontakt: pracownik_miesiaca@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...