Skocz do zawartości
Kapibar

6# Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

6# Pytanie na dziś

Jak najchętniej spędzacie/chcielibyście móc spędzić wolny czas?

 

Ja na przykład, jak już może niektórzy zauważyli, mam upodobania 60-latka :p lub snobistyczne, niektórzy tak twierdzą xD Zależy od nastroju, ale najchętniej sobie robię czasem ze znajomymi posiadówki przy alko i kawałku muzyki, ewentualnie jakimś filmie dobrym :p ewentualnie robię sobie ze znajomymi szybkie wypady poza miasto ze zwiedzaniem i łażeniem, jakieś pałace, ruiny, to zawsze fajne, a góry niestety za daleko :D 

A, jakbym mógł, to bym sobie siadł najchętniej czasem przy kominku w wygodnym fotelu z whisky przy muzyce dla dziadków z lat 20 - 30 ubiegłego wieku, fajnie by było, gdyby naturalnie jeszcze byli tam bliscy znajomi :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja książka, muzyka, najlepiej park z jezoorem i słoneczko. 

Podróżowanie też mnie kręci to jest coś co chce zrobić czyli zwiedzać :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w wolnym czasie najchętniej spędzam czas zarówno w samotności jak i między ludźmi,czy z ukochaną(na chwilę obecną nieaktualne). Zdecydowanie wolę czas wolny spędzać na łonie natury,na podwórku pod drzewem w cieniu na ławce,pojechać gdzieś dalej czy to samochodem czy na rowerze zrobić sobie wycieczkę. Lubię też wybrać się na masowe imprezy typu koncerty,noce kabaretowe lub po prostu do kina na film. Czasem potrzebuje człowiek wyciszenia,usiąść w ciemnym pokoju,włączyć muzykę i zapomnieć o wszystkich problemach :) Wszystko generalnie zależy od sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej swój wolny czas spędzam z ziomkami, na lajcie, na relaksie, przy piwku albo z dziewczyną i już mi nic do szczęścia nie potrzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak, że bardzo bym chciała wyjechać do jakiejś chatki na odludziu: Mazury, Bieszczady. Siedzieć tam cały tydzień z książką w ręce i zapasem kawusiusi ?no i może zeszytem z obrazkami logicznymi i olowkiem. Bez TV, bez neta, tylko telefon w razie W. Tylko ja i natura. I kominek w chatynce na wieczory. Rankiem spacerek nad okoliczny akwenik, później kawusia na lezaczku w słoneczku i książka... Do wieczora. Taka samotnia mi się marzy ? Calusienki tydzień sama ze sobą... Ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mam wolny czas to zazwyczaj kładę się na łóżku, zamykam oczy i słucham ulubionych piosenek, czasami lubię przespacerować się po lesie który mam obok domu, niekiedy potrafię przejść kilka kilometrów w jedną stronę.Kiedyś chciałbym pojechać na jakąś bezludną wyspę i spędzić tam samemu trochę czasu, bez tych dzisiejszych wynalazków itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mom wolny czos to spędzom go różnie, w zależności od nastroju : ze znajomymi - wypad na kręgle/bilard czy do pubu. Na sportowo - fussball, tenis, ping ponga, squash, basen, rower. W zależności od czasu jakieś mniejsze lub większe wycieczki, lubie zwiedzać a co najważniejsze w miłym towarzystwie. Jak to w życiu bywo czasami w wolnym czasie trzeba odpocząć w domu czasami w samotności czasem z kimś ^^, zrelaksować się przy muzyce, przy gierce czy po prostu zoboczyć co w tym "klamorze" leci (TV :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej wolny czas spędzam z rodziną, znajomym po prostu rozmawiając przy mocniejszych trunkach xd 

Calymi dniami mógłbym ze znajomymi siedzieć na orliku charatac w gałe i w miedzy czasie zjeść dobrego kebsa xd

No i oczywiście grając w Cs i siedzieć z Wami na HE botki :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj wolny czas spedzam z dziewczyna i ziomeczkami piwko , ganja i te sprawy :D Ale takze podróżuje duzo , zwiedzam rozne ciekawe miejsca , skanseny stare zamki :) No a w sezonie to duzo chodze do lasu na grzyby bo nie ma to jak pojsc do lasu i posluchac jak ptaszki spiewaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja spędzam swój czas hmmm :D lubię pojeździć sobie motorem, pograć w piłkę itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spedzam czas wolny miedzy innymi np: Granie w piłke nożna  czytanie ksiażek, jazde na rowerze  oraz granie w cs 1.6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...