Skocz do zawartości
Olka91^

7# Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie sie rozpoczeła od cs chyba 1.3 jak pamietam taka wersje i na botach , bo w tamtych czasach nie miałem dostępu do internetu to był luksus :) , pózniej kafejki internetowe pierwsze "mecze klasowe" i tak przygoda sie rozpoczeła. Jeżeli chodzi to jak tu sie znalazłem to tez po dłuzszym czasie mówie a sciagne sobie NS i popykam i z chomikuj pobierałem NS i traf chciał, że to batonowy był i tak rozpoczęła sie moja kariera na #4 , pierwszego poznanego gracza WhiaBestSkill musiałem zgłosić za aima bo sie odpalił :( i tak sobie jestem do dziś , pomino wielu zwątpień jakoś zostałem, @Olka91^ tez chyba zostane dopóki mnie nie zbanuja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwszy raz tą grę zobaczyłem w kawiarence internetowej jakoś 6 miesiecy temu. I wtedy zaczeła sie moja przygoda z cs.Przez 1 miesiąc grałęm na botach a potem przeszedlem na Trupiarnie. Po 2 miesiącach na  Trupiarni przeniosłem sie na servery Batona ( miedzy innymi na #3). To na #3 poznałem wiele ciekawych ludzi  takich jak @Kapibar @MisiePatysie @FighterTRN @bobslej .I od tego czasu jak ich poznałem to gram  na tej sieci Serverów

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja emocjonująca przygoda zaczęła się w gimbazie bodajże (a może i wcześniej), jak tato wrócił od Orange, czy jakiejś innej firmy, gdzie coś tam negocjował sobie i przyniósł gratis, jaki dostał - pudełko z CSem 1.6 i Condition Zero. Jako młoda gwiazda tego nieznanego mi jeszcze fpsa zainstalowałem CZ, bo co się będę rozdrabniał z 1.6 :D Na początku grałem na botach przechodząc po kolei mapki, potem trochę grywałem (lamiąc :p) na jakichś polskich serwerach (bodajże chnp chłopaki nie płaczą, ale już nie pamiętam). Ale, że byłem w odpowiednim (gimbazjalnym) wieku, to się znudziłem, nie doceniłem tego daru csa i miałem w sumie przerwę (po prostu na krótko włączałem). Na poważnie wróciłem już na studiach, kumpel miał Ino 1.6, grywało się na kilku polskich serwerach, a i wtedy przy okazji batona znaleźliśmy :5870c5c7c2ac5_D: (tylko parę nicków różnych w tym czasie miałem :p) i pamiętam wyraźnie pierwsze osoby, które mnie przekonały na stałe do batona i non stop nawijały i się dissowały, to @C.R.E.A.M. i @Olka91^ w końcu był serwer z odpowiednią dawką beki :5870c5c86e13e_p: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja swoją przygodę z cs rozpocząłem bodajże w drugiej klasie podstawowej. Kumpel przyniósł mi CS 1.6 i zboty xd I tak popykałem rok na botach, a potem kumpel z klasy wprowadził mnie na serwery to był kosmos dla mnie :D I tak się grało lata w te karabiny, pamiętam swój pierwszy serwer do dziś i szkoda, że już nie działa :P

A na Batonie znalazłem się przypadkiem. Pierwszy lepszy PB z neta i gram... Zacząłem grać tylko na tym pb, poznawać ludzi w tym Uroczego Bożydara, bardzo miło spędziłem czas na serwerze. NIestety potem przerwa prawie roczna i dopiero wracam do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój początek z Cs'em miał miejsce w 2002 roku, kiedy to zaczęłam uczęszczać do kafejki internetowej w celu czatowania :P. W owej kafejce widywałam wciąż tych samych ludzi, którzy grali w szczylanie. Z ciekawości zerkałam na ich monitory, aż w końcu któryś z nich zaproponował mojej skromnej osobie dołączenie do gry. To był czas Cs'a 1.5 jeszcze i pamiętam, że pierwszą mapa jaką poznałam była cs_havana. Ku zdumieniu mnie samej jak i moich nowych kolegów w niedługim czasie osiągnęłam całkiem niezły poziom. To były również czasy, kiedy dziewczyna grająca w Cs'a miała rangę bogini niemal, dlatego na serwerze, na którym graliśmy najczęściej, chyba PitBull coś tam coś tam, spędziłam wiele chwil tonąc w uwielbieniu innych graczy :D. W końcu nadeszła era klanów. Oczywiście my kafejkowicze mieliśmy własny, razem z bomblem, jaworem, barabashem i kilkoma innymi tworzyliśmy [SAINT] klan. Ja to bardziej jako maskotka, ale zawsze. W sumie dzięki tej grze poznałam moją pierwszą BigLove, szkoda tylko, że grywał u konkurencji i w innym klanie :D. Tak trwało jakieś 2 lata może. Piękne czasy jak się młodym było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z cs'em zacząłem jakoś w 2014r. Namówił mnie na nią mój kolega Olaf.Wcześniej pykałem w takie gierki jak metin2, trochę w lola, jakieś gierki na PC typu Bf, Skyrim itp.Latałem po różnych serwerach, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniej dla siebie.Potem znalazłem jedną gdzie przez kilka miesięcy grałem na niej, która po jakimś czasie padła z tego co mi wiadomo, poznałem tam kilku fajnych ludzi, nauczyłem  się grania w Cs'a.Ogółem zaczynałem grę na NS, potem dopiero zacząłem grać na  Steam.Na Batona trafiłem 04.07.2016r.Na początku trzymałem się @Thief TDL, który jako pierwszy gdzieś tam ze mną pogrywał sobie, potem poznałem jeszcze kilka innych osób m.in: @JaNcZo_wiN który ciągle mnie slapował bym wykonywał cele misji (tak naprawdę nie mógł się pogodzić, że go karałem xd), potem było jeszcze kilka innych osób takich jak: @>SiWy<  @KeNsHi, @GameOver93, @OWSIANY pszenny @KRZYCHU83 no i Michał @KeczuP który na początku chyba za mną nie przepadał, ale myślę że teraz jest już spoko w relacjach między nami ;d.W krótkim czasie zostałem adminem na #4, potem bywało różnie, raz dobrze, raz gorzej czyli norma.Za kilka miesięcy minie ROK odkąd jestem tutaj z wami i muszę przyznać, że nigdzie indziej nie było mi tak dobrze jak tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W 1 gim pykalem że znajomymi, potem grałem sam na cod modach etc i tak przez 4 lata. Grałem całkiem nieźle ale potem przerwę miałem na lola, coda 4 itp i w styczniu tego roku wbilem na #4 i zostałem no xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przygodę z csem zacząłem w gimnazjum to koło 8-10 lat temu,trochę grywałem,potem przerwa na jakiś czas następowała zawsze. Nie wiem czemu ale z czasem coś mi się nudzi jak dłużej z czegoś korzystam :) Miałem jeden ulubiony serwer na którym zawsze grałem ale upadła sieć serwerów no i cóż musiałem szukać innego.  A tutaj trafiłem całkiem przypadkowo,spośród serwerów wylosowało mi losowo baton poland,spodobała mi się atmosfera,która tutaj panowała i panuje nadal,przyjemnie się gra,jest bardzo dobry poziom gry ( niestety ja od niego odstaje nad czym ubolewam,ale ktoś musi bocić :D ) i tak zostałem z Wami i pewnie prędko nie odpuszcze :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda zaczęła się około 3-4lata temu ,  od początku mojej kariery w cs"sie jestem tutaj jak wcześniej wspomniałem około3-4 lata lub więcej. Początkowo grałem w kuleczki na 2# byłem dosyć dobry oskarżenia o wh padały codziennie, byłem adminem ,ale z przyczyn płci żeńskiej musiałem odstąpić stanowiska i odpocząć od cs"a (na siłę). Poznałem dużo ludu @>SiWy< @Makarov @MIRAS @Oleczka @Mandziaa @Uroczy Bozydar @Stracony i inni.Od jakiegoś roku zacząłem grać w "te pistolety" na 4# wiadomo na początku bot ale z czasem coś się tam  nauczyłem. Poznałem wiele osób najpierw @JaNcZo_wiN wprowadził mnie w pistoleciki potem @Zoom @Thief TDL @KeNsHi  @GameOver93@iluzion  @David i inni. To chyba by było na tyle :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z csem zaczęła się jak miałam 8 lat ;D brat mi gierke pokazał i mi się spodobała ;D potem sama chciałam zobaczyć swoje siły ;) najpierw na botach a po tygodniu online, miałam parę dość długich przerw... za każdym razem ciężko było mi się przyzwyczaić. Teraz nawet jak mam 3 dniową przerwę to muszę grać tydzień żeby coś mi szło ;D No ale cóż... życie :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, w CS'a pierwszy raz zagrałem 6 lat. Było do 11 lat temu ;D Jaki taki smarkacz grałem (chociaż nie umiałem), lecz nie trwało to za długo. Uważałem, że nie jest to gra dla mnie. Następny raz kiedy na nowo pobrałem "kantera" miałem już lat 11, i sobie grałem skacząc po serwerach. Zza tamtych czasów pamiętam jeszcze Złotą Piątkę i chciałem się od nich uczyć. Kilka razy oglądałem powtórki z ich meczów, żeby grać tak jak oni. Byłem i nadal jestem nimi zafascynowany. Coś się jednak wydarzyło i przestałem grać w Cs'a. Następnym razem włączyłem tę oto grę mając 15 lat, i właśnie w tym wieku, wszedłem pierwszy raz na serwery BaToN Poland. Oczywiście była to nasza ukochana #1. Wtedy nie byłem za bardzo gadatliwy, albo ja nie pamiętam xD. Grywałem pod wieloma już nickami, czy to JarooMix, DawidSon czy AssassinJay. Pierwsze osoby które z tamtych czasów pamiętam to: @KRZYCHU83, @Cry, @KeczuP, @C.R.E.A.M., Marcin, dobry chłopak jestem, @Grzyb oraz wiele innych. Teraz gram na nicku [Supreme Killers Masters] David, i latam sobie po serwerach. Tak oto zaczęła się moja historia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Swoją przygodę z Cs’em zacząłem w 5 klasie podstawówki głównie grywając na serwerach  lokalnych, najbardziej do gusty przypadały mi te na których można było popykać na aim_mapie. Na serwer Batona nawet nie pamiętam jak dotarłem pewnie przez przypadek jak większość :P Wpierw grywałem na 1#, ale to sporadycznie, gdyż za dużo ludzi było do mutowania :D a i stara gwardia nieźle cisnęła na serwie także bywało ciężko. Co do poznawania ludzi na serwie to podchodzę i podchodziłem obojętnie. Natomiast są tak zwane „perełki” i właśnie jedną z nich jest moja psiapsi @Olesia :D  głównie dlatego, że jest straszną wredoto, ma dystans do sb i przez nią również dostałem pierwszego a zarazem jedynego bana na Batonie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie pamiętam jako to i kiedy się dokładnie zapoczątkowało - Gdzieś z 6-7 lat temu odkryłem CS'a i tak pykaliśmy z kumplami po różnych serwerach, raz to jakiś surff raz jakiś DM. Lecz pamiętam jak to było tutaj. Grudzień 2013 roku starałem się znaleźć jakiś spoko serwer PB, Grywałem wcześniej na wielu ale nigdzie się nie czułem że to te miejsce. Wystarczyło 30min gry na Batonie abym się 1 dnia już zarejestrował na forum i tak został do dziś :P Pomógł w tym @hyzio (botek który już niestety nie grywa, był wtedy opiekunem właśnie PB, przez 30 min stworzył taką atmosferę na serwerze że już wiedziałem "Ja Tu Zostaje!" :D

Przez te wszystkie lata bywało rożnie Jako botek na kulkach, zaś admin tak jak to czynię obecnie :P (Lecz niestety mało czasu na grę, człowiek zapracowany :5870c5c6e9aa3_(: ) Z osób które mnie znają i przebywają tutaj chyba mogą już stwierdzić co to za mordka jestem :P Cichy, spokojny, nie szukający konfliktów ( wymarzony Admin, Dla tego pełniłem już kilka funkcji przez ten czas Admin PB, Grupa UBTeam, Admin na #4. Odchodziłem już 2 razy od Naszej rodzinki, lecz obojętnie jakby było źle i tak tu wrócę. Za bardzo was loffciam :Heart:haha  :laugh: Nie wymieniam innych osób które poznałem Tu których polubiłem i bez których by Mnie tu nie było, Jest ich zbyt wielu, po za tym każdego staram się lubić tak samo, bo każdy z Was dodaje swoją cegiełkę w tej rodzinie (Gracz,Admin, Moderator) I to by było na tyle z tej historii :P 

Pozdro dla Wszystkich i do zobaczyska na Serwerach :kiss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak .... jakoś na gwiazdkę w 2003 roku razem z braćmi dostaliśmy komputer ! : > Ja jestem najmłodsza wiec zawsze miałam największy problem by się do niego dostać...  Zawsze było "maaaammoooooooooooo!!!" no i wtedy moi bracia dostawali joby i dopuszczali mnie do PC :D. Mój brat @Mania  grał już w cs a i był na tyle cwany że gdy był mój czas użytkowania kompa on proponował mi żebyśmy razem pograli w cs a ( było to na zasadzie co 1 zginięcie ... problem w tym ze on ginął raz na pół mapy... xD a wiadomo ja mała dziewczynka ucząca się w ogóle poruszać w cs to ledwo sie ruszyłam i juz byłam martwa) No i tak mijały dni.... Z biegiem czasu nauczyłam się sama odpalać cs a i później się wycwaniłam na tyle że skoro był moj czas grania to wara .... :D Tak mijały lata ... w zasadzie to dzięki właśnie bratu dzisiaj strzelam tak jak strzelam...  zawsze gdy lamiłam dostawałam porządny opierdziel... później mnie wyśmiewał... no i tak się zawzięłam że do dzisiaj latam i zabijam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda zaczęła sie w gimbazie xd koledzy z klasy mnie namowili i tak gram do teraz z malymi przerwami xd kiedyś w gimbazie specjalnie nie poszlismy do szkoły żeby sobie pograc od rana w cs xd później technikum chodziłem na informatyczne to wiadomo w wolnym czasie cs xd w szkole byly organizowane zawody w cs w których z klasa (5 vs 5) zajelismy w 1 i 2 klasie 2 msc a juz w 3 klasie mistrzowie (nie chwalac sie z tych 5 osob dobrze umiały grać tylko 2 w tym ja xd) 

1484345_471126239664396_460384877_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z CS-em zaczeła się z jakieś 7 lot temu z większymi lub mniejszymi przerwami. Chwilkę na "botach" pograłem, a później z Fonflem zaczliśmy grać na osiedlowym serverze. Z czasem były także inne servery z roboty czy jakieś przypadkowe. Miałem także jakąś przerwe 1,5 -2 letnią aż postanowiłem sobie znowu ściągnąć CS-a w połowie 2013 roku i tam już były "Batonowe" servery i tak o to zaczła się moja przygoda z "Batonem". Oczywiście zaczłem od "1" gdzie poznałem Cyca @KRZYCHU83 :P, @Honor, @Cry, @jasiu e30, @C.R.E.A.M., @Honey, @Olka91^ i wielu innych fajnych ludzi. W późniejszym czasie oczywiście była "przeprowadzka" z "1" na "3" gdzie aktualnie grom i tak zostałem już na stałe bo panuje tutaj fajna atmosfera i nie roz niezła śmiechawa jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z CS rozpoczęła się w 2004 roku, ale nie grałem za często i raczej na botach ;) . Potem, rok po roku zaczynałem grać coraz więcej. W 2006 kumpel zaprosił mnie do "klanu" i zacząłem grywać jakies śmieszne turnieje dla non steam itp ;) . Rok później zakupiłem steama i coś tam próbowałem już w normalnych drużynach. Przechodzilem z drużyny do drużyny i sobie graliśmy klanówki :p. W 2009 zacząłem grać w ESL, głównie gathery i trochę 1vs1. W tym samym czasie grałem i adminowalem na dwoch serwerowniach - dziupla i botanica. W 2011 przeszedlem na krótką emeryturę i zacząłem grać w lola. Później wróciłem i przez ostatnie lata grałem głównie mixy i różne małe turnieje ;) Dwa lata temu wylądowałem na Batonie i tak się jakoś złożyło że zostałem na dłużej :) Nie będę wymieniał wszystkich perełek z #1, bo piszę z telefonu i by mi palce odpadły, ale było Was naprawdę dużo :D To chyba tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpoczołem grac w CS w 2015r. we wrzesniu albo październiku bo widziałem jak inni w to grają i sam chciałem sobie spróbować. Na początku grałem na botach . Po 2 tygodniach wbiłem na przypadkowy server akurat dd2 to była wiec się nie zgubiłem na mapie :D.Cały czas zamykałem to powiedziałem sobie, że muszę się nauczyć strzelać potrenowałem wbiłem jeszcze raz na przypadkowy server i w miarę byłem dobry grywałem na tych serwerach z klasami np. snajper Komandos etc. 1,5 roku pózniej napisałem do mnie kolega że będzie grał w cs'a dał mi IP i to akurat była #4 grałem na innym nicku poznałem @MordoJump to był spoko ziomek taki na luzie .Potem poznałem @JaNcZo_wiN przez jeden dzień nie mógł mnie ubić więc się z miałem lekką z niego pompę :D.Potem smieszkowanie z @Dupcia:*** w piachu :D w maju wbiłem na forum z problemem wyjasniłem @Honor sprawę pomógł więc jestem mu bardzo wdzięczny.Janczus dostał admina dał mi dużo banów nawet ich nie będę liczył bo szkoda życia.I tak do dzisiaj ale cos się zmieniło bo jeszcze dzis nie dostałem bana od jancza :D Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak . Moja przygoda z cs zaczeła się jeszcze w podstawówce gdy się chodziło do kawiarenki  pograć lany .  wiadomo wtedy się lamiło ale jaka zabawa była :D   Jakoś w 2002 roku miałem pierwszego własnego pcta i wtedy z kumplami z osiedla znosiliśmy kompy do jednego  pokoju . strasznie ciasno .Nadal nie wiem jak na 3 m kwadratowych dostępnego miejsca weszło 5 czasem 6 pecetów, zwłaszcza że wiecie jakie wielkie w tamtym czasie były monitory :D  nie to co dzisiaj :) to chyba już była wersja 1.5 ...  z wersją 1.6 zaczołem jakoś w gimnazjum i początek liceum z chłopakami  .... może ktoś kojarzy takie nicki jak Jaco, Syrius, Forsaken. ... wtedy chyba miałem szczyt formy. więc się grało lany lub sami zakładaliśmy serwery gdyż na większości serwerów dostawało się bany .  chyba zawyżaliśmy poziom :D.  niestety po liceum  cs poszedł w zapomnienie.  Ale około maja zeszłego roku, dzięki  @JaNcZo_wiN powróciłem do csa. po kilku latach przerwy . to on mi pokazał Batonika i jestem wierny czwartemu serwerowi ;) nawet przez jakiś czas miałem tu uprawnienia admina ;) poznałem wielu ciekawych ludzi , z którymi aż miło jest pograć ;) (kto mnie zna ten wie kogo mam na myśli) :) mam nadzieje że jeszcze resztki dawnego skilla dają wam odpowiednie wyzwanie i ciekawą grę... choć gram bardzo nierówno ... problemy z koncentracją :D 

pozdro i niech skill będzie z wami :)) i do zobaczenia na #4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moje pierwsze spotkanie z CS było w czasach gdzie internet w domach to był luksus i w modzie były kafejki internetowe i mnie znajomi jako najstarszego wtedy brali mnie na nocki do kafejki jako opiekuna.NAjpierw graliśmy spooooro czasu w Quake 3 arena (oj sporo tego sie grało) a tu nagle patrzymy wszyscy graja w CS mapa de rats.Więc postanowilismy a zobaczymy co to jest i tak to trwało miesiacami jak nei dluzej i kiedy kazdy juz neta w chacie mial (pierwszy moj net wdzwaniany tzw ile razy miałem opr przez matke za rachunek) pogrywalem z botami i tak od serwera do serwera znalalzem się tutaj zaczynalem na PB i tam dlugi czas grało sie i lamiło i miałem pozniej admina dzieki paru osobom ktore namowily mnie i jakis czas pozniej przenioslem sie na 3 i takby wygladala moja przygoda z CS.

 

 

 

P.s Powróciłem do przerwie więc będziecie mnie widywac tak często jak to było w moich latach świetności o ile praca pozwoli ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...