Skocz do zawartości
David

8# Pytanie Na Dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Co sprawiło, że zostałeś/-aś na serwerach BaToN Poland oraz na Home-Edition.eu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i atmosfera czyli krótko i na temat :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Fajni ludzie 
  • klimacik
  • skiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przede wszystkim trzymają mnie tutaj ludzie, z którymi już jakiś czas spędziłem i można napisać że nawet zaprzyjaźniłem, atmosfera również jest dobra, serwery są w porządku, administracja ogarnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, David napisał:

Co sprawiło, że zostałeś/-aś na serwerach BaToN Poland oraz na Home-Edition.eu?

 Zostałem na serverach BaToN Poland oraz Home-Edition.eu ponieważ poznałem tutaj wiele ciekawych ludzi takich jak @Zoom @Kapibar @MisiePatysie @Olka91^  @batonik  Itp.Na Home-Edition.eu jest bardzo fajny klimat każdy z osób na tej stronie pomoże w każdej rzeczy :)

:5870c5c921c03_:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ludzie :) Jest do kogo gębę otworzyć i to nie tylko o tym, na którego bsa raszujemy :D 
(A, jak już ludzie, to oczywiście ślicznotki batonowe, które serdecznie pozdrawiam :5870c5c7c2ac5_D:)
Też oczywiście zasady, które są przestrzegane i dzięki nim panuje porządek

Forum, dzięki któremu spotykamy się nie tylko na serwerze, ale też poza nim :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardzo fajni ludzie i dobra atmosfera panująca na forum jak i na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ludzie i atmosfera :D do dziś pamiętam jak przy moim pierwszym wejściu na serwer gdy dostałem skrzynkę ale nie miałem klucze @Mala_jadała mi ich aż 2 :D. Potem smieszkowalem z ludźmi może na początku nie byłem lubiany ale chyba polubili z czasem mój specyficzny charakter :D a potem poznałem forum dzięki @MIRAS:D.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera na serwerze, która kiedyś była, sprawiła, że nie dało się tam drugi i kolejny raz nie wejść :D
To również nakłoniło to założenia konta na forum i było warto. Na forum jest super ekipa, w porządku administracja, która się nie wywyższa, a pomoże w potrzebie :P
Ogólnie jest tu ten klimacik...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jak byłem zwykłym graczem a miałem problem to admin nie pokazywał mi fakersa tylko próbował mi pomóc.....chyba to :) , wiec podejscie do graczy administracji sprawiło, że tu zostałem. No i forum , poznało sie kilku alkonów, wariatek , płaczków serwerowych i człowiek sie przyzwyczaił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalem na Batonie z tego wzgledu że poznałem takich ludzi z którymi można pośmiać wypić i pożartować.

No i czuje że to jest moja druga rodzina i lubie ich i szanuje jak swoją rodzine dlatego  jestem i będe cały czas tutaj z wami, czuwał i adminował i was wspierał w kazdej niezręcznej sytuacji.   Wiem że kilka osób mnie tutaj nie trawi ale i tak zostaje tutaj z Wami mimo tego ze mnie od "debili" wyzywają . Ale wiem że mam tu kilku ziomeczków którzy mnie wspierają i nie dają mi odejść od "batonika" Tak więc zostane tu do póki mój serwer PB nie upadnie bo na nim Ja i kilku ziomeczków ze starej ekipy tworzy tą starą ekipe co była dawniej. I czekam na powrót starej ekipy na kuleczkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Te-Tris napisał:

Ludzie i atmosfera :D do dziś pamiętam jak przy moim pierwszym wejściu na serwer gdy dostałem skrzynkę ale nie miałem klucze @Mala_jadała mi ich aż 2 :D. Potem smieszkowalem z ludźmi może na początku nie byłem lubiany ale chyba polubili z czasem mój specyficzny charakter :D a potem poznałem forum dzięki @MIRAS:D.  

Ja zawsze kluczykiem się podzielę jak mam i widzę ze ktoś normalnie prosi a nie sępi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mala_jawtedy chciałem tę skrzynkę za free oddać bo i tak klucza nie miałem więc wolałem oddać biz sepic za to Ty wybawilas  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałem wielu fajnych ludzi, przeżyłem parę ekip, atmosfera fajna i kiedyś był rewelacyjny poziom gry na #1, uczyłem się od najlepszych by być jednym z nich :D 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiem prosto z mostu zostałem BO WAS KOCHAM MORDY !!! Chodz teraz mało czasu mam :(    (Firma na głowie ) 

Ale ja już nie długo bedziecie prosić żebym przestał grać haha :D  Pozderki mordy ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj ponieważ ... TU SĄ MOJE ŻELKI!!! <3 XD tyle powinno ci wystarczyć... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...