Skocz do zawartości
Sekussofoness

#9 Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. :D Ja wybrał bym się do Sidney ponieważ jest tam fajny klimat itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cel jasny Paryż musze tam sie znaleść w tym roku , bo odkładam to kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwiedzić cały świat, ale nie stać mnie nawet by dojechać na dworzec XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata temu wraz z moją Olą, przyjaciółka to za mało na określenie jej roli w moim wrzechswiecie, wpadlyśmy na pomysł, że jak już będziemy bogate to wybierzemy się na Madagaskar, będziemy tropić Juliany i popijać drinki z parasolka leżąc na plaży, wachlowac nas będą super przystojni, mega umiesnieni i skąpo ubrani mężczyźni. Taaa... 

A z takich moich tylko moich to pragnę wybrać się do Irlandii, smakować piękne krajobrazy i siedzieć w typowym pubie popijając piffko, rozkoszować się bogactwem kulturowym tego kraju i przeżyć tam prawdziwy Dzień sw. Patryka. Udać się na drugi koniec tęczy za Lrprechaunem po garnek złota ? zwiedzać zamczyska i wędrować wiejskimi drogami do nikąd. Stanąć na klifie i zachlysnac się wiatrem. Paść na polanie i obserwować niebo... Poprostu tam być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w marzeniach mam wakacje na wyspach bora bora i zielonego przylądka :)

Ale takie bardziej realne to Chorwacja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się wybroł kajś na Karaiby, Seszele czy Mauritius poopalać się i wymoczyć dupsko :P Jak na razie musi "wystarczyć" Europa do zwiedzania, ale w nie dalekiej przyszłości kto wie może kajś tam "wyląduja" :tongue22: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mam 2 wymarzone typy wakacji :D
Pierwszy to taki, żeby pojechać z rodzicami gdzieś na prawdę bardzo daleko, n. na Jamajkę, do Meksyku, Do Stanów, do Japonii :D
A drugi, to wybrać się do upalnego kraju, np. Hiszpania ze znajomymi, tam imprezować całymi nocami w klubach, szaleć tańczyć, wyluzować się, a w dzień chodzić z nimi na plaże, opalać się, itd 
^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kujde @Adi-Fantasti najwidoczniej mamy te same marzenia :D

Lecimy na Karaiby w te wakacje albo jak dla mnie VACacje. :xD:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym pojechać przede wszystkim do Włoch, ale nie do Rzymu. Do Florencji (nawet nazwa jest piękna, Firenze.. :)), Perugii, słowem, te mniejsze miasta, nie jakaś tam Wenecja, czy Mediolan, bo to właśnie w mniejszych jest prawdziwy klimat. Spacerować, siąść na takim typowym włoskim ryneczku, gdzie nie ma żadnego ruchu samochodów, ludzie ino spacerują, dzieci się bawią, taka sielanka... ^^ Ale tu, aby był klimat, o jakim marzę, to potrzeba jeszcze jakiejś sikoreczki, a z tym na razie tak o, więc pozostaje w sferze marzeń :5870c5c7c2ac5_D:

(w poprzednim punkcie kwalifikują się w sumie też miasteczka francuskie z Paryżem na czele, ale to by podpadało pod zupełnie nierealne marzenia, bo jedyna Francja, jaką zaakceptuję i do jakiej bym pojechał to pozbawiona ciapaków, przedwojenna, spokojna i romantyczna, a to nierealne :( ) 

Z innych miejsc, w które bym chciał pojechać, to (tu nie będzie aż takiego szału) nasze góry :5870c5c7c2ac5_D: uwielbiam je, zarówno Bieszczady, które mają klimat idealny do przemyśleń i spokojnych, cichych wędrówek, jak i Tatry, tylko w tym drugim przypadku przeszkadzają mi ludzie :P Wolę spokój i ciszę, ale to rekompensują krajobrazy. I w tym drugim wypadku najchętniej bym spędził tam ze dwa tygodnie przy dobrej pogodzie eksplorując mniej znane i oklepane szlaki podczas całodziennych wędrówek. Najchętniej z grupką przyjaciół, ino tych zbyt dużo nie zostało, więc też bardziej w sferze marzeń, ale może kiedyś... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Hiszpani Lloret de Mar xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałbym popłynąc Styksem... Ewentualnie gdzies gdzie nie ma technologii gdzie bede mogl sie odciac od swiata. No i chcialbym do Japonii poleciec poznac tamtejsza kulture etc ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wybrałbym się na tegoroczny  Reebok CrossFit Games który odbędzie się w USA a mianowicie w Carson w Californii. Regionalsy obejrzę sb w necie, ale Gamesy to na żywo bym sb pooglądał :5870c5c7c2ac5_D: a na wakacje wybrałbym się do Japonii, kraju kwitnącej wiśni i wybrać się tam do parku Ueno w czasie święta Hanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo bym uderzył do Honolulu małpy postraszyc hahahaha :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sidney, Busan,  Seul i Hong Kong  będę tam chodźbym miała iść pieszo B) kto idzie ze mną? Xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymarzone ohoho długo by wymieniać XD

Wystarczy Tydzień gdzieś za granicą. Coś ciepłego, jakieś inne może niż Bałtyk :P ( Jak na razie wszystkie wyjazdy tylko służbowo:5870c5c6e9aa3_(: )

Obiecałem sobie że kiedyś jak będę już zarobiony to walę 90 dni do okoła świata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę z każdego wyjazdu, lubię być w miejscach w których jeszcze nie byłam.
Mam nadzieje , że kiedyś uda mi się pojechać do Stanów... Arizona, Teksas to miejsca na których samą myśl czuje podekscytowanie :D
Najbardziej jednak marzę o tym by zobaczyć wodospad Niagara i Wielki Kanion w Kolorado <3
Jakby tak głębiej zastanowić się nad pytaniem i odpowiedzią, to ŻAL MI TYŁEK ŚCISKA , bo nie uda mi się zobaczyć całego świata ! ;(;(;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poz!om propsy za Ueno ;) Byłem tam, świetny park, ale do prawdziwego Hanami jeszcze trochę brakowało, jakieś 2 tygodnie. 

Moje wymarzone wakacje chciałbym spędzić właśnie w Japonii, ale musi mi towarzyszyć druga połowa, której niestety jeszcze nie mam. Wiem, że na 100% polecę do Tokio w 2020 obejrzeć kawałek Olimpiady i pozwiedzać miejsca, w których jeszcze nie byłem, np. Hiroshima i północna Japonia. Oj rozmarzyłem się ;D Jest na youtubie taki fajny kanał https://www.youtube.com/user/TokyoStreetView oraz https://www.youtube.com/user/hanazakurasakura gdzie możecie znaleźć filmy w bardzo wysokiej jakości z najzwyczajniejszych przechadzek po Japonii :) Polecam.

Park Ueno podczas Hanami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie... :) Jest mnóstwo miejsc w które chciałabym się wybrać, ale są to przede wszystkim:

1. Santorini - wyspa należąca do Grecji. Cudowne miejsce !

view-of-oia-the-most-beautiful-village-of-santorini-island-in-greece-image-id-195631454-1423742133-g3bj-1462446245-6TTz.jpg

2. Słoneczna Barcelona ! <3 Od zawsze marzyły mi się i do tej pory marzą wakacje w Barcelonie :) Może dlatego, że jestem fanką klubu FC BARCELONA :P A te zdjęcie mnie zachwyciło !

Picture_216_630x420_cut.jpg

 3. No i najmniej realne miejsce na wymarzone wakacje - USA - stan California :) Słońce, plaże... Oh i Ahh !  Wiecie jak to jest - człowiek naogląda się filmów, pogra w różne gry i przez to chciałby się znaleźć w takim 'wielkim świecie' :) Może kieeeedyś uda mi się tam znaleźć. Bo przecież nie ma rzeczy niemożliwych ;)

top-10-southern-california-beaches-venice-beach.rend.tccom.616.347.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...