Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kim chciałeś/aś zostać w przyszłości, gdy byłeś/aś  dzieckiem? :)

 

Heh... Jak zapewne większość dzieci, miałam 1000 pomysłów na minutę i moje marzenia co chwilę się zmieniały :P Ale zawsze chciałam zostać Tancerką ! <3 Kocham taniec od kiedy pamiętam, więc zawsze pragnęłam tańczyć w teledyskach znanych gwiazd muzyki lub na deskach teatru :) Niestety przestałam tańczyć w wielu 16 lat z kilku powodów i marzenia z dzieciństwa upadły....

 

Prócz tego chciałam zostać piosenkarką :D Podbierałam z łazienki dezodorant i 'wyłam' do telewizora oglądając teledyski Spice Girls xD hahahaha !

 

Kim jeszcze chciałam być ? - Może i to śmieszne, nawet bardzo, ale będąc młodą gówniarą chciałam zostać Britney Spears :xD: Bo przecież każdy za młodu miał swoich ulubionych piosenkarzy/piosenkarki :5870c5c7c2ac5_D:  

 

A jeśli chodzi o bajki - Odlotową Agentką :P latest?cb=20120117163812&path-prefix=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłości chcę zostać strażakiem . Mój wybór jest taki , a nie inny ponieważ, podoba mi się ten zawód . Lubię pomagać ludziom w wypadkach , a ten zawód właśnie zoobowiązuje do pomagania ludziom w pożarach . Jest to niebezpieczny zawód , co pokazuje , że będę musiał podjąć wyzwanie , a wyzwania lubię . 
 

 

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, David napisał:

Ja zawsze chciałem zostać nim... Uwaga zwyrolstwo nadchodzi XD 

 

czy_teletubisie_s_4392a_1347858.jpg

musze to skomentować wal warma hahahaha  , ale wiesz podobny do niego jesteś hahahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem być strażakiem, żołnierzem, ale najbardziej chciałem być POWER RANGERS!!! :D

 

file.power-rangers-red-ranger.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odkąd obejrzałem Dragon Ball nadal chce być Sayianem :D

 

 

Majin-Vegeta-Gif-prince-vegeta-35688499-

A wcześniej to chciałem zostać kimś kto zmieni świat na lepsze ale wydoroslalem bo wiem że się nie da tego zrobić  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chciałam być nią, Jowiszem. Później Mel C że Spice Girls, następnie Yennefer, a w końcu stałam się sobą ?

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od bajtla chciałem zostać piłkarzem ... byłem bardzo blisko zawodowstwa lecz życie, kontuzje i moja głupota spowodowała że "marzenia prysły" :(

 

Tsubasa (Kapitan jastrząb) :biggrin: ahh co to za bajka była :smile1:

 

tumblr_n76u48w9gI1tq2uhdo1_500.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za łebka chciałem być jak Strażnik Teksasu,Mac Gyver,,strasznie mnie to kręciło,bycie policjantem,latanie z bronią,te pościgi no i amerykańskie wozy :) 

A Mac Gyver no to cóż robił coś z niczego i to mnie też bardzo rajcowalo :D Ciekawiło jak on to robił,niestety nie było poligonu do testów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciałem być historykiem, uczyć młodzież, a może i coś odkryć.. ach, złote czasy.. ?

Oglądałem Indianę Jonesa, nałogowo. Najpierw chciałem przez to być archeologiem, nawet jako gówniarz podpytywałem rodziców, co trzeba zrobić, aby nim zostać! :D jednak wkrótce do mnie dotarło, że to raczej nie wypali, bo mało co jest już do odkrycia, a i droga ciężka do kariery jakiejś. Zatem, na skutek książek, filmu Asterix i Obelix vs Cezar oraz gier (głównie Rome Total War), wczytywałem się w historię, w szkole co roku minimum zasłużone 5 na koniec, tyle informacji i ciekawostek znałem :p i marzyłem, by być nauczycielem historii, przekazywać te ciekawostki i może przy okazji coś kiedyś przypadkiem nawet odkryć :)) 

A potem w gimnazjum nauczyciel historii, o którym parę miesięcy temu się przy okazji dowiedziałem, że ciocia go znała na studiach i był juz wtedy dziwnym i zarozumiałym dupkiem, skutecznie uprzykrzał życie całej klasie. Ostatecznie zrezygnowałem na stałe z historii, gdy w 2 klasie ochrzanił praktykanta, który chciał mi dać 6.. a szkoda, dzisiaj żałuję, że nie wziąłem jej choćby jako drugiego kierunku :/ 

062612-indiana-jones.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem jakieś 8 lat chciałem zostać policjantem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

 

A tak realnie to chciałem zostać nikim i mi sie udało :D

OMG ! ! ! Hahahaha Wygrałeś internety ! padłam :gk::5870c5d084903_D-Kopia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem być Ashem :P Zawsze przeżywał jakieś fajne przygody miał dużo potworków :D różne turnieje pokemonowe to było to ! ♥

Znalezione obrazy dla zapytania pokemon ash


Moje ulubione pokemony ! :D
Blastoise :D

Znalezione obrazy dla zapytania Blastoise


Oraz Gengar ! :D 


Znalezione obrazy dla zapytania Gengar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Kim to ja nie chciałam być xd ale najbardziej chciałam być Power Rangersem :D Jeszce pamiętam jak z kolegami biegałam po osiedlu udając że nimi jesteśmy :) aż się miło na serduchu robi <3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...