Skocz do zawartości
batonik

Zlot Home-Edition.eu 2017 :)

Rekomendowane odpowiedzi

marihuana-alkohol.jpg

Cześć, rzucam temat luźno, a nuż widelec znajdziemy na szybkości termin, miejsce aby się spotkać i spędzić miło czas :D

Kto byłby chętny na takie spotkanie i jakie miejsce, termin proponujecie? Z  własnego doświadczenia wiem, że musi być to centrum kraju, aby osoby z np. Szczecina(które wszędzie mają daleko:D) i innych odległych miast miały w miarę taką samą odległość. Najlepiej jakieś domki, albo coś na większą grupę ludzi.

 

Bardzo proszę o wypowiadanie się osób, które biorą pod uwagę wyjazd na takie spotkanie, aby nie robić niepotrzebnego spamu w temacie przez osoby niezainteresowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł! :5870c5c7c2ac5_D: Ja się oczywiście piszę ;)

Czyli jednak centrum Polski? Hmm, a nawet dzisiaj @Olka91^ ze dwa razy na #3 zapraszała wszystkich do MalborGa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoooooo kuwa ! Byłabym chętna ! :D Jeśli ogarnę z hajsem, czasem i terminem, bo w tym roku mam 4 wesela :o

+ muszę mieć tzw. WYJŚCIOWE

Co do miejsca.... Myślę, że Malbork, albo blisko Malborka byłoby dobrze :p hahahaha ! A tak serio, to fajnie byłoby ogarnąć coś gdzieś blisko centrum Polski, jakiś las, domki :) Przykładowo z soboty na niedzielę :) Kwestia dogadania się :)

Co do terminu - lipiec/sierpień...

PS. Jadę tylko wtedy, jeśli @Honey jedzie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, żyjecie? ? Póki co, to wygląda to na zlot mnie, Batona i Olki, ale może znajdzie się jeszcze ktoś chętny? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kapibar napisał:

Ej ludzie, żyjecie? ? Póki co, to wygląda to na zlot mnie, Batona i Olki, ale może znajdzie się jeszcze ktoś chętny? ?

Temat dopiero 12 godzin wisi a Ty juz chcesz wszystkie szczegóły ustalać? Jak dla mnie pomysł dobry i chętnie sie wybiorę ALE bez ustalenia na początku mniej więcej  daty spotkania wątpię że uda się cokolwiek zorganizować gdyż większość osób np ja musi w wyprzedzeniem planować takie kilkudniowe wypady ze względu chociażby nawet na pracę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral a tam szczegóły, po prostu spodziewałem się, że temat odbije się natychmiastowym echem ? Ze szczegółami, to wiadomo, że trzeba poczekać, aż się ogarnie, ile osób byłoby chętnych, a mam nadzieję, że jak najwiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale najwcześniej w połowie czerwca, może nawet końcówka. Miejsce nie gra roli, dojadę wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy pomysł.  Z tego co pamiętam już były organizowane takie zloty. Mogę się mylić ale Chyba Warszawa była tym miejscem. Tak po środku kraju wychodzi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi dojadę wszędzie gdzie jeżdżą pociągi, busy, autobusy, tramwaje, kolejki czy inne cuda nowoczesnej komunikacji. Co do daty muszę wiedzieć nieco wcześniej, by zorganizować opiekę nad dziećmi, a i tak moja obecność będzie pewną dopiero jak znajdę się na miejscu. Czasem coś niespodziewanie wypada poprostu. 

Póki co cierpliwie czekam na szczegóły. Pozdrawiam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie terminy wam odpowiadają? Majówka chyba zbyt bliska by udało się coś zorganizować? Jak nie to czerwiec, lipiec? Jak Wam odpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie można się umówić na pierwszy weekend lipca czyli 1-2 lipiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za xd miejsce do obgadania najlepiej kazdy niech poda jakas propozycje i głosujemy xd czas hmm czerwiec lipiec xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję druga połowa lipca lub sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie:) zobaczymy jaki termin ustalicie, wtedy dopiero powiem na 100 % :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł, pisze się. proponuje niedalekie okolice kazankowa - `Profe, @Honor, @Marcin :) i @batonik mają blisko. lipiec-sierpien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pewnie na to pisze :) lipiec sierpień może być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2017 o 23:02, Olka91^ napisał:

 

PS. Jadę tylko wtedy, jeśli @Honey jedzie :D :*

Co jak co, ale wiesz że ja na bank pojade ? 

Bardzo dobry pomysł. Jak dla mnie , miejsce niema wiekszego wplywu na decyzje , pasuje mi kazda lokalizacja . Termin , no niestety dla mnie czerwiec odpada , ciezko bedzie mi sie wpasować z takim wyprzedzeniem. Lipiec , jak najbardziej. Miło byłoby zorganizowac sie  tak , by spotkanie sie udalo . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się pisze :D Ale u mnie tak samo jest ważna konkretna data. Bo mam parę planów już i nie wiem czy się wszystko zgra:)

 

 

PS. Chyba że mnie złapią to paczkę mi zróbcie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, także większości pasuje termin miesiąca lipca, celujemy w środek miesiąca?

14,15,16 lipiec

lub 

21,22,23 lipiec

Na dniach poszukamy jeszcze jakiś propozycji miejscówek no i dalej czekamy na większą liczbę chętnych, ma być grubo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik dla mnie 14,15,16 ok xd to maja byc jakies domki czy cos w tym stylu  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Shogunek napisał:

@batonik dla mnie 14,15,16 ok xd to maja byc jakies domki czy cos w tym stylu  ? 

Dobrze by było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może być 14, 15, 16 :) 

Tylko jeszcze gdzie to będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje wybrać się w takie miejsce gdzie jest jakieś jezioro bądź jakikolwiek zbiornik wodny. Proponuje Zalew Sulejowski obok Piotrkowa, każdy by miał podobną dojazd :D Co byśmy robili w Warszawie bądź Łodzi? Siedzieli i ładowali wódę w czterech kątach? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze czy termin będzie mi odpowiadał a dojazd hmm ogarniemy jakoś ;) Opcja najbardziej jak za ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...