Skocz do zawartości
Kapibar

12# Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu się lenicie, a imo fajnie by było, gdyby pytania na dziś nie umarły jednak :5870c5c7c2ac5_D: więc pozwoliłem sobie zadać kolejne :)

Co Cię wkurza?* 

:5870c5c7c2ac5_D:

*Mowa o sytuacjach, tendencjach, zachowaniach, przypadkach, itp.

Przykład i moja odpowiedź: 

Reklamy! Szczególnie te radiowe! Zauważyliście, że mając np. 6 stacji zapisanych, gdy na jednej lecą reklamy, to najczęściej też na większości pozostałych? To spisek! Jesteśmy zmuszani wysłuchiwać jakichś pierdół o najnowszych tabletkach na zespół niespokojnych nóg zamiast muzyki, a w czasie jazdy każdy woli muzykę :F 

A poza reklamami? Ciasteczka! Pliki Kukizzz! Jednego dnia oglądam sobie w zaciszu domowym jakieś określone strony, powiedzmy z patelniami. Ta.. bo mi się spaliła i potrzebuję nowej, nie (nie, żeby mi się spaliła, ale przykład). I obejrzałem już 4 strony z pięknymi patelniami, ale jednak żadnej nie kupiłem i zamknąłem wszystkie karty. Ale zaaaraz. Co widzę przez następne X dni na każdej stronie? PATELNIE! "Tania patelnia akurat dla Ciebie, kup teraz!" na każdej stronie, na dole, górze, z boku jednego, drugiego! Szpiegostwo totalne, jak oglądacie tampony, to będą tampony, telefony, to będą telefony, itp., inwigilacja całkowita! (kumplowi wyświetlały się wszędzie cycki w tych reklamach, hmmm...)

Inspiracją do tego pytania był niezapomniany odcinek Family Guya i Peter Griffin w programie "What really grinds my gears" :5870c5c7c2ac5_D:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie temat :) 

Reklamy w tv i radiu podczas gdy naprawdę zależy mi by coś sobie obejrzeć lub chce posłuchać muzyki jadąc samochodem. Baby za kierownicą/niedzielni kierowcy którzy nie ogarniają sytuacji na drodze,na światłach piszą smsa lub zastanawiają się jaki bieg wrzucić i spowalniają ruch. Denerwuje mnie także nierówne traktowanie ludzi w grupach społecznych. NFZ,polskie szpitale i przychodnie,jak nie zapłacisz to mają Cię głęboko w poważaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w tv i w radiu -_- kiedy je słyszę mam ochotę wywalić odbiornik przez okno...

Takie stare baby z małymi pieskami które myślą że ich szczury mogą załatwiać się pod znakiem "Zakaz wprowadzania psów"

Po prostu aż patologiczni kierowcy którzy zamiast na zielonym jadą na czerwonym a całe zielone sb stoją i blokują ruch, albo jak nie parkują w wyznaczonym miejscu... Jak gadają przez telefon albo papieroska palą...

Chór dziecięcy w moim kościele xD

Kiedy nagle wywali cię z neta.

Live na facebooku... (po prostu to dramat!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

NFZ płacisz a tu człowieku terminy takie ze prędzej umrzesz niż się doczekasz. 

Polskie szpitale dzisiaj poszedłem na SOR bo chodzić nie mogę. Zarejestrowała czekałem 8 h i po 8h wyszedłem bo spytałem się za ile przyjmą usłyszałem,, Jak zawoła to zawoła 3. 

Telewizja znaczy wpychanie gdzie się da propagandy i wciskanie ludziom pewnych poglądów poprzez manipulacje. 

Dewotki. Szanuje starszych ludzi ale są takie baby że nie znają się i wypowiadają się i hejtuja wszystko o czym nie mają zielonego pojęcia. 

Głupi ludzie którzy udają wielce mądrych i się mądrze. Mam ochotę rozwalić ich. Bo jak jest głupek i zachowuje się głupio to nie denerwuje tak jak głupek który jest głupi i zgrywa inteligentna. 

Polityka ale to co wyżej napisałem zalicza się do niej. 

Gdy siedzę na kibelku i słyszę mszę (kościół mam 200m od domu) bo ksiądz gada przez megafon na całą wieś. 

Ludzie którzy jedzą kiełbasę/cebularze/kanapki z jajkiem gdy jest duszno i tłok w busie/pociągu. 

Gdy na stole jest pilot i krzywo leży albo gdy drzwi szafki nie są idealnie domkniete i jedna część odstaje (na półce mam syf ale mi nie przeszkadza). 

Gdy ktoś po pijaku zaczyna że mną  dyskutować gdy ja jestem trzeźwy. 

PKP bo w zimie nie grzeją a jak jest lato to włączają grzejniki. 

Ludzie którzy na promocjach zabijają się o byle co. 

Reklamy. W TV przeżyję. W kinie szlag mnie trafia i mam wielki ból dupy gdy muszę na film za który zapłaciłem czekać przez durne reklamy 30min.

 

I wiele innych rzeczy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm co mnie wkurza? i wszystko i nic, wszystko zależy od dnia i nastawienia. Ale co generalnie mnie wkurza? Pierwszą rzeczą, która mnie najbardziej irytuje to wiadomości o równych porach w radiach jak i reklamy, gdy jadę samochodem. Człowiek podczas jazdy chce posłuchać muzyki, a tu wszędzie ględzenie...

Kolejna rzecz to arogancja i snobizm, chociaż też zależy w jakim stopniu to się ujawnia

NFZ, lekarze itd. to standard w tym kraju

Irytują mnie totalne pierdoły za kierownicą, bądź też mistrzowie prostych (grzeją na prostej ile fabryka dała) a wjedzie do miasta, czy pokonuje zakręty to jedzie jak pierdoła, albo tak, że mało Ci samochodu nie skasuje, co do kierowców to jeszcze pseudo rajdowcy (przez których wiele razy musiałem dać po heblach, żeby się łaskawie zmieścili nie zabijając mnie) i kierowcy, którzy.... jadą ciągle stałą prędkością (miasto 80 niezabudowany 80), jasne zależy od drogi i ma to jakieś tam uzasadnienie ekonomiczne, ale irytuje mnie to, że na niezabudowanym jedzie za wolno, a w mieście co by nie było powoduje w jakimś stopniu zagrożenie w razie czego :P

irytują mnie trochę palące dziewczyny, nie wiem co one w tym widzą, ale tak patrząc z boku, to ani fajnie to nie wygląda ani nic, wręcz przeciwnie często odstrasza facetów :P

czasem też mnie wkurza.... mój pech i to niejednokrotnie do wszystkiego

Czy coś więcej? chwilowo nic nie przychodzi mi do głowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...