Skocz do zawartości
Retro

eee yyy heheszki

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania na dostanie admina:

Dla serwera 1#:
 

-30h przegranych na serwerze,
-min.15 postów na forum,
-1 miesiąc na forum*,
-składka 30 zł na 3 miesiące.

* - możliwe wyjątki
 

Proszę pisać podania z tym wzorem bez wzoru temat leci do kosza:

Nick: Retro
Staż w cs'a: nie wiem, wcześniej niz 2002 bo do kawiarenki chodzilem 
Wiek: 25 
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/Retro/31.186.83.63:27015/ ale jak nie ma ludzi to z @Honor gram na innym
Gdzie miałeś/aś admina: Na serwerach takich jak... nigdzie, żaden oraz miałem okazje na nikt mi nie dał
Gdzie masz admina: w życiu
Dlaczego właśnie ja: Bo znam kazanka - @batonik powiedzial że za to się należy. no i dlatego że będę mógł zmieniać mapy pod siebie, tak jak mi sie podoba. będę uczył ludzi kultury, stylistyki i ortografii. ogólnie przydam się tutaj. ale wy dalej będziecie na mnie narzekać
Kontakt: steam/gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie i zdania nie zmienie , nie wiem  może dają ci admina za "STAŻ" jak zawsze sie tym mocno chwalisz , że ty jesteś tu najdłuzej i nalezy ci się jakiś szacunek za to, mnie to rybka szczerze mówiac , jeszcze raz napisze jestem na nie , a moje uzasadnienie : taka osoba z takim "ego" i odzywkami nie powinna nigdy miec admina , ja osobiscie nie widze możliwości współpracy z tobą po tym jak widziałem co wyprawiasz na sbx i w postach  , dla mnie możesz znać nawet Maryle Rodowicz i tez bede na nie .Pozdrawiam cię ciepło.

ps @bAnia* popatrz sobie po gametracku i dopiero oceniaj kto gra a kto nie , po drugie chyba każdy z administacji ma prawo sie wypowiedzieć na temat kandydata na admina czy już to tutaj nie jest praktykowane bo juz sie pogubiłem , nie mam zamiaru przyklepywać waszemu koledze podanka na TAK bo zgłasił kilku odpałów i juz wybielony jest , byłem kilkakrotnie świadkiem co odwala na forum , nawet dziewczynie pojechał na sbx za darmo ,wiec nie mam juz oczym gadać na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie. 

  • Podanie w ogóle nie przekonuje
  • Twoje odzywki 
  • Totalny brak kultury
  • Twoja ilość warnów za coś musi być

Wielkie NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na TAK , zawsze jak ktoś biega odpalony pisze mi raz dwa, na servie nie sprawia problemów , dziwi mnie to że wypowiadacie się na Nie skoro nawet nie gacie na #1 FFA , a swoje przekonania stwierdzacie tylko tym co pisze na  Sb lub forum :) ,  Jestem NA TAK  i to się nie zmieni !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie.
-Kultura
-Twoje zachowanie do innych osób, nawet dziewczyn jest czasami poniżej krytyki
-Podanie napisane... Tym bardziej mnie  nie przekonałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz, luzuj rajty. Kto powiedział że ja bede z Tobą coś współpracował, nawet bym nie chciał. Gram na #1 na fejkach i wiem że jest potrzebne.

Jak się na sb rzuci ip to też macie tam gdzie nie jest, także luzuj, ogar będzie. 

Na Starym forum miałem przyjęte podanie tylko się rozmyslilem i pojechałem za miedze. 

Daj sobie spokój z nie

Anty ja jaki typ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem neutralny. Staż masz długi na serwerowni, mi osobiście nigdy nie podpadłeś a jeśli chodzi o sb to nie wiem co złego pisałeś ale nie każdy musi wchodzić w dupkę naszym dziewczynom jak niektórzy tutaj więc zarzuty bezpodstawne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK 

Zgłasza botów , jedyny minus kultura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

*Zgłasza odpałów

*Dłuuuugi staż na forum i na serwie

*Często widuję na serwerze, a na 1# stały bywalec

*Co do kultury.... Ma swoje wybryki, czasem to aż męczy, ale można wybaczyć tej Paskudzie, bo bywa też 'miły' i używa słów "Proszę" "Dziękuję" :D

Jestem za tym, żeby dać mu szanse ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie kultura wielki minus, zgłaszanie odpałów może kilku było, staż jest to jedyny plus.
Rozwaliło mnie twoje podanie "będę mógł zmieniać mapy pod sienie" od kiedy admin może zmieniać mapy jak mu się podoba? Bo chyba o czymś nie wiem? Jestem na NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retro dobry chłopak, niech ma. Jak się nie sprawdzi to się zabierze i wsio. Spaleńców zgłasza, często jest to się przyda. Jakoś braku kultury zbytnio nie zauważyłem, a ma chyba nawet więcej ode mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste że na tak :D stary dobry jajcarz retro, ogarnięty kulturalny a przy okazji zna kazanka co daje mu +5% do reputacji i magii :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie gramzbyt często na FFA ale i tak się wypowiem.Bo tego botka chyba każdy zna i kojaży. Ja jestem na Tak :P

Czemu pomimo że pokazywał swoją nie odpowiedzialność ?

- Częsty bywalec na serwerach

- Doświadczony gracz, już ile lat u Nas siedzi :P

-Wiek

-Kultura : Zauważcie że większość z tych tekstów itp są z racji że jest największym trollem Batonikowej rodzinki (Nawet w podaniu - Występuje sarkazm, ma masakryczny dystans do Siebie i do tego że to tylko gra a nie praca jakaś czy co, Bo nie którzy za bardzo biorą to do siebie >Ważniaki< , lecz ja wiem że Chłopina się przyłoży do godnego reprezentowania Administracji jak tylko otrzyma flagi, A jak nie to zlejemy dupsko, pozamieniamy przyciski na jego klawiaturze, dostanie szlaban na kebsy od Kazanka i zwolnimy Go :trollface::P

Na okres próbny bym dał - Pod szczególną obserwacją :xD:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN nie wiem czy wiesz, ale Maryla Rodowicz też zna kazanka - potwierdzone info 
ogólnie jak czytam to co piszesz i Twoi żołnierze to aż mi się morda cieszy. nie przypominam sobie żebym obrażał graczy bo tego nie robie. co do adminów to prawda, zdarza mi się skomentować jakąś bezpodstawną decyzje. bardzo mi miło że wypowiadają się także osoby z którymi nie miałem styczności na serwerach. David rzeczywiście w ciągu roku zdążyłeś popisać się znajomością angielskiego, wysoką kulturą osobistą oraz totalnym brakiem inteligencji. :D Fighter mnie zaraz pewnie elaną bedzie straszył, ale widzę że w ciągu ośmiu miesięcy od kiedy jesteś na forum piszesz w każdym temacie i w sumie nie piszesz tylko przepisujesz to co ktoś już napisał i zbierasz za to okejki - szacun! piona!
Wy mi tu cały czas z kulturą wyjeżdżacie - zapewniam was że ją mam tylko nie używam, nie lubie i w życiu się to nie zawsze przydaje.
Ogólnie Wy jacyś sztywni jesteście za bardzo. Pewnie ponad połowa jakby mogła to by sobie do CV wpisała że gra na batonie i ma flagi. 
Przeczytajcie sobie ze zrozumieniem post MIRASA
Zawsze możecie mi go zabrać tak jak mi go daliście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon nie dodałeś że twoim atutem od niedawna jest posiadanie stima :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Retro człowiek historia ( znajomości i "miłość do kazanka" haha) Każdy ma swój styl bycia jak to powiadają ale od razu przekreślać?Jakbyśmy mieli się czepiać kultury od każdego i wybryków to połowa adminów już powinna wylecieć ( Ja to zapewne number one byłbym) Dajcie wykazać sie chłopowi nabroi to jak Miras mówił szlaban na kebaby i Kazanek go zamęczy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie prowokujesz koleś, po co piszesz, "twoi zołnierze" a co ja im każe pisać ci na NIE?? , po co znów 2 raz wymieniłeś mnie w poście? masz problem jakiś?? co cie boli?? to napisz mi to na PW, a nie piszesz gniota po gniocie i moj nick w postach , ja ci nie będe lizał dupy jak reszta i pisał jaki jesteś super , bo widziałem co odwalasz , troche to niesprawiedliwe, żeby cie traktować inaczej niż innych , bo ktoś inny by napisał podanie o admina i tak samo by sie zachowywał , jak ty i uwierz mi admini co pisali ci na górze na tak by napisali na nie i podanie było by zamkniete taka jest prawda koleś , co do kolesiostwa i jednego gniota co tam na górze jeden z błyszczących elokwencją adminów napisał (nawet nie był przy tej sytułacji co pojechałeś Agacie na SBX a jak zwykle musi zabłysnać jak pet w popielniczce a wyjezdza o lizaniu "dupek dziewczyna" )nawet nie skomentuje tego, nie będe sie znizał do takiego poziomu , jeszcze ci dopisze kulturalnie odwal sie i wiecej nie pisz w postach mojego nicku , niech ci dają admina obchodzi mnie to co zeszłoroczny śnieg , ja tylko napisałem co mi sie nie podoba w twoim zachowaniu , a co z tym zrobisz to już nie moja brocha , być może nie rozumiem twoich sarkazmów , innych rzeczy w zachowaniu ale ok nie chce ich rozumiec.Przypomnijcie sobie podanie @David jak mu pisaliście co robi nie tak i go pojechaliscie w temacie jego o admina , a koleś nawet w ułamku nie ma takiego zachowania jak on i to nazywa sie NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i zwykłe KOLESIOSTWO pozdrawiam. Mam nadzieje, że juz zaden mnie nie bedzie wywoływać do tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby tobą wstrząsnąć, żebyś miał szaleństwo w oczach, żeby poderwać sens twojej egzystencji.
jedno pytanie i zbrodnia przekracza granice twoich snów. prawda chłopku roztropku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Retro odpowiem na twoją śmieszną wypowiedz. Nie przepisuje tego co inni to po pierwsze, po drugie grałem z tb na #3 i na #1 i wiem co nieco. Byłbym za okresem próbnym gdyby nie twoje zdanie w podaniu " będę ustawiał mapy pod siebie" . Powinieneś warmy wyłapać za spam w swoim podaniu jak inni ale widzę że znajomości działają inni już dawno mieliby tu zielone okienka, ale nie mi oceniać. @Retro Jeśli masz zamiar ustawiać mapy pod siebie to na NIE jeśli tak jak napisałeś niżej że na żarty jestem neutralny. I proszę o nie faworyzowanie podań znajomych, każdy jest równy tu tego BRAK! sorry modki ale taka prawda czas ujawnić to wszystkim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopok, nic nie edytowałem. 
nie dość że będę zmieniał pod siebie, to jeszcze lepszych od siebie będę wyrzucał :D nie traktuj wszystkiego tak poważnie ;)
 

By Olka91^,

Spam. Nastepnym razem leci warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. no i dlatego że będę mógł zmieniać mapy pod siebie, tak jak mi sie podoba - Bez komentarza

2. będę uczył ludzi kultury, stylistyki i ortografii - Sądząc po podaniu, to chyba zacznij od siebie :D

3. ogólnie przydam się tutaj. ale wy dalej będziecie na mnie narzekać - koledzy narzekają, bo mają powody, Ty traktujesz kolegów lekceważąco  ;)

Kolego kochany, możesz zgłaszać, odpałów, ale to nie oznacza, że możesz mieć adma :) Ja np. starając się o adma i mając adma wiem, że muszę coś sobą reprezentować. 

Tego samego powinniśmy wymagać od kolegi Retro.

(!!!)  Poza tym, co to mają być za podwójne standardy? Retro spamuje i trolluje w swoim temacie, AKTYWNOŚĆ MODERATORÓW!? ZEROWA W przypadku innych - natychmiastowa. Moderatorzy śpią? 

Jedno wielkie NIE! 

Potrzebujemy adminów, którzy zachęcą do serwerów, a nie będą odstraszać graczy swoim zarozumialstwem przejawiającym się chociażby w podaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kapibar, nie mam pojęcia dlaczego inni moderatorzy nie reagują. Ja przez ten czas nie miałem dostępu do internetu. 

Co do Ciebie @Retro, to nie będę pisał nic, bo szkoda czasu. Chcesz mnie przetestować z Języka Angielskiego? Proszę bardzo zrób mi test. A inteligencji to chyba sam nie masz, bo skoro jesteś tutaj tak długo, to pewnie widziałeś setki razy upomnienia moderatorow, żeby autorzy nie spamowali postami, a jednak sam to robisz. Twój iloraz inteligencji musi być poniżej minimalnej wartości skoro tak robisz. Napiszesz jeszcze jeden post w swoim podaniu i temat zamykam, do czasu kiedy nie będzie wyjdzie ostateczny werdykt co do twojego podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, David napisał:

@Kapibar, nie mam pojęcia dlaczego inni moderatorzy nie reagują. Ja przez ten czas nie miałem dostępu do internetu. 

Co do Ciebie @Retro, to nie będę pisał nic, bo szkoda czasu. Chcesz mnie przetestować z Języka Angielskiego? Proszę bardzo zrób mi test. A inteligencji to chyba sam nie masz, bo skoro jesteś tutaj tak długo, to pewnie widziałeś setki razy upomnienia moderatorow, żeby autorzy nie spamowali postami, a jednak sam to robisz. Twój iloraz inteligencji musi być poniżej minimalnej wartości skoro tak robisz. Napiszesz jeszcze jeden post w swoim podaniu i temat zamykam, do czasu kiedy nie będzie wyjdzie ostateczny werdykt co do twojego podania.

Widzę że pkt dostają normalni, a znajomi nic nawet ostrzeżenia. Więc następnym razem jak modek bd miał problem do osób składających podanie niech przemyśli znajomość bo tu ewidentnie to widać bo znasz @Olka91^ żal jak po znajomościach się zdobywa adma i bez warmów . Szkoda że dla nowych tak nie ma, ŻAŁOSNE! Nie mówię o tb @David.
Jak ma być znajomość to bany też się znajomym nie maja sypać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj... Nie jestem tu 24/h ! :/ O co Wam chodzi ?! Każdy ma swoje życie prywatne ! Dopiero tu zajrzałam po Waszych 'ostrych' wymianach zdań i już na mnie hejty lecą ?  Ogarnijcie się ! ;/  Nie jestem tu na etacie ludzie ! A prócz mnie jako Moderatora jest jeszcze @CZK i @MatseyW wiec za przeproszeniem odwalcie się ode mnie :/ Wyraziłam swoją opinię na temat podania, a co do większych spamów - nie miałam kiedy tego ogarnąć bo nadzwyczajnej w świecie mnie nie było ! :/ I jak pisałam wyżej - mam swoje życie prywatne ;/

Ps. Za kolejne spamy lecą Warny bez ostrzeżeń.

DOBRANOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...